Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Kritika: mnogo me nervirate!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
TheIgorfather
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 8

Kritika: mnogo me nervirate! Empty
PočaljiNaslov: Kritika: mnogo me nervirate!   Kritika: mnogo me nervirate! EmptySre 06 Apr 2011, 08:41

Moram da vam saopstim da me mnogo nervirate. Vise nema skoro nikog od vas da napravi sobu i da igra 2na2 sa nama smrtnicima...
Samo igrate te lige, treninge i sta sve ne i ja nemam s kim da igram lep i kvalitetan hax. Mislim. ima soba i ima likova koji igraju super ali nije to to...
bow
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Kritika: mnogo me nervirate! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritika: mnogo me nervirate!   Kritika: mnogo me nervirate! EmptySre 06 Apr 2011, 09:56

Koliko sam uspeo da zakljucim, dosta ljudi odavde pravi sobe bez sifre pa ne znam u cemu je tacno problem. Lige se igraju nevezano za to, i to samo 3 meca nedeljno sto ukupno izadje mozda sat vremena. :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
gomboc
Kapiten
Kapiten
gomboc


Posts : 197
Age : 33
Location : Pejovac

Kritika: mnogo me nervirate! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritika: mnogo me nervirate!   Kritika: mnogo me nervirate! EmptyČet 07 Apr 2011, 00:50

dodjes na forum pitas jel ima neka soba, ako nema onda trazis ili napravis sam i okacis link.... :D
Nazad na vrh Ići dole
TheIgorfather
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 8

Kritika: mnogo me nervirate! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritika: mnogo me nervirate!   Kritika: mnogo me nervirate! EmptyČet 07 Apr 2011, 02:45

Ce da stavim sledeci put sobu na chat i bolje bi vam bilo da dodjete da igrate samnom. :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kritika: mnogo me nervirate! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritika: mnogo me nervirate!   Kritika: mnogo me nervirate! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kritika: mnogo me nervirate!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kritika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: