Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Kada ste poceli da igrate hax?

Ići dole 
+20
Djordjevic Czv
banos bananos
1312
MessifromSerbia
Gerrard...
Maksimović
Django
FaLcaO
MaxTribina
villa
Karabaja
gubitnik
noob
Zli Gli
Javier Pastore
zlotvor
Kokain
stelexD
garbajosa
Cleverson
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste poceli da igrate hax?   Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011, 06:43

Inace, osim sto sam najlepsi, moram da kazem i da sam od prvog dana kidao i bio najbolji od sve dece.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Bic Bozji
Kladionicar
Kladionicar
Bic Bozji


Posts : 131
Age : 39

Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste poceli da igrate hax?   Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011, 07:33

Malo pre nego što sam počeo da onanišem.... Nekako ta dva interesovanja skoro da su mi zaokupirala paznju u isto vreme... Ne mogu da napravim razliku... Zato u šali često kazem idem da onanišem (a odem da igram hax, sa lolerom i garbom i augerom)... I onda tako onanišem po terenu... Tolio. Hvala. Zivi bili.
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste poceli da igrate hax?   Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011, 07:43

Nije tacno garba...noob je mene zvao u klan jos dok smo igrali u nekoj sobi 2 vs 2...i ja sam rekao verovatno cu, pa mi dao sajt a ja se pogubio ovde pa pitao kimija jel mogu u klan posto sam mislio da je sa nubom u klanu, i onda mi je objasnio ovde kako se sta radi posto sam bio kategorija biser :D
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste poceli da igrate hax?   Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011, 07:59

ja mislim da je to bilo kod bika, kad se igralo još 2v2 :)
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste poceli da igrate hax?   Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011, 10:14

Bilo je to par dana posto smo docekali 2011tu, prelistavao sam postere na Vukajliji i naleteo na jedan na kome je bio Haxball logo. Ispod njega je pisalo:"Haxball - Bolje i od sexa!". Kasnije sam se uverio da je autor postera bio potpuno upravu...
Nazad na vrh Ići dole
Suarez
Trener kluba
Trener kluba
Suarez


Posts : 315
Age : 30

Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste poceli da igrate hax?   Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 EmptySub 22 Okt 2011, 23:28

Otprilike u martu. srecan

Stalno ulazio u sobu od ville ... i tako upoznao Gerrarda, a samim tim i ovaj forum. cvidze
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada ste poceli da igrate hax?   Kada ste poceli da igrate hax? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada ste poceli da igrate hax?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» ANNO1777 Igrate igricu i zaradite pare :)
» Sta se desi kada se pojavi zensko na haxball-u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: