Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Mracna strana LoL-a....

Ići dole 
+25
zlotvor
GianLuigi1
Grobar
Markoni
Calavera
banos bananos
L@ki
Benjo
JavierMK
oggy
Gerrard...
Suarez
kokeroni
loler
oho
villa
Cleverson
Karabaja
RadisavOluja
huko
noob
Лазар Марковић
Zli Gli
BlekKobaz
Kimi
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
JavierMK
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptySub 04 Feb 2012, 22:48

Gerrard... ::
Neka...To vam je nauk sto niste i njih 2 kaznili,zbog sverca prosle sezone.

Fino nas sve izjebase.

Kimi je dobro provalio,ali moglo je i ranije :p

Meni je kurajber bio najumnjiviji,Cavani onako,neobicni su mi bili,ali eto ne vjerujem da bi ih provalio...

nemogu da ti stavim +, al slazem se sa tobom :))
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptySub 04 Feb 2012, 23:04

JavierMK ::
Gerrard... ::
Neka...To vam je nauk sto niste i njih 2 kaznili,zbog sverca prosle sezone.

Fino nas sve izjebase.

Kimi je dobro provalio,ali moglo je i ranije :p

Meni je kurajber bio najumnjiviji,Cavani onako,neobicni su mi bili,ali eto ne vjerujem da bi ih provalio...

nemogu da ti stavim +, al slazem se sa tobom :))
da, prosle godine isto svercali i nisu kaznjeni, i sad opet treba da prodju bez kazne a gerardu ste odma spucali kaznu..
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 00:11

DaLone! ::
JavierMK ::
Gerrard... ::
Neka...To vam je nauk sto niste i njih 2 kaznili,zbog sverca prosle sezone.

Fino nas sve izjebase.

Kimi je dobro provalio,ali moglo je i ranije :p

Meni je kurajber bio najumnjiviji,Cavani onako,neobicni su mi bili,ali eto ne vjerujem da bi ih provalio...

nemogu da ti stavim +, al slazem se sa tobom :))
da, prosle godine isto svercali i nisu kaznjeni, i sad opet treba da prodju bez kazne a gerardu ste odma spucali kaznu..

tako je !!!

samo mi nije jasno ko je Cavani , igrao je u SONY-a u sobi 2v2 samnom, zašto bi stavio nick ''Cavani'' ako nije ligaška utakmica. Da je bio neko mogao je ući se pravim nickom srecan
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 00:38

Пих, као члан ХБСВ-а могу да кажем да сте фејловали што се игре тиче, ништа посебно.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 01:13

kacam davno reko organizaciji sta treba da radi, oni su znali bolje srecan


aplauz za nuba i ravanelija!!!u potpunosti podrzavam vasu zajebanciju zurka
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 01:18

Benjo ::
samo mi nije jasno ko je Cavani , igrao je u SONY-a u sobi 2v2 samnom, zašto bi stavio nick ''Cavani'' ako nije ligaška utakmica. Da je bio neko mogao je ući se pravim nickom srecan

Pa dobro, nije nerazumno da su malo gradili te svoje alter egoe da ne bi bilo da su bas iskrsavali samo kad je bila neka tekma.

Inace noobe, Kimi nije znao (mada jeste sumnjao na tebe) ko su bili kurajber i spartacus dok ti nisi priznao, tako da... hvala za to. srecan
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 01:37

Vidim da se ovde ne zna ko koga ebe ... samo znam do smo mi u drugoj ligi naebali :D
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 02:00

samo da se ocistim ljage koju mi Fabrizio mece :D govedo....

ne znam cemu sve ovo... neki ljudi ovde imaju patolosku potrebu da unistavaju drugima zabavu!!!
Nazad na vrh Ići dole
GianLuigi1
Izmena
Izmena
GianLuigi1


Posts : 44

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 02:16

LOL = Joker ( Buffon, Libero, Baki5 )
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 04:05

Bunker za selektora!!!

Nego, ako su stvarno nub i fabricio dominirali drugom ligom, onda treba svi kolektivno da se samospalite iz zasede... :(
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 04:16

Evo ja cu prvi da se sapospalim sve za dobrobit nase male zajednice. Posto za ovakvu priliku treba da se prinese neka zrtva neka to budem ja. I nagraditi ove ljude zato sto su svojim pozrtvovanjem unapredili forum i digli ga na novi nivo. Bravo za njih \o/ nagraditi umesane a sve ostale spaliti da eto resenja
Nazad na vrh Ići dole
eHANIBALLL
Grejac klupe
Grejac klupe
eHANIBALLL


Posts : 5

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 04:26

a evo i razloga zašto se benjo bunio hahaha :D

h12.abload.de/img/untitledw5uky.jpg


i da, jesu noob, fabrizio i bunker dominirali drugom ligom. :D uglavnom smo mi bili... ali bilo je još članova i ovom prilikom želim da im se zahvalim što smo zajedno uvalili jedan veliki kurac organizaciji. :D valjda će sad ukapirati da treba malo da se opuste i ne shvataju sve ovako ozbiljno.


pozz od nuba vašeg omiljenog!


i da, pogledajte kako jebe spartacus! pod maskom!



dailymotion.com/video/xcifou_viva-bianca-spartacus-blood-and-san_shortfilms



kimi, ne budi klinac i ne briši sve poruke odmah. jednom u životu.



sportski pozdrav. :***
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 04:35

Koja si ti dileja, decko.
Nazad na vrh Ići dole
ДивљинаСРБ
Trener kluba
Trener kluba
ДивљинаСРБ


Posts : 280
Location : tu i tamo

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 04:39

eHANIBALLL ::
a evo i razloga zašto se benjo bunio hahaha :D
i da, jesu noob, fabrizio i bunker dominirali drugom ligom. :D uglavnom smo mi bili... ali bilo je još članova i ovom prilikom želim da im se zahvalim što smo zajedno uvalili jedan veliki kurac organizaciji. :D valjda će sad ukapirati da treba malo da se opuste i ne shvataju sve ovako ozbiljno.

htedoh da napisem svasta i da ispsujem tebe i tebi slicne al sam shvatio da je to gubljenje vremena tako da cu samo da stavim messijeve smajlije ...

fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj

crveni karton
Nazad na vrh Ići dole
loler
Elder
Elder
loler


Posts : 225
Age : 35
Location : Novi Sad

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 04:43

ma vi debili svi kolektivno ne znate da se igrate!!! a ni da igrate....a volite da lajete.....
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 05:26

Ma vazno je da nas je sve zajebo i da je Kimi klinac x)
Nazad na vrh Ići dole
eHANIBALLL
Grejac klupe
Grejac klupe
eHANIBALLL


Posts : 5

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 05:37

Calavera ::
Koja si ti dileja, decko.

jeje tolika da vi svemogući organizatori niste provalili do kraja sezone, i to smo na kraju mi rekli... jer smo se smorili više. :) mogli smo jednostavno više da se ne logujemo i ćozdrav :p

i da, stvarno si mi dokurčio više, em nemaš blage veze, em se ponašaš kao princeza otkad nisi u prvom planu za repku... smaraš, pomiri se sa tim. a uvek možeš da uzmeš crnogorosko državljanstvo, tamo bi verovatno igrao... ako te pusti gerrard. :***
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 05:57

eHANIBALLL ::
Calavera ::
Koja si ti dileja, decko.

jeje tolika da vi svemogući organizatori niste provalili do kraja sezone, i to smo na kraju mi rekli... jer smo se smorili više. :) mogli smo jednostavno više da se ne logujemo i ćozdrav :p

i da, stvarno si mi dokurčio više, em nemaš blage veze, em se ponašaš kao princeza otkad nisi u prvom planu za repku... smaraš, pomiri se sa tim. a uvek možeš da uzmeš crnogorosko državljanstvo, tamo bi verovatno igrao... ako te pusti gerrard. :***

a ti si stvarno zanimljiv sa svim svojim ''zezancijama'' koje misliš da su smiješne , a i Fabri ti prijatelj.

Ova igrica vam je život ili ? srecan
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 06:24

eHANIBALLL ::
Calavera ::
Koja si ti dileja, decko.

jeje tolika da vi svemogući organizatori niste provalili do kraja sezone, i to smo na kraju mi rekli... jer smo se smorili više. :) mogli smo jednostavno više da se ne logujemo i ćozdrav :p

i da, stvarno si mi dokurčio više, em nemaš blage veze, em se ponašaš kao princeza otkad nisi u prvom planu za repku... smaraš, pomiri se sa tim. a uvek možeš da uzmeš crnogorosko državljanstvo, tamo bi verovatno igrao... ako te pusti gerrard. :***

ma ti si zlatan ljubi ga majka. prosto ti se divim. i da ko si ti ja prvi put te vidim
Nazad na vrh Ići dole
eHANIBALLL
Grejac klupe
Grejac klupe
eHANIBALLL


Posts : 5

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 07:04

Benjo ::


a ti si stvarno zanimljiv sa svim svojim ''zezancijama'' koje misliš da su smiješne , a i Fabri ti prijatelj.

Ova igrica vam je život ili ? srecan

Šta sad fali fabriju? :D

benjo, tebi je samo krivo što će tvoj transfer u lol da propadne :p

i da, pošto nam je ova igrica život to smo uradili. baš si šerlok. :v


a ti zlotvore, žibe. fore su ti dobre koliko i tvoje haxball umeće. :p


ps. gasi kimi forum! ili ako nećeš ti, džoni će. :D
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 07:32

nube ne znam ni sto sam te pustao da trolujes po temi :D

svaki tvoj nalog ce od sad biti banovan :)

a ti pocni da ih kreiras do mile volje :)

p.s. povecavas nam broj reg. korisnika,jes' da ih dzoni brise al' aj' :D
Nazad na vrh Ići dole
FaLcaO
Kapiten
Kapiten
FaLcaO


Posts : 139
Age : 28
Location : Veles

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 07:34

LoL..sta rade ovi jos na forum, baniraj ove indijance bow
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 10:49

Bravo noob-e sve si nas zajebo a najvise sebe. Sad stvarno gasi forum i ae u picku materinu. Ides na kurac...

ps
I da nemam pojma da igram zato sam i smod da bi lecio komplekse.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyNed 05 Feb 2012, 23:48

zlotvor ::
Bravo noob-e sve si nas zajebo a najvise sebe. Sad stvarno gasi forum i ae u picku materinu. Ides na kurac...

ps
I da nemam pojma da igram zato sam i smod da bi lecio komplekse.

Da, stvarno si nas zajebao nema srecan

sad ne znamo šta ćemo bez tebe..

A onda nešto Gerru govoriš , a ustvari onaj što je najveći krivac prođe nekažnjeno..

zezaš kobiva nas koji smo 96 godište, zar smo ti toliko zanimljivi? drago nam je ako jesmo .

cheers
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 EmptyPon 06 Feb 2012, 00:49

hej nube nube, momce napaceni :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mracna strana LoL-a....   Mracna strana LoL-a.... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mracna strana LoL-a....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: