Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Pocinje prva SH liga

Ići dole 
+17
j0vanda
Pastore
ДивљинаСРБ
vilaemail
Uriels
Dzoni94
Alex Kenji
noob
Djordjevic Czv
Zli Gli
stelexD
Decay
Calavera
entrix
Grobar
Bog i Batina
Kimi
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: V1.1   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011, 01:33

***VAZAN UPDATE***

3. Rezultat na kraju meca uploadujte u forumima ''Rezultati aktuelne lige 3v3'' (potrebne su dve slike-na kraju svakog poluvremena,da se vidi konacan rezultat istog)

Izmedju ostalog...

11.Do ponedeljka se mora zavrsiti tri kola
12.Ali liga ce biti otvorena i preko nedelje...(znaci ukoliko se dva kapitena dogovore mogu da rasporede npr petak jedna utakmica,subota drugi klan,nedelja treci)
13.Uglavnom cela nedelja 3 kola....(nikako vise)
14.Ukoliko se u dogovorenom terminu ne pojavi kapiten drugog klana(ili prvog) pise se sluzbeno 3:0 za onaj klan koji je cekao minimum 15 min...(ovo vazi i ako kapiten nekog klana nije izveo na teren dovoljan broj igraca-za utakmicu 3v3 minimum 3-racuna se i kapiten)
*15.Ukoliko se ne odigra neki mec zbog lose organizacije oba kapitena,rezultat nece biti upisan dok se ne zavrsi liga...
16.Ukoliko se desi jednom kapitenu da 3 puta ne dodje na susret(los je organizator) automatski klan interno odredjuje novog kapitena...


*Kad se zavrsi liga videcemo na osnovu tabele da li je potrebno odigrati zaostale meceve-mec se smatra neodigran i necemo ga evidentirati ukoliko je rezultat prijavljen u nedelju posle ponoci (tj ako je zahvatio sledeca 3 kola)


@vilaemail

Nije nama problem da par dana pre isteka tih 60 dana napravimo novu ligu i prepisemo rezultate(automatski je produzujemo za 60 dana)

@Torres

Da,po bod svakom

Svaki nevalidan rezultat,prijavljivanje klana da nije dosao u dogovorenom terminu vrse kapiteni iskljucivo u temi
Rezultati aktuelne lige 3v3

Odluceno je da se igra samo 3v3 liga



Poslednji put izmenio Kimi dana Uto 29 Mar 2011, 12:23, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011, 11:24

predlazem da se pravi lista strelaca ! takodje da se odredi kada su moguci transferi i pojacanja odnosno otpustanje igraca ;p
Nazad na vrh Ići dole
Uriels
Igrac
Igrac
Uriels


Posts : 96

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011, 11:58

da to je dobro

za svaki mec da ima sudija neki :D
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyUto 29 Mar 2011, 12:42

Svakako bi bilo dobro da na svakom mecu bude prisutan i bar 1 neutralni posmatrac, kao neki supervizor.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptySre 30 Mar 2011, 01:54

Zli Gli ::
Svakako bi bilo dobro da na svakom mecu bude prisutan i bar 1 neutralni posmatrac, kao neki supervizor.

Pocinje prva SH liga - Page 2 Milkacanic

:laugh: :laugh: :laugh:
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptySre 30 Mar 2011, 02:08

DOBRO VECE :)
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyČet 31 Mar 2011, 03:12

Ja iskreno nisam da se menjaju strane na poluvremenu... Ko je domacin neka tera kao crveni tim do kraja... na 5 minuta samo poluvreme da se izvrse izmene... Jel ostaje da se izmene vrse samo posle primljenog i datog gola i na poluvremenu? I da li sme da se chatuje za vreme utakmice?
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyČet 31 Mar 2011, 04:04

1 predlog:
Ona ekipa koja je domacin mecha treba da otvori temu u zakazivanju meceva, jer jbg onaj ko otvori temu i predlozi neko vreme za igranje u startu je u prednosti jer on ako je predlozio lupam petak 19h on a i njegova ekipa tad mogu 99% dok protivnik mozda ne moze, jest da zato svaka ekipa ima 3+koju rezervu ali svaka ekipa ima prvu ekipu, top3 igraca kako vec, tako da su mnogi zbog tih termina oslabljeni.
Malo sam ga sad razvukao :) al valjda ste skontali, a opet kazem kao i u svakom sportu gde domacin ima prednost tako bi trebao i ovde da ima, bar na ovakav nacin mig
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyČet 31 Mar 2011, 04:32

Pastore, donekle imas pravo ali bi ipak bilo najbolje da to bude neki obostrani dogovor, ipak je ovo samo igra :)

Sto se tice menjanja strana, RB je mozda u pravu, da domacin ostane crveni do kraja... a za chat bi bilo dobro da se svede na minimum, da nema dogovaranja taktike, preteranog radovanja i slicno, a o nekim provokacijama i vredjanju da i ne govorim. Svi dogovori unutar timova treba da se odrade pre meca, na treninzima, a da se tokom meceva koncentrisemo na igru. Eventualno moze nesto tipa "idi ti nazad, ja cu napred" i slicno, ili "bravo" kod postizanja gola, ali sto krace. Ako nesto ubija ovu igru (osim kad laguje, naravno), to je preterano chatovanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyČet 31 Mar 2011, 04:40

Jeste igra al ja samo dajem neka pomagala domacinu, zasto se onda i igra kuci i u gostima svako sa svakim kad nema prednosti, bar i takve? :)
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyČet 31 Mar 2011, 23:13

Imam jos neka pitanja... Ako bude 0:0 da li prekidamo poluvreme kada istekne 5 minuta i krene overtime?
Kako da snimim rezultat na poluvremenu i kraju, ne radi mi printscreen a po isteku meca nemam vremena da palim mwsnap jer se rezultat kratko zadrzava?
Nazad na vrh Ići dole
j0vanda
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 91
Age : 34
Location : Pezos

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyPet 01 Apr 2011, 03:59

Ako bude 0:0 na poluvremenu, ne igra se overtime, prekida se i krece drugo poluvreme...
Nazad na vrh Ići dole
j0vanda
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 91
Age : 34
Location : Pezos

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyPet 01 Apr 2011, 04:40

I jedno pitanje otkud to da se moraju odigrati 3 kola do ponedeljka? Zar nije bilo nedeljno po jedna utakmica ili eventualno jedna vise ako se dogovore ...
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyPet 01 Apr 2011, 05:01

mislim da bi trebali da budemo fleksibilni kada je u pitanju kraj poluvremena ili utakmice, tu pre svega mislim da u slucaju suta u poslednjoj sekundi da se prizna eventualni pogodak, da ne bi dolazili u situaciju da se raspravljaju timovi da li je proslo vreme ili ne
Nazad na vrh Ići dole
gomboc
Kapiten
Kapiten
gomboc


Posts : 197
Age : 33
Location : Pejovac

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyPet 01 Apr 2011, 05:06

Ma cim istekne vreme to je to.... nema vise nista, nista se ne racuna..... :D
Nazad na vrh Ići dole
j0vanda
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 91
Age : 34
Location : Pezos

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyPet 01 Apr 2011, 05:18

Po pravilu cim prodje 4:59 to je overtime i gol se ne racuna...
Takodje screen treba uzeti pre 5:01, tj tacno na kraju cim izbaci overtime.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyPet 01 Apr 2011, 06:29

I ja sam za ovo sto je predlozio jovanda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyPet 01 Apr 2011, 11:53

Hvala na predlozima....

@jovanda

to za 3 kola je odluceno/ubaceno - kako god pre 5 dana,ako si citao ovu temu od pocetka znas o cemu ti pricam...



@ostali

Neke od predloga cemo uvaziti i ubaciti u najnovija pravila koja ce vaziti za 4. 5. i 6. kolo pa do kraja lige...
Stara pravila se nece menjati nego cemo samo dodati par zaboravljenih stvari...I to cemo pored novog pravila ubaciti 5 zvezdica kako ne biste morali da citate ceo pravilnik ponovo (znam koliko volite da citate :D)...
Ako slucajno neko pravilo izmenimo isto cemo staviti 5 zvezdica,i dodati pored EDITED
Znaci ukoliko imate bilo sta da dodate sto bi nam pomoglo u usavrsavanju turnira,ucinite to ovde do nedelje (22h) zato sto cemo tad da ubacujemo vase predloge u zvanicni pravilnik koji se nece menjati do kraja lige...

Trenutni pravilnik mozete pogledati ovde...

https://serbianhaxballerz.serbianforum.info/h3-pravila-lige
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyNed 03 Apr 2011, 00:45

bas sad citam i odlicna je ideja,al eto nisam se cimao da upadnem u bilo koju kombinaciju :/ a verujem da sam dovoljno kvalitetan igrac da se igram sa vama :)
Nazad na vrh Ići dole
Jabuchillo
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 32

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyPon 04 Apr 2011, 09:08

OVAKO:
Pošto smo imali nekih neslaganja u savezu, ja sam izabran za novog kapitena HBSV-a.
Pokušaću da organizujem moje drugove, pa da probamo da odigramo ovu ligu.

Molio bih organizatore da nadoknadimo propuštene mečeve, a naredne protivnike da malo odložimo meč, dok se lepo ne sastavimo.

Ako sam pogrešio temu za ovaj post, izvinjavam se... mig
Nazad na vrh Ići dole
gomboc
Kapiten
Kapiten
gomboc


Posts : 197
Age : 33
Location : Pejovac

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyPon 04 Apr 2011, 18:31

Sad si naso da se javis kad samo napokon dobili 3 boda zato sto niste dosli... lolololo
Srecno jabucilo u stvaranju ekipe, molim te biraj pazljivo.... :)))
Nazad na vrh Ići dole
Uriels
Igrac
Igrac
Uriels


Posts : 96

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyČet 14 Apr 2011, 00:38

Imam pitanje da li ce se na kraju igrati playof ono prvih 4 1vs4 2vs3 uu npr 3 dobijena meca
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyČet 14 Apr 2011, 04:57

Uriels ::
Imam pitanje da li ce se na kraju igrati playof ono prvih 4 1vs4 2vs3 uu npr 3 dobijena meca

Moze egzibiciono...Rezultat nece uticati na konacan ishod turnira....
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyPet 15 Apr 2011, 12:01

do kad se mozemo prijavljivati?
Nazad na vrh Ići dole
Bog i Batina
Administrator
Administrator
Bog i Batina


Posts : 417
Location : BGD

Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 EmptyPet 15 Apr 2011, 12:07

Ziga ::
do kad se mozemo prijavljivati?
Zakasnio si malo. Bice uskoro prelazni rok kada klanovi mogu da dovedu nove igrace, a mozes se takodje prijaviti nakon zavrsetka lige.
Nazad na vrh Ići dole
https://serbianhaxballerz.serbianforum.info
Sponsored content





Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pocinje prva SH liga   Pocinje prva SH liga - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pocinje prva SH liga
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva SH liga
» prva runda kupa
» prva runda:Funflow-Cirkus
» LIga
» 4v4 Liga

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Turniri,Lige,Prijateljske-
Skoči na: