Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Želiš li da budeš na ju tjubu?

Ići dole 
+27
zlotvor
1312
Suarez
Rene18
DelPiero7
kurajberLoL
Benjo
noob
Gerrard...
oggy
Chicharito
Django
Моћни Миш!
Calavera
Markoni
KoLee
Özil
kokeroni
banos bananos
Uriels
JavierMK
MessifromSerbia
Timmi
ДивљинаСРБ
Kimi
Zli Gli
gubitnik
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Želiš li da budeš na ju tjubu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Želiš li da budeš na ju tjubu?   Želiš li da budeš na ju tjubu? - Page 4 EmptyPet 18 Maj 2012, 20:50

Aj probaj to da uradis Daloneu pa se onda pohvali... mada on vise ne igra za Nedlucks, ne znam zasto... :o
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

Želiš li da budeš na ju tjubu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Želiš li da budeš na ju tjubu?   Želiš li da budeš na ju tjubu? - Page 4 EmptySub 19 Maj 2012, 01:14

Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Želiš li da budeš na ju tjubu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Želiš li da budeš na ju tjubu?   Želiš li da budeš na ju tjubu? - Page 4 EmptySub 19 Maj 2012, 01:24

Opa bravo thc, i ja ovo cesto radim... Samo nesto losijim igracima, Glinticu, Garbi...

Dalone vise ne igra za nerdlucks??? vilica Jedino logicno objasnjenje je da je prerastao tu ekipu, nema sanse da su ga izbacili!
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Želiš li da budeš na ju tjubu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Želiš li da budeš na ju tjubu?   Želiš li da budeš na ju tjubu? - Page 4 EmptySub 19 Maj 2012, 02:22

Oho,idi na sajt b92...tamo imas broj "Sigurne kuce"...tamo mozes da se sklonis od zlostavljanja koje demonstriram na tebi kada se odlucis da mi pridjes.
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Želiš li da budeš na ju tjubu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Želiš li da budeš na ju tjubu?   Želiš li da budeš na ju tjubu? - Page 4 EmptySub 19 Maj 2012, 02:35

Ne lozi se, Cleo mi je rekao da te pustam u cosku, da bi dobio na samopouzdanju pred odlucujuce meceve... A video si kad se uozbiljim, odma te posaljem po burek i padne gol.. mig
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Želiš li da budeš na ju tjubu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Želiš li da budeš na ju tjubu?   Želiš li da budeš na ju tjubu? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Želiš li da budeš na ju tjubu?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Slike i video-
Skoči na: