Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Bundesligasi, igramo kup veceras

Ići dole 
+4
oho
Grobar
MaxTribina
Zli Gli
8 posters
AutorPoruka
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 05:30

Morao sam nekako da privucem paznju nasoj ekipi u Bundesligi pa mi nemojte brisati ovo dok se ne odazovu, jer ne mogu da savatam nikoga preko chata. Dakle, igramo veceras oko 8 tj. za sad je taj predlog, pa ne bi bilo lose da se jave Calavera, Saki, Banos, Oho, Del, Django... 4v4, naravno. Igramo sa nekim prvoligasima ali svakako cemo ih jebati i uci u finale.

Veceras kad odigramo moze da se brise tema.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 05:45

Tema treba da bude odma obrisana, al ajd ostavicu ti jer je prvi put, imas pm za ovakve stvari, ako tamo ne mogu da uoče poruku cim udju na forum, slepci su, i nece uociti ni ovde.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 05:50

Makse, mnogo si nadrkan tip, moram da ti kazem. Iskuliraj malo i mnogo ce ti biti bolje u zivotu. Na ovom forumu vlada uglavnom prijateljska atmosfera i ne vidim potrebu da ovako izleces bezveze, pogotovo sto je ovo totalno bezazleno i stavljeno je samo na par sati, dok vecina ne vidi. Stavio sam ovde jer za privatne poruke nema nikakvo obavestenje i znam da i sam cesto propustim to, a slepac nisam svakako kao ni ostali koji ne primete to iz prve.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 05:54

spusti loptu max, rekoh ti vec.... negativa se lako oseti, a jos brze siri.. cheers
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 05:57

Nisam ja nikakav tip , i nisam nadrkan nego kada bi svako tako postavljao teme koju su vezane za neke potpuno leve stvari na sta bi forum licio??? I ne znam kako to vecina moze da ne vidi, kada ona kartica gore poplavi kad god postoji nova poruka, prvo sto vidis kad udjes na forum bude to.
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 06:02

Na mene ne racunaj glinticu, ne igram vise...
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 06:03

Tu sam u osam.
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 06:12

Verovatno.
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 06:13

samo da kazem da mi je pola godine trebalo da skontam daimam nove poruke na ovom forumu. a i zli nije svako, nego mozda ima najvise postova na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 06:23

off topic.. zli, jos 2 posta satano
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 06:43

Tu sam u 20h veceras Gli.

Max,nije lepo sto si me/nas oslovio sa "slepci",ako te biju hormoni,idi pomazi neko zensko meso,bice ti lakse.Pubertetlija mi je pun kurac.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 07:29

MaxTribina ::
Nisam ja nikakav tip , i nisam nadrkan nego kada bi svako tako postavljao teme koju su vezane za neke potpuno leve stvari na sta bi forum licio??? I ne znam kako to vecina moze da ne vidi, kada ona kartica gore poplavi kad god postoji nova poruka, prvo sto vidis kad udjes na forum bude to.


Ajmo prvo ovako.

Na forumu se vecina ljudi zajebava ali ima i nekoliko vas koji pokusavate da izigravate neku vlast, sto je totalno pogresno. Ti kao da samo cekas da pokazes ljudima da si admin, nije ovo prvi put. Nije dobro, nikako, moras malo da kuliras i uklopis se sa rajom.

Sto se tice teme i levih stvari, ovo je prvi put da sam uradio ovako nesto, sto si i sam primetio ali ti nije zasmetalo da prenaglis sa porukom. Zatrebalo mi hitno, jako mudo. Radi sta hoces, brisi, vise nije ni bitno jer su mi se javili ovi koje sam trazio.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 07:31

Nisam oslovio niti tebe niti bilo koga direktno , nego sam rekao uopsteno ko ne skonta da mu je poplavela kartica cim udje na forum realno jeste slepac. Pricas previse tamo gde nisi prozvan, ne samo ovde nego i na drugim temama. Meni je pun kurac Vas "takvih" pa cutim tako da bi mogao malo i ti mig
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras EmptyNed 19 Feb 2012, 07:34

Kod:
Na forumu se vecina ljudi zajebava ali ima i nekoliko vas koji pokusavate da izigravate neku vlast, sto je totalno pogresno. Ti kao da samo cekas da pokazes ljudima da si admin, nije ovo prvi put. Nije dobro, nikako, moras malo da kuliras i uklopis se sa rajom.

Da, ima gomila zajebanata koji zajebavaju sve ljude oko sebe cak i one koji se trude nesto da urade ,pa jbg mora nekom i da prepizdi , nece svi vecito cutati, i mislite da ste zanimljivi , a ustvari ste smesni sami sebi i nikom vise. I ne sa Vama sigurno ne moram da se uklapam, niti zelim.

lock.

Ako nesto neko ima dodatno da mi kaze nek mi posalje pp.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bundesligasi, igramo kup veceras Empty
PočaljiNaslov: Re: Bundesligasi, igramo kup veceras   Bundesligasi, igramo kup veceras Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bundesligasi, igramo kup veceras
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: