Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Red je i da se ja oglasim

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Red je i da se ja oglasim Empty
PočaljiNaslov: Red je i da se ja oglasim   Red je i da se ja oglasim EmptySre 02 Nov 2011, 10:06

Klan Gerrarda je izbačen iz lige i daljih takmičenja zbog švercovanja igrača. Igrači CBK-a koji su u prvom okršaju ligi ubedljivo savladali Furiju u ligi sa 8 golova razlike, dok su u sledećem na iglene uši dobili jednim golom, nakon poraza u kupu od istoimene ekipe izneli su predpostavke o švercu. Prva reakcija je bila zapostavljanje predpostavke, i lockovanje teme (na moju ruku).

Igrači CBK-a nisu odustali, pa su svoje predposavke prosledili adminima. Nakon priliženog materijala admin (Max) je doneo odluku izbacivanja Furije iz kupa i lige, dva meča iz lige, kao i jedan iz kupa koju je Furija odigrala sa ''novim'' igračima registrovani su službenim rezlutatom u korist protivničke ekipe Furije. Dovodi se jedno pitanje, da li je Stiven možda ranije počeo da švercuje igrače?

Ako jeste, u kom kolu? Da li ih je švercovao protiv ekipe Razjarenih u kupu? Ako je odgovor pozitivan, napomenutom sleduje kazna (po mom mišljenju), dok će se rezultati uvažiti službenim. Kolika će biti kazna? Da li će biti trajna? Ipak, to je remećenje sistema ligi, i ne bi trebalo da prođe nekažnjeno, dok sa druge strane je i Gerrard pomogao ovom forumu. Najviše oko statistike.

Nažalost, moja prebrzo doneta reakcija na minuli događaj je bila loša. Smatrao sam da se igrači CBK-a ponašaju nedolično posle poraza. Ovim putem se javno izvinjavam svim igračima CBK-a i svima koji su se uvredili mojim komentarom, a posle i lockom teme. Apelujem da mi na ovakve greške ukažu, privatnom porukom ili na četu.

Ipak, ljudi su govna. Gledaju te u lice, govore ti njihovu strane priče, u stvari te lažu. Pričao sam sa Gerrardom odmah potom, rekao mi je da je sve to laž. Malopre sam iz dobro proverenih informacija uvideo da me je slagao (celog loga anonimnog sa njim). Onda se Max oglasio. U svakom slučaju, tražiću najveću moguću kaznu.

Ne volim da iskazujem ovakvu stranu mene. Unapred izvini, čitaoče.


Poslednji izmenio L.Uzer dana Sre 02 Nov 2011, 10:29, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Red je i da se ja oglasim Empty
PočaljiNaslov: Re: Red je i da se ja oglasim   Red je i da se ja oglasim EmptySre 02 Nov 2011, 10:23

Svjest mi je cista toliko od mene. mig
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Red je i da se ja oglasim Empty
PočaljiNaslov: Re: Red je i da se ja oglasim   Red je i da se ja oglasim EmptySre 02 Nov 2011, 10:55

Svest je i mnogim lopovima i ubicama cista posle zlocina, ne zato sto nisu krivi, nego zato sto su losi ljudi
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Red je i da se ja oglasim Empty
PočaljiNaslov: Re: Red je i da se ja oglasim   Red je i da se ja oglasim EmptySre 02 Nov 2011, 10:58

Da lopov i ubica sam mig

Jer je to neko rakao...srecan

Edit: jasan je i smisao te metafore,ali tebe i onako nema cesto na forumu da bi bio previse upucen.

Ali sa nekim stvarima u tvom 2. postu se slazem sa tobom i u ekipi CBK-a,smatram da ste ti i Aguero,koliko toliko normalni :D za razliku od nekih tipera.Takodje imam i ja neke svoje karakteristike zbog kojih me po mojoj procijeni pola igraca haxa gotivi,a ostali bas i ne mirisu...



Poslednji put izmenio Gerrard... dana Sre 02 Nov 2011, 11:16, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Red je i da se ja oglasim Empty
PočaljiNaslov: Re: Red je i da se ja oglasim   Red je i da se ja oglasim EmptySre 02 Nov 2011, 11:02

metafora druze Dzerarde, licno protiv tebe nista nemam, ali smatram da si postao jako ljigav i svesno provociras sve okolo... Ne mogu 100 posto da tvrdim da si kriv , jer nznm tacno sta se dogodilo, ali se nadam da ce dokazi biti pokazani svima...
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

Red je i da se ja oglasim Empty
PočaljiNaslov: Re: Red je i da se ja oglasim   Red je i da se ja oglasim EmptySre 02 Nov 2011, 13:11

Kakve veze ima druga liga sa ovim kriminalcima, pustite nas da se igramo !!!

PRAVDA ZA DRUGU LIGU !!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Red je i da se ja oglasim Empty
PočaljiNaslov: Re: Red je i da se ja oglasim   Red je i da se ja oglasim Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Red je i da se ja oglasim
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: