Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni

Ići dole 
+2
Calavera
banos bananos
6 posters
AutorPoruka
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyPon 19 Dec 2011, 09:26

kad cemo da vas sex
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyNed 25 Dec 2011, 01:41

Bicemo tu veceras, pre ili posle derbija u 20.
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyNed 25 Dec 2011, 14:56

3 boda!
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyNed 25 Dec 2011, 22:25

Django ::
3 boda!

!!!!
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyNed 25 Dec 2011, 23:06

hej haj ka ta nac, ka ta nac, ka ta nac
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyNed 25 Dec 2011, 23:22

sta ste se popalili...odracemo vas veceras,a te price da ste bili ovde u dogovorenom terminu od pola 8 mozete tibeeu da prodajete...od 7 i 20 do 8 i 10 sam bio ovde i nije vas bilo...a dobio sam informaciju da je django u tom periodu odmarao posle trocasovnog boravka u teretani,a da je banos otisao do segedina da kupuje vunene carape u trznom centru njihovom...jeftini su madjari!
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyPon 26 Dec 2011, 00:54

Jefnin nacin da zamazes skandal koji je aminovao vas clan,inace glavni covek ove lige.. Tole ti nije ravan!!!!!!!


Poslednji izmenio Cleverson dana Čet 29 Dec 2011, 12:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyPon 26 Dec 2011, 02:23

Dovoljno pokazuje sto smo mi prosle nedelje odigrali 2 kola,a vi nijedno posteno,namesteno sve

https://www.youtube.com/watch?v=a48Lk-IfyX0

Calavera licno pisao


Metni ga u krv garbane
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyPon 26 Dec 2011, 02:38

rekao sam calaveri da uvece nisam tu, mozda do 8 neki najkasniji termin, posle idem da pijem
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyPon 26 Dec 2011, 03:40

mozda smo tu i u 8...mada ne verujem,posle 9 moze...

a ti cleo,sram te bilo...unistio si ovaj forum svojim malogradjanskim ponasanjem...i sada hoces preko mog imena da povratis reputaciju! mada ne mozes ti bez skandala,evo ovo sada sa bunkerom...ccc kako samo ulazis iz prevare u prevaru,a dobar si momcic bio!
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyUto 27 Dec 2011, 04:17

veceras posle 11?
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyČet 29 Dec 2011, 11:52

jako ste neozbiljni
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyČet 29 Dec 2011, 12:37

''Ako nemate snimak, to vam je zvanicna opomena. Sa kokijem smo uradili isto, pa mora isti arsin, inace bih vam ja rado odrapio -3 boda. :D Uglavnom, ako jos jednom zaboravite snimak gubite 6 bodova, 3 iz ove utakmice i 3 iz te druge sa koje zaboravite snimak.''

hocete li bar biti opomenuti? srecan
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyČet 29 Dec 2011, 14:16

Smorio si uzasno, ali uzasno.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyČet 29 Dec 2011, 14:28

Nekada zajebanciju treba prihvatiti i na svoj racun. Smorio sam? Pa mesecima se prica da sam ja Tole i da namestam,al kontam to kao sprdnju, otud i ova moja slika.
p.s I evo ti + mig
p.p.s i ja tebe sada zezam zato sto si u klanu sa garbom,lik koga gotivim,ali je veliki mufljuz. Sve pokusava samo da me skine sa trona,al neka zna da mu to nece poci za rukom. Nema veceg Toleta od mene srecan
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyČet 29 Dec 2011, 20:13

ne treba nam sluzbeni, al vas 3 ne mozete da se sastavite... ja nisam tu nekoliko dana, igracemo posle nove
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyNed 08 Jan 2012, 03:45

Mi smo tu veceras od 20:30 do 22.
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyUto 10 Jan 2012, 00:08

Veceras?
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyUto 10 Jan 2012, 02:44

Juce je garba nestao vec u 20:40,da ne ispadne da ste nekog cekali :D

Nema nas Cal,ja sam tu posle 20h,ako se Loler pojavi,naravno da cemo igrati
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni Empty
PočaljiNaslov: Re: kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni   kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni EmptyUto 10 Jan 2012, 04:25

ja sam tu veceras, iscimacu lolera
Nazad na vrh Ići dole
 
kolo nambr 2: kozanostra-seximedeni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 4.kolo i 11.kolo:Messi_Javier - BogiBatina_Fabrizio Ravaneli
» 2 kolo. CBK-RK
» 5.kolo i 12.kolo:Jovanda_Cooling - Messi_Javier
» 14. kolo HF-Rk
» 3 kolo PPP-CBK

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: arhiva-
Skoči na: