Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Red Zmaja - Seksi Revolucija

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Red Zmaja - Seksi Revolucija Empty
PočaljiNaslov: Red Zmaja - Seksi Revolucija   Red Zmaja - Seksi Revolucija EmptyPon 26 Dec 2011, 23:27

Kada mozete ?
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Red Zmaja - Seksi Revolucija Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Zmaja - Seksi Revolucija   Red Zmaja - Seksi Revolucija EmptyPon 26 Dec 2011, 23:46

Ajmo veceras ili sutra, ako je moguce.

P.S. Sutra uvece u 8 imamo 3v3 kup u Bundesligi, sa ekipom gde igra onaj svaba Kuje i ostali. Jaki su pa bi valjalo da odigramo jako i ostavimo dobar utisak. Da skratim pricu, da ih prebijemo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Red Zmaja - Seksi Revolucija Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Zmaja - Seksi Revolucija   Red Zmaja - Seksi Revolucija EmptySre 28 Dec 2011, 07:13

A mogli bi da napisete nesto, ako je moguce.
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Red Zmaja - Seksi Revolucija Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Zmaja - Seksi Revolucija   Red Zmaja - Seksi Revolucija EmptySre 28 Dec 2011, 08:00

mnogo si nervozan matori...nema potrebe za tim,ja se sa gliem cuem svaki dan...kad ste tu i kad smo mi tu odigracemo...davidsa jebe net,fredu je bio praznik sada...javi slabo dolazi...ne znamo nista tacno...
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Red Zmaja - Seksi Revolucija Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Zmaja - Seksi Revolucija   Red Zmaja - Seksi Revolucija EmptySre 28 Dec 2011, 08:21

Brate, nisam nervozan, samo , kako ja da znam da ti pricas sa Zlijem svaki dan. Napisi to ovde , pa da vidimo svi mi, a ne samo Zli i ti. Nije problem, samo napisi kad otprilike mozete, mi mozemo ugalvnom uvece.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Red Zmaja - Seksi Revolucija Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Zmaja - Seksi Revolucija   Red Zmaja - Seksi Revolucija EmptySre 28 Dec 2011, 08:53

Jesi malo nervozniji nego sto bi trebalo ali nebitno, vazno je da se odigra.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Red Zmaja - Seksi Revolucija Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Zmaja - Seksi Revolucija   Red Zmaja - Seksi Revolucija EmptySre 28 Dec 2011, 08:55

Dobro, izvinjavam se onda ako sam bio nepristojan.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Red Zmaja - Seksi Revolucija Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Zmaja - Seksi Revolucija   Red Zmaja - Seksi Revolucija EmptyČet 29 Dec 2011, 05:48

Aj javite se da znam jel igramo veceras ili da idem kod druga na stoni tenis. Bilo bi idealno da zavrsimo do 9 i da posle mogu da idem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Red Zmaja - Seksi Revolucija Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Zmaja - Seksi Revolucija   Red Zmaja - Seksi Revolucija EmptyČet 29 Dec 2011, 06:30

veceras mogu od 7 do 9 kad god...fred je tu ja mislim...tako da nam treba jos jedan...ako se skupite u tom terminu mozemo da djuskamo...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Red Zmaja - Seksi Revolucija Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Zmaja - Seksi Revolucija   Red Zmaja - Seksi Revolucija EmptyČet 29 Dec 2011, 06:53

Ja mogu do 9 najkasnije, Del valjda moze jer ne ide vise u skolu, jos samo Sakija da navatamo. Aj valjda cemo se skupiti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Sponsored content





Red Zmaja - Seksi Revolucija Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Zmaja - Seksi Revolucija   Red Zmaja - Seksi Revolucija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Red Zmaja - Seksi Revolucija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 15. kolo Seksi Revolucija - Red Zmaja
» 10.kolo Nerazzurri - Seksi Revolucija
» 4. kolo: CBK - Seksi Revolucija
» 12. kolo: Unstoppable - Seksi Revolucija
» 13. kolo: Seksi Revolucija - CBK

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: arhiva-
Skoči na: