Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo Empty
PočaljiNaslov: mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo   mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo EmptyNed 18 Dec 2011, 01:18




OVO SI PROŽDRBOOO, TORU, KAKI DEEEŽŽŽŽŽŽA! TVRDOG PASA DRVOOOO, E ŽANO SI PROJAAAA!
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo Empty
PočaljiNaslov: Re: mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo   mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo EmptyNed 18 Dec 2011, 02:21

brickwall grr
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo Empty
PočaljiNaslov: Re: mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo   mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo EmptyNed 18 Dec 2011, 02:28

hahahah cuo sam ovo juce srecan
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo Empty
PočaljiNaslov: Re: mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo   mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo EmptyNed 18 Dec 2011, 02:49

Ali boze baci ciglu i budi precizan minigun
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo Empty
PočaljiNaslov: Re: mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo   mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
mislio sam da je muzika umrla kad je mile kitic snimio gangsta folk pesmu, al sam se zajebo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mile Kitic- Gubitnik
» ExYu Muzika
» Stigla muzika
» ljudi smislio sam pesmu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Muzika :: Domaca-
Skoči na: