Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Sramota!!!

Ići dole 
+8
Моћни Миш!
villa
oho
÷Þsälms÷
noob
Лазар Марковић
Giggs
MessifromSerbia
12 posters
AutorPoruka
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 10:21

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/396905_312573518780932_189149124456706_813386_1242507498_n.jpg

Заиста срамота за Хрвате!
Ми не ударамо песницама, већ по поносу!
Филип Филиповић!

https://www.youtube.com/watch?v=sH2UmnwAT_E&feature=player_embedded#!
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 11:17

nije ovo nikakva sramota, ovo je sastavni dio sporta.. pogotovo kad je napeto i kad su tenzije velike.. sad pricat da je ovo sramota i preuveličavat te od muhe radit slona stvarno nije potrebno

dogodi se :-).. nisam gledao utakmicu al kao hrvat i pristaša nase reprezentacije vjerujem u čestitost nasih igraca i ako ništa barem mislim da ga nebi ovaj iz cista mira udario, vjerojatno mu se osvetio za neki faul ili provokaciju ranije u susretu.. barem tako nasi portali pisu.. al eto nisam gledao pa nemogu rec

tako da, jebiga, kao sto rekoh, dogodi se.. ovo je nista prema onome sta Pepe radi Barceloninim igracima heh

a prava sramota je to sta si ti maloprije tokom veceri ulazio po HRV sobama na haxu i vikao "pičke ustaške" i nesto srao i vrijeđao, ako si ti taj Messi, vjerujem da jesi nema ko drugi bit.. hvala bogu nema toliko budala slicnih tebi hehe
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 11:29

Giggs ako nisi gledao mec nemoj da pricas onda bez veze kao nije nameran udarac ?? da nije slucajno ga udario pesnicom mozda ???
https://youtu.be/9Eu1iFgvBsI
A ovaj vas majmun komentator kao nije namerno alo bre koga laze on ??!
Trener i ovaj Dobud se prave ludi pa kakvi ste to ljudi ??? bolje reci ne ljudi....
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 11:52

koga boli kurac?
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 11:56

sta kakvi smo ljudi pa jebem ti hleb kako na osnovu jednog udarca jednog igraca u jednoj utakmici jedanput u cijeloj povijesti ti meni mozes rec kakvi smo MI ljudi? jel sad zelis rec da je cijela Hrvatska i svi Hrvati takvi samo zbog tog jednog poteza jednog igraca, jedne individue? daj nemoj srat jebem te nemoj da se ova tema prosiri na neke stvari iz sportske proslosti pa da ja kazem kakvi ste VI to ljudi.. ili evo ti bolji primjer, http://www.jutarnji.hr/srpski-borac-dusan-dzakic-pljunuo-na-onesvjestenog-hrvata-ivicu-dzebica-/995968/ , eto sad, kakvi ste VI to ljudi, jeli???? kakvi ste vi ljudi??? SRAMOTA.
al ajde necu se svadjat, makar mi ne ide :D.. uglavnom pokusavam ti rec da si se uzasno glupo izrazio, nemoj generalizirat Dobudov potez sa cijelim hrvatskim rodom.. to ti je vrlo jadno

uglavnom,.. velike jebene stvari lik ga je udrio pesnicom i sad je to velika sramota odma.. pa neka i je sramota sramota je za Dobuda i eventualno Rudica ako ti tako kazes al nije za nas druge :).. a i kazem nisam gledao utakmicu, citao sam portale.. 24sata su ugledne novine (najuglednije u regiji zapravo) i njihovi novinari sigurno nebi bezveze napisali i spominjali cudan sudacki kriterij.. ponavljam, to ama bas nista ne znaci, Dobud je zasluzeno iskljucen, al manje serite.. pobijedili ste i umjesto da potencirate svađe sa ovom "sramotom" rađe slavite pobjedu i radujte se novoj, vjerojatno zlatnoj medalji

i btw sta se tice komentatora za njega me stvarno boli kurac :D

Nazad na vrh Ići dole
÷Þsälms÷
Grejac klupe
Grejac klupe
÷Þsälms÷


Posts : 14

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 12:06

noob ::
koga boli kurac?

pobednik LOL
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 12:37

http://www.jutarnji.hr/srpski-borac-dusan-dzakic-pljunuo-na-onesvjestenog-hrvata-ivicu-dzebica-/995968/ , eto sad, kakvi ste VI to ljudi, jeli???? kakvi ste vi ljudi??? SRAMOTA.


Nisu ista dva incidenta ovo od Dobuda pokazuje nemoc od strane vase momcadi koju su oni iskazali preko jednog igraca....a ovaj nas bokser ili sta li je vec omalovazava protivnika ne provocira ga Materaci je provocirao Zidana to nije isto....aj zdravo sad nmg se svadjam
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 13:05

jel može neko da mi objasni/prevede šta je gotze hteo da kaže, ako nije problem, ja ništa ne razumem. :/
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 13:10

Pa to su Vase novine, naravno da ce potencirati sudijski kriterijum, posle poraza... :D A i ko uopste moze da objasni razliku izmedju faula i kontra faula, u vaterpolu... xD
Dobud je stvarno preterao, i to je stvarno sramota, ali NJEGOVA sramota. Naravno da ne treba generalizovati, ima i kod Vas i budala ali i dobrih ljudi, kao i kod nas... mig
Uglavnom ne bi trebali mi da se ovde svadjamo, zbog Dobuda... :D
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 13:17

noob ::
jel može neko da mi objasni/prevede šta je gotze hteo da kaže, ako nije problem, ja ništa ne razumem. :/

Cekaj sta ima da ti bude nejasno ? Dobud od muke ne moze nista drugo da radi pa bije kao Pepe mesija...Sta tu ima da se ne razume
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 13:21

oho ::
Pa to su Vase novine, naravno da ce potencirati sudijski kriterijum, posle poraza... :D A i ko uopste moze da objasni razliku izmedju faula i kontra faula, u vaterpolu... xD
Dobud je stvarno preterao, i to je stvarno sramota, ali NJEGOVA sramota. Naravno da ne treba generalizovati, ima i kod Vas i budala ali i dobrih ljudi, kao i kod nas... mig
Uglavnom ne bi trebali mi da se ovde svadjamo, zbog Dobuda... :D

Upravo to necemo bzv da se svadjamo nema potrebe :)
+
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 13:37

Kakva dijabola ovaj Dusan Dzakic, gledao sam jedan njegov mec i isto je pravio sranja kao na ovom mecu. Jos posle poluge kad ih je sudija razdvojio glumi neko ludilo, drago mi je sto su ga izbacili sa turnira..
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 22:12

noob ::
koga boli kurac?

Komentar na mestu !!
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 23:16

pa dobro je necu se ni ja svadjat.. samo sere mi se kad sad gledam ljude kako zbog jednog nesportskog poteza jednog tulipana zvanog Niksa Dobud oni generaliziraju i odma sve Hrvate zovu "prljavim" itd. ja krivim Dobuda i nikog vise.. ni druge igrace, ni trenera, ni komentatora, ni narod, samo Dobuda i to je to.. svakako poslije utakmice se Dobud ispricao, barem tako pise, i to je nešto.. al jbg lik je pička

uglavnom vi karate to vam je najvaznije, mislim da cete osvojit zlatnu medalju jer ko vas moze zaustavit? hehe jezik.. a i u rukometu isto, zesce karanje :oo


Poslednji izmenio Giggs dana Pet 20 Jan 2012, 01:26, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Лазар Марковић
welcome team
welcome team
Лазар Марковић


Posts : 429
Location : Södertälje

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyČet 19 Jan 2012, 23:26

Zavrsili smo sa prepirkama,a sto se tice medalja bilo bi lepo da se uzme neka u vaterpolu imamo sanse za zlato,a rukomet mozemo do finala :)
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyPet 20 Jan 2012, 01:02

CPAMOTA!!11

Ključ, ključ, katanac, ko otkuljuča magarac!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyPet 20 Jan 2012, 02:32

Pa nisi zakljucao srecan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyPet 20 Jan 2012, 02:40

noob ::
koga boli kurac?

+1

glupost ..
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  EmptyPet 20 Jan 2012, 02:58

Kako se fino svadjamo.
Nisi ti magarac ja sam, ma nisi ti ja sam!

gubitnik ::


Ključ, ključ, katanac, ko otkuljuča magarac!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sramota!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Sramota!!!    Sramota!!!  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sramota!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bruka i sramota

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Diskusija :: Sport-
Skoči na: