Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 predigra : Logika - pivopije

Ići dole 
+5
Cleverson
Alex Kenji
MaxTribina
Miyashi
1312
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 10 Okt 2011, 05:39

?? pricajte kada vam odgovara jezik
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptySre 12 Okt 2011, 07:45

imali ovih pivopija ?
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptySre 12 Okt 2011, 08:43

ima, moze sutra 20:30 ili 21 ili tako nesto?
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyČet 13 Okt 2011, 03:03

e cisto sumljam da cemo se skupiti , ako se u kojem slucaju skupimo onda budite na chatu u to vrijeme :D
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyČet 13 Okt 2011, 13:30

govorite sljedeci termin ?
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyČet 13 Okt 2011, 15:18

Da probamo petak slicno vreme? 20, 20:30, 21h ?
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptySub 15 Okt 2011, 06:11

da probamo veceras ???
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyNed 16 Okt 2011, 12:54

recite jebo te kada da igramo , prosla je sedmica a nismo odigrali
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 06:41

Zao mi je al ovde ide sluzbeni za logiku, niste se javili pivopije od petka, koliko sam skontao...

ne moze da se odlozi jer je predigra morala da se odradi ove nedelje.
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 07:42

Znas kako, mi smo se 2x javljali, i oni su "cisto sumLJali da ce se skupiti", tako da mislim da je obostrano odlaganje, ne znam zasto bi isao sluzbeni za njih???
Ajde bas mi objasni logiku po kojoj oni dobijaju sluzbenim? Javili smo se dva puta, koliko i oni...Je l` to ko se poslednji napise post u temi, njemu sluzbeni? Ne secam se da smo dogovorili to pravilo. Da se nismo uopste javili, ok, sve kul, al` ovako...

Hvala na razumevanju.

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 08:27

ako se dobro secam trebali ste s nama u petak i niste se pojavili a napisali ste ovde da cete biti tu, jel jebeno ne mozete svaki dan da dodjete ovde na forum i ostavite post kada ste slobodni a ne da napisete e mi smo u petak tad i tad i ne dodjete jos i od tad se ni ne pojavite, jel to toliko tesko, 6 klikova ti treba za sve to i malo kucanja na tastaturi , ukupno ni minut posla.

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 08:45

Kakve veze ovaj mec ima sa tim vasim. Ali kad smo kod njega, kako bre petak, o cemu ti, ako si u razjarenim, kao sto mislim da jesi, onda:

https://serbianhaxballerz.serbianforum.info/t1393-4-kolo-razjareni-klan-pivopije

Ti si taj koji si rekao da bi ovo trebalo da se odigra sledece nedelje? Niko nije pomenuo petak nijednog trenutka.

Sta sa mecom sa logikom?

Poz
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 08:55

ok pomesao sam cetvrtak i petak, ja sam malopre tebe pitao nesto! Rekoh vec ovaj mec je MORAO da se odigra ove nedelje , MORAO, jer se sutra vec pravi kostur kupa i nemam vremena da cekam vas da se smilujete. Po ovome iz kojih razloga bi trebalo vama da dam sluzbeni rezultat, tj u vasu korist?
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 08:56

Ja sam dao predlog (nisam reko da smo mi tu) za petak protiv logike i imali su ceo taj petak da odgovore da li su tu ili nisu! Da su se javili, ja bih zvao Kenjija i ostale pa bi se skupljali za petak. Necu sigurno da zovem ljude da sede kuci pored haxa u petak uvece a da nista nije ni dogovoreno. Sa vama koliko se secam nismo ni trebali da igramo prosle nedelje..
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 08:59

MaxTribina ::
Po ovome iz kojih razloga bi trebalo vama da dam sluzbeni rezultat, tj u vasu korist?


Po tome sto smo 2x dali konkretan predlog za vreme i na vreme (dan ranije) da mogu lepo da se organizuju, sto oni nisu uradili. Eto iz tih razloga...
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 09:30

da rezimiramo : vi se niste javili od pocetka nedelje do srede, i onda ste izneli predlog, znaci ne termin kada cete biti tu nego predlog, oni nisu mogli da se skupe tada, i pitali su za sledeci termin, vi se niste javili u cetvrtak, nego tek u petak uvece opet sa prodlogom a ne terminom... i sta cemo sad? napisali ste u 7 dana da biste mogli u 2 termina, i to mogli , a ne da cete biti tu. Jel toliko tesko bilo doci na forum i odvojiti minut vaseg cenjenog slobodnog vremena da se to odradi?
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 10:45

i sta sad , ko je prosao predigru mi ili oni, ne znam da li da pravim temu za 1/8 kupa ,
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 10:47

max, ko je kome cale? propustio sam epizodu,pa ne mogu da uhvatim sada srecan
Odredi im sutra termin, lupam 20h pa neka odigraju,ako treba neka igraju i 1v1 i cao. Ne kenjam sada nikome ali za 7 dana ste mogli da odigrate 1 mec, bez izgovora(i jedni i drugi)
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 11:40

MaxTribina ::
da rezimiramo : vi se niste javili od pocetka nedelje do srede, i onda ste izneli predlog, znaci ne termin kada cete biti tu nego predlog, oni nisu mogli da se skupe tada, i pitali su za sledeci termin, vi se niste javili u cetvrtak, nego tek u petak uvece opet sa prodlogom a ne terminom... i sta cemo sad? napisali ste u 7 dana da biste mogli u 2 termina, i to mogli , a ne da cete biti tu. Jel toliko tesko bilo doci na forum i odvojiti minut vaseg cenjenog slobodnog vremena da se to odradi?

Upravo, znaci 2x samo predlozili, ukoliko prihvate, mi bi smo se pojavili. Ja ne znam da li je iko ikada nekome dao fixan termin, uvek je bio predlog, pa se isti usvajao. Vidis, mogli, od reci MOZEMO, dakle oni da su rekli "ok", odigrali bi.

Oni nisu nijednom rekli da mogu, ni u jednom terminu. Da rezimiramo, mi smo ti koji smo predlagali, nazalost nisam imao vremena prosle nedelje da dolazim na forum svaki dan, predlozili smo 2x, pa ako bi sluzbeni trebao da ide u neciju korist, to je nasa. Ja sam za to da odigramo, jer se ne bih ni prijavljivao ovde da igramo ako hocu da jedni drugima dajemo sluzbeni, vec da bi igrali.

Max, imas cinjenice, odluci, necu vise da te peglam, sta god da odlucis tako ce biti.

Poz
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 13:05

Vidio sam prvi par dana da su neaktvini pa sam mislio da ce jednostavnije biti da oni kazu termin kada mogu pa da se mi skupimo, posto smo mi vise besposlicari nego oni , ali iskrsnulo je da nismo mogli doci na te termine , ali sam pokusao da zavrsimo to za vikend ali se nisu javljali , toliko od mene , sta god admini odluce , nema ljutnje slagat cu se s njihovom odlukom :) .. pozz
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyPon 17 Okt 2011, 20:59

veceras u 21h pravim kostur kupa, znaci termina vam je 20h, zao mi je sto mora ovako, al ako se neka ekipa ne pojavi , bice sluzbeni.
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyUto 18 Okt 2011, 06:26

samo da kazem da ne mogu da dodem u to vrijeme , ako se pojave Pivopije onda pisite sluzbeni ako se oni ne pojave , onda radi sta ti mislis ... stvarno ne mogu nikako pozz , jedino veceras, jbt max ja sam vecinom do 6 7 tu onda me nema do 11 12 tako svaki dan ... stvarno sam nastojao da odigramo ovaj susret , ali jbg
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyUto 18 Okt 2011, 07:00

ja samo da se javim da sam tu.. kenji ocekujem da se pojavi svakog trenutka..
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyUto 18 Okt 2011, 07:07

I ja i Pato smo tu, ali opet je glupo sluzbeni...
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije EmptyČet 20 Okt 2011, 22:47

Sta je na kraju sa ovim?Ko je sluzbeni pobednik?Pivopije?

Posto mi sa njima trebamo onda kup da igramo ove nedelje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





predigra :  Logika - pivopije Empty
PočaljiNaslov: Re: predigra : Logika - pivopije   predigra :  Logika - pivopije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
predigra : Logika - pivopije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» predigra : Logika - pivopije
» 8. kolo : Pivopije - Logika
» 11. kolo: PPP vs. Pivopije
» Predigra: Teletabisi - Zupermans
» Predigra : Sioux vs Olimpija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: arhiva-
Skoči na: