Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Vreme je za promene ?

Ići dole 
+11
Cleverson
garbajosa
Karabaja
Zli Gli
AlessandroDP
MessifromSerbia
BlekKobaz
banos bananos
MaxTribina
Gerrard...
Djordjevic Czv
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 01:24

BiB (headadmine) ako slucajno navratis na forum procitaj ovaj predlog ...

Smatram da treba da se menja admin ...

Maxov rad :

+ Vodio je ovaj forum koliko-toliko
+ Pokrenuo je ovu ligu

- Pokrenuo ju je posle mesec dana
- Nema novina,liste strelaca i asistenata,transfera igraca i ne igraju se 3 meca nedeljno (ne postuju svi ... )
- 3 klana su mu istupila iz druge lige za samo nedelju dana (VELIKI MINUS)
- Nema nista novo na forumu (Sve je kako je bilo )
- Podrzava gerrarda (VELIKI MINUS) , znaci brise postove,opominje mene i benja , preti tu nekim banovima,verovatno mu je gerrard obecao neku fuziju na kraju sezone pa mu sad ovaj cuva ledja ... Samim tim sto ga podrzava,on lose deluje na ceo forum ...
- Nekad je bilo 16 klanova,sad 13 + ja i kobaz smo uleteli da mu spasemo 2. ligu,znaci 14

Predlog za novog admina :

Cleo ...
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 01:42

(Pokrenuo ju je posle mesec dana) A sta bi ti? da se odma igra cim se zavrsi neko takmicenje...+ za maxa
(Nema novina,liste strelaca i asistenata,transfera igraca i ne igraju se 3 meca nedeljno ) a sta on treba sve da obavlja? Prosli put on nije bio kriv za strelce i asistente...3 meca nedeljno,pa oces ti da teras svakog da igra meceve,sta on tu moze
( 3 klana su mu istupila iz druge lige za samo nedelju dana) nije on kriv zato sto nekog boli kurac da igra meceve,otkud je on znao da nece igrati?
(Nema nista novo na forumu (Sve je kako je bilo )) a sta bi ti hteo?
za ovo zadnje me mrzi da ti objasnjavam :D


Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 01:46

1) Odmah da se igra (mozda nedelju ili 2 nedelje )
2) Moze da bira : da li ce on da obavlja ili da postavi neke ljude da obavljaju
3) Jeste on je glavni i odgovorni, znaci sto su ta 3 klana istupila iz lige to je iskljucivo njegova krivica
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 01:49

MAX banuj ovo...:D

Lik samo pametuje i sere po drugima,umjesto sebe da pogleda lol
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 01:54

Mi da imamo ozbiljne admine,banovali bi ono odavno ...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 01:58

Eto prosli su bili mnogo ozbiljni,ne znas koji je veci sarlatan bio.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 02:20

Gerrard... ::
Eto prosli su bili mnogo ozbiljni,ne znas koji je veci sarlatan bio.

Pa zato si ti i dalje ovde ... I dalje ne kapiras?
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 02:20

Nbnt ,upravo si pokazao tvoje pravo lice, i drago mi je zbog toga. Posle svog onog smaranja na pm , i desetina poruka koje sam dobio od tebe i moljakanja da udjete u ligu itd. sada ovo?!

Svaka cast, samo to cu ti reci , pokazao si koliki si covek.

Meni nije problem , ako se vecina slaze ne treba niko da mi skida admina , sam cu otici odavde, al budi siguran, zbog tebe samog , NEĆU!

A sad da se malo pozabavimo tvojim pridikama:

Citat :
+ Vodio je ovaj forum koliko-toliko
+ Pokrenuo je ovu ligu

Ispravka pokrenuo sam i zavrsio LS i pokrenuo nove 2 lige i Kup !

Da li si dolazio na forum u vreme kada sam bio obican clan a obojica hed admina nisu bila tu. A ?!
- ocigledno je da nisi , jer da jesi ovo ne bi napisao , dnevno je doslo 3 ljudi na cet UKUPNO, u to vreme , ljudi su poceli da se bune koji dolaze da nema ni lige ni nicega, i moralo se nesto preduzeti. A sada ako nisi slep , (ocima se moze videti) ovih dana ima ako si primetio po 10-tak ljudi u proseku CEO DAN!

Citat :

- Pokrenuo ju je posle mesec dana

Da je postignut broj klanova koji je bio predvidjen , liga bi pocela istog dana, to ste krivi vi koji kombinujete razne fuzije nove klanove i takve pizdarije ako cemo iskreno cije si deo bio i ti!

Citat :
- Nema novina,liste strelaca i asistenata,transfera igraca i ne igraju se 3 meca nedeljno (ne postuju svi ... )
Ja imam svoj zivot i porodicu , kucne ljubimce , prijatelje itd. i nemam dovoljno vremena da sam radim sve te stvari. Mislio sam da su 4 clana kojima sam dao zadatke odgovorna dovoljno al ispostavilo se da nisu kada se LS zavrsila nismo imali nista ni od kakve tabele.Stoga , ako si sposoban da mi nadjes ljude koji ce ovo raditi odgovorno , kako treba , javi se.

Citat :
- 3 klana su mu istupila iz druge lige za samo nedelju dana (VELIKI MINUS)


Jel sam ja kriv sto neko ne igra po fer pleju nego radi kako mu volja ( govorim za istupanje DLF iz lige). Takodje nisam kriv sto ne zreli klinci koji dodju ovde i prijave klan istupe iz lige, sta ti umisljas da sam ja , da sam im jeb*na keva pa da im zabranjujem da istupaju iz lige i teram ih da igraju?!!!! Izvini , molim te , ja se ne spustam na tavj nivo.
Citat :

- Nema nista novo na forumu (Sve je kako je bilo )

Nema nista ????? haha Jesi li ti slep decko??? Koristi malo mozak, znas to ti je ona stvar u glavi za razmisljanje. Cele 2 nove lige su napravljene , kup , sta ti jos treba forum Erotske price??? , idi i otvori ako ti je dosadno i ako ces pisati u temama u koje si zainteresovan. Na ovom forumu po mom misljenju ima sve , i nema potreba sa bilo kakve dodatke, al nikad niko nije nikome zabranio da otvori novu temu...

Citat :
- Podrzava gerrarda (VELIKI MINUS) , znaci brise postove,opominje mene i benja , preti tu nekim banovima,verovatno mu je gerrard obecao neku fuziju na kraju sezone pa mu sad ovaj cuva ledja ... Samim tim sto ga podrzava,on lose deluje na ceo forum ...

Ovo necu komentarisati jer moras biti stvarno veliki kompleksas i ne poznavalac 2 pomenute osobe da bi napisao ove budalastine.

Citat :
- Nekad je bilo 16 klanova,sad 13 + ja i kobaz smo uleteli da mu spasemo 2. ligu,znaci 14

Bilo ih je i sada 16 na pocetku , sada 13 jer su iz nekih razloga istupiili iz lige a, kao sto sam ti napisao malocas, ja im nisam keva da im zabranjujem i teram ih na nesto.

I nemoj da se pravis pametan , decko vi ste meni uleteli da spasete drugu ligu?????!!!
Jesi ti normalan? ako smem da te pitam?
Ako ti se ne svidja covece idi sa forum ne treba niko meni nista da spasava , ovde ima oko 400 clanova na forumu , sto mislis da si ti meni toliko bitniji od drugih da mi spasavas nesto???? haha

Nadam se da ces bar da procitas ove odgovore i kad bolje razmislis o svemu , pristojno i bez vredjanja kao sto sam ja napisao odgovoris. Ne znam iskreno ni sto sam ti posvetio ovoliko vremena za kucanje ovog posta, jer ne zasluzujes ni to.

Citat :
Predlog za novog admina :

Cleo ...

Hmmmmm, ja podrzavam Gerrarda hahahahha haha

P.S. Vecina ZA, ja sam ZA.

Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 02:23

jel vi prcate nesto? :D
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 02:29

Max sasvim dobro radi svoj posao imajući u vidu da je jedini aktivni admin, a moj predlog je da Max ostane a da se doda još jedan aktivan admin, npr. Zli Gli, tako će dosta lakše biti
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 02:29

Nbnt jednom recju unistavas ovaj forum!Tako da ne pametuj mng i ne petljaj se u neke stvari koje se tebe ne ticu...to za timove maxa ne moze nista da uradi niti bilo koji admin klan se sam raspao!i sve te tvoje navedene tvrdje su glupost!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 02:48

Idemo redom ...

Citat :
i desetina poruka koje sam dobio od tebe i moljakanja da udjete u ligu itd. sada ovo?!

Ae stavi ss,bas da vidim to moljakanje ... Nesto se ne secam ?!



Citat :
Da li si dolazio na forum u vreme kada sam bio obican clan a obojica hed admina nisu bila tu. A ?!
- ocigledno je da nisi , jer da jesi ovo ne bi napisao , dnevno je doslo 3 ljudi na cet UKUPNO, u to vreme

Jesam ... I napisao sam ovo...


Citat :
Da je postignut broj klanova koji je bio predvidjen , liga bi pocela istog dana, to ste krivi vi koji kombinujete razne fuzije nove klanove i takve pizdarije ako cemo iskreno cije si deo bio i ti!



To si ti morao da stavis liga pocinje i datum ... Ja nisam bio deo toga,mislim da je to sasvim jasno ...


Citat :
Ja imam svoj zivot i porodicu , kucne ljubimce , prijatelje itd. i nemam dovoljno vremena da sam radim sve te stvari. Mislio sam da su 4 clana kojima sam dao zadatke odgovorna dovoljno al ispostavilo se da nisu kada se LS zavrsila nismo imali nista ni od kakve tabele.Stoga , ako si sposoban da mi nadjes ljude koji ce ovo raditi odgovorno , kako treba , javi se.


Ja jesam,ali ti si admin i ti trebas da nadjes ljude ...


Citat :
Jel sam ja kriv sto neko ne igra po fer pleju nego radi kako mu volja ( govorim za istupanje DLF iz lige). Takodje nisam kriv sto ne zreli klinci koji dodju ovde i prijave klan istupe iz lige, sta ti umisljas da sam ja , da sam im jeb*na keva pa da im zabranjujem da istupaju iz lige i teram ih da igraju?!!!! Izvini , molim te , ja se ne spustam na tavj nivo.

Jesi ti si kriv, ti si glavni i odgovorni ...
Snadji se,moraju da zavrse ligu ...



Citat :
Ako ti se ne svidja covece idi sa forum ne treba niko meni nista da spasava , ovde ima oko 400 clanova na forumu , sto mislis da si ti meni toliko bitniji od drugih da mi spasavas nesto?


Ne treba,kad te ne zanima uopste liga ...
Ima 400 naloga,a aktivnih clanova (bar 1 dnevno) najvise 70 ...


Citat :
Hmmmmm, ja podrzavam Gerrarda hahaha

To nije smesno nego zalosno... Zasto brises one postove onda ? Da ga ne podrzavas on bi bio odavno banovan ...

Citat :
P.S. Vecina ZA, ja sam ZA.


Vecina nije za,uglavnom narod uvek bira pogresne ...
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 02:51

Moze i Zli Gli za admina ...
Nazad na vrh Ići dole
AlessandroDP
Trener kluba
Trener kluba
AlessandroDP


Posts : 215
Age : 27
Location : Kragujevac, Srbija

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 03:16

Cala za admina :),ali i da ostane Maxa :)
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 03:17

može i Cala, generalno PPP-ovci po meni imaju autoritet i politički su korektni
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 03:55

Dajte nama vlast i sve cemo da vas zgovnamo. Ja 'ocu da budem super modulator, da mogu da banujem Renea i Nikolicu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 03:56

Zli Gli za predsednika! :D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Karabaja
Elder
Elder
Karabaja


Posts : 470

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 04:11

Nbnt ::

3) Jeste on je glavni i odgovorni, znaci sto su ta 3 klana istupila iz lige to je iskljucivo njegova krivica
Izvini,ali ja moram da ti odgovorim na ovo,posto u ova 3 klana spada i moj klan,pa se osecam prozvanim.

Nema on nikakve veze sa nasim povlacenjem iz lige,a ni ne znam kako je on to mogao da utice na nas,pa da se mi povucemo...Imamo svoj razloge (nismo deca,svi preko 20g) i drzimo se istih.

Moj klan nemoj da mesas u ove tvoje ideje.Pozz.
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 04:19

Ako cleo ili zli gli postanu admini,ja istupam sa foruma i vucem jos jedno 20 mojih istomisljenika sa sobom...:D ja bih realno za admina postavio divljinu mislim da ce on obavljati fantastican posao :D
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 04:47

Ja nisam hteo da budem admin, ali posle ovoga odmah se prijavljujem.
Moj petogodislnji program:
-Banovati Garbajosu
-Izgraditi nove haxball stadione
-Svi tereni ce imati postavljene reflektore
-Pobednik lige ce imati vaucer za letovanje u Grckoj za ceo klan
-Svaki novi clan koji se prijavi na forum dobija vaucer od 1000 din za kladjenje u mozzartu (u pregovorima sam sa bikom oko toga)
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 04:53

u tom slucaju cu pronaci par sajber kurajbera koji ce napravati znacajno napredniji forum od ovoga...i naci cu mozzart koji ne zahteva put do pozarevca da bi vaucer bio iskoriscen :D
takodje posto u grckoj vlada kriza pokusacu letovanja u turskoj! a to za stadione i reflektore ne mogu da obezbedim jer za razliku od clea nisam namestao utakmice tako da nemam tolike prihode od ovih liga :D
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 05:37

@Nbnt

Posle ovih tvojih, krajnje glupih i ne promisljenih odgovora , nemamo ja i ti sta vise da pricamo ,ako ti se ne svidja ovde , idi sa foruma, mislim da ce mnogima i biti lepse, imas problem u glavi i to je to. Svaka prica zavrsena. Nemoj pisati ovde vise nista meni licno jer nema potrebe, necu odvajati vise ni sekunda na citanje tvojih budalastina.
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 06:44

Дивљини дајте админа!!!
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 07:25

Ja bih banovao renea sa foruma i chata, eto toliko. :D
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? EmptyPet 19 Avg 2011, 07:56

MaxTribina ::
@Nbnt

Posle ovih tvojih, krajnje glupih i ne promisljenih odgovora , nemamo ja i ti sta vise da pricamo ,ako ti se ne svidja ovde , idi sa foruma, mislim da ce mnogima i biti lepse, imas problem u glavi i to je to. Svaka prica zavrsena. Nemoj pisati ovde vise nista meni licno jer nema potrebe, necu odvajati vise ni sekunda na citanje tvojih budalastina.

Nece meni neki klinac koji je juce izasao iz pelena da kaze da imam problem u glavi ?!
Decko da bi to rekao moras da studiras medicinu,tj. psihijatriju ... To moze psihijatar da kaze,a ne ti ...

Inace :

"ne promisljenih" > nepromisljenih
"ja i ti" > ti i ja
"Svaka prica zavrsena " > Svaka prica je zavrsena

Mali savet : Uzmi procitaj pravopis ili izbegavaj upotrebu reci koje ne znas da napises mig

Ovim odgovorom prica moze biti zavrsena ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vreme je za promene ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Vreme je za promene ?   Vreme je za promene ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vreme je za promene ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: