Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Najveci haxball show svih vremena!

Ići dole 
+10
MaxTribina
Cleverson
Django
AlessandroDP
oggy
Suarez
Timmi
profa
Calavera
Zli Gli
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Najveci haxball show svih vremena! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! - Page 2 EmptyČet 03 Nov 2011, 05:42

Cleo, meni je bio bedak kada si ti meni ponudio aguera. Verovatno i jesmo najgori klan u ligi, ali smo najveci zajebanti. Ne mogu sebe da zamislim u situaciji da kazem djangu ili suarezu da ce aguero igrati pod njihovim nikom, bilo bi kao da ih vredjam, a momci su u klanu u ne bas sjajnoj situaciji i nemaju nikakvu primedbu na moje vodjenje klana iako smo poslednji na tabeli :) Drugo, ja da sam hteo 3 boda od vas tebi bih to napisao na pm, a ja sam se svaki dan zajebavao na chatu jer ja u ovome ne vidim nista osim zajebancije... A vidim da se mnogima kurac digo na plasman. Nekolicina ljudi na forumu je uspela da smuci hax ostalim forumasima.
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

Najveci haxball show svih vremena! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! - Page 2 EmptyČet 03 Nov 2011, 13:07

banos bananos ::
Cleo, meni je bio bedak kada si ti meni ponudio aguera. Verovatno i jesmo najgori klan u ligi, ali smo najveci zajebanti. Ne mogu sebe da zamislim u situaciji da kazem djangu ili suarezu da ce aguero igrati pod njihovim nikom, bilo bi kao da ih vredjam
A vidim da se mnogima kurac digo na plasman. Nekolicina ljudi na forumu je uspela da smuci hax ostalim forumasima.

Upravo...
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Najveci haxball show svih vremena! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! - Page 2 EmptyČet 03 Nov 2011, 23:54

Citat :
Nekolicina ljudi na forumu je uspela da smuci hax ostalim forumasima.

fino receno, +
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Najveci haxball show svih vremena! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! - Page 2 EmptyNed 06 Nov 2011, 10:12

jao da li ste smorili i temu o najvećem danu srpskog haxballa :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najveci haxball show svih vremena! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Najveci haxball show svih vremena!   Najveci haxball show svih vremena! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najveci haxball show svih vremena!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Sam protiv svih
» 7. kolo [ODIGRANO PRE VREMENA]: League of legends vs Bunkerasi
» cobra moto show
» Haxball Crew
» Vase haxball ime

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: