Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Pomozite (e)Srbiji !

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Pomozite (e)Srbiji ! Empty
PočaljiNaslov: Pomozite (e)Srbiji !   Pomozite (e)Srbiji ! EmptySre 12 Okt 2011, 03:41

Šta je ovo ?

Naime, ovo je jedna strateška onlajn igrica, eRepublik. Postoji od prilike 3-4 godine, dok sam njen korisnik nepunu 1 godinu. (e)Srbija je dodata ako se neveram pre 2-3 godine. Još od samog početka naši ljudi su se bunili, zato što nije postojalo našeg osmog regiona - Kosovo i Metohija. Pre dve nedelje, masovnom pojavom Albanskih igrača, admin je bio primoran da doda (e)Albaniju, kao i (e)Kosovo, tačan datum dodavanja je za 2 dana.

Šta ja mogu da učinim ?

Znajući da će doći do žestoke rasprave, admin je ubacio referendum, odnosno, glasanje. Glasanje oko (e)Albanije, glasanje koja je naša najveća bitka. Dato je pitanje da li hoćemo da (e)Albanija bude zasebna država ili osmi region srbije. Odgovor već znate. Svi imaju pravo da po jednom glasaju (ne ulazim u to da imaju više poena), dok će većina pobediti. Pomoćićeš tako što ćeš klikom na ovaj link izvršiti registraciju, a potom na početnoj stranici (Home) glasati, glasanje traje dva dana.

Kako da dođem do početne stranice ?

U narednih nekoliko slika nadam se da ću ti objasniti.

Pomozite (e)Srbiji ! ScreenHunter_01Oct121619
(klikom na '' Vote now '', pravougaonik u gornjem delu slike, otvarate glasački listić)

Pomozite (e)Srbiji ! ScreenHunter_02Oct121619
(izgled glasačkog listića, klikom na opciju glasate)

Pomozite (e)Srbiji ! ScreenHunter_03Oct121620
(klikom na ponovo na dugme '' Vote now '' videćete trenutni rasplet sitacije)

Šta možeš da mi kažeš o eSrbiji ?

Mi kao najjača sila u igri kroz koju je prošlo preko 1 milion igrača, kao najjbrojnija trenutno okupiramo eHrvatsku. Naravno posedujemo i svoje neprijatelje, a već okupirane zemlje stalno dižu ustanke. Igru možete nastaviti, možete pitati sve u vezi igre ovde u topicu, naravno, možete se savetovati sa predsednikom koji će vam uvek izaći u susret ili uvek možete popričati sa starijim igračima. Obrazložio sam vam neke najjasnije planove Srbije, naravno, u skraćenoj verziji.

---

Namerno sam napisao u '' Novostima '' da bi što veći broj forumaša mogao da vidi, molim da se sačekaju ta dva dana a onda potom obriše topic ili premesti. Hvala. hoho
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Pomozite (e)Srbiji ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomozite (e)Srbiji !   Pomozite (e)Srbiji ! EmptySre 12 Okt 2011, 05:54

Igrao sa erep dok nisu promenili ona sranja za hranu ratovanje i sve ostalo.
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Pomozite (e)Srbiji ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomozite (e)Srbiji !   Pomozite (e)Srbiji ! EmptySre 12 Okt 2011, 10:00

sada je 50.9-49.1 za nezavisno
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Pomozite (e)Srbiji ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomozite (e)Srbiji !   Pomozite (e)Srbiji ! EmptyČet 13 Okt 2011, 08:05

Glasanje je dozvoljeno za igrače od starosti 7 dana, tako da ovo propada. Jedino ako (ste nekada igrali, pa prestali) možete da oživite te mrtve naloge i glasate, sitacija je napeta, veoma napeta. Nakon dužeg vremena došlo je i vođstvo !

---

Kosovo je srce Srbije, borba dobijena. zurka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Sponsored content





Pomozite (e)Srbiji ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomozite (e)Srbiji !   Pomozite (e)Srbiji ! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomozite (e)Srbiji !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Igrice :: Strategije-
Skoči na: