Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyPet 02 Mar 2012, 02:07

Kad možete, mi smo tu vjerovatno od 20-21h ..

čut' ću se sa svojima još pa vidjeti kad možemo . Kad vama odgovara? srecan
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyPet 02 Mar 2012, 03:02

morate, ali bas morate jer prijave za sledecu ligu pocinju u ponedeljak. pobjednik ide u prvu ligu.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyPet 02 Mar 2012, 04:32

Timmi ::
morate, ali bas morate jer prijave za sledecu ligu pocinju u ponedeljak. pobjednik ide u prvu ligu.

ma biti će odigrano do ponedjeljka ne brini jezik
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyPet 02 Mar 2012, 14:50

e ljudi ja sam stvarno stvarno zauzet, na putu sam ovaj vikend nema me kod kuce.. jel se ikako ovo moze odigrat bas u ponedjeljak?!

bi ja odma isti cas al nisam u mogucnosti, nisam uopce u svom gradu..
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptySub 03 Mar 2012, 00:21

Moze u ponedeljak, sto da ne.
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptySub 03 Mar 2012, 04:58

Calavera ::
Moze u ponedeljak, sto da ne.

Mislim da smo tu, moram vidjeti sa duceom.
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptySub 03 Mar 2012, 22:28

eto jebiga, imam neke privatne razloge pa sam bio zauzet cijeli vikend.. vracam se kuci danas vrlo kasno oko 2ujutro.. dakle sutra sam slobodan i mozemo odigrat kad god hocete, vi javite točno kad bi! večernji sati su najpoželjniji al sve odgovara

lijep pozdrav, cujemo se
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptySub 03 Mar 2012, 23:29

Giggs ::
eto jebiga, imam neke privatne razloge pa sam bio zauzet cijeli vikend.. vracam se kuci danas vrlo kasno oko 2ujutro.. dakle sutra sam slobodan i mozemo odigrat kad god hocete, vi javite točno kad bi! večernji sati su najpoželjniji al sve odgovara

lijep pozdrav, cujemo se

20:00 - 21:30
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyNed 04 Mar 2012, 14:42

21h mi zvuci najbolje! mada bit cu ja online cijelo večer.. al ajmo rec 21h? jezik
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyNed 04 Mar 2012, 20:25

Giggs ::
21h mi zvuci najbolje! mada bit cu ja online cijelo večer.. al ajmo rec 21h? jezik

nije problem, ja mislim da smo i mi tu srecan

ja sam sigurno, moram vidjeti sa DAVIDSOM da li radi srecan..

Budite na chatu čut ćemo se večeras srecan


Poslednji izmenio Benjo dana Pon 05 Mar 2012, 08:45, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyNed 04 Mar 2012, 22:27

moze ajde, dodjem ja malo ranije na chat pa cemo vidit..

btw, nisam spavao cijelu noc, idem sad spavat do navečer xD.. dignem se malo prije 21h :D
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyPon 05 Mar 2012, 09:32

update: eto nismo uspjeli odigrat jer je CR jebeno nesposoban i nemoze uc u pola soba, a dobrog hosta nema.. ni clea ni banosa ni zlija heh.. ni nikog od nasih

ostavljamo za sutra navecer? -.-
21h?

Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyPon 05 Mar 2012, 22:20

Giggs ::
update: eto nismo uspjeli odigrat jer je CR jebeno nesposoban i nemoze uc u pola soba, a dobrog hosta nema.. ni clea ni banosa ni zlija heh.. ni nikog od nasih

ostavljamo za sutra navecer? -.-
21h?


DAVIDS ide na posao u 21:30 pa je zamolio da se nađemo malo ranije na chatu tako da nađemo hosta i sve bude spremno da se tekma odigra u 21:00
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyPon 05 Mar 2012, 22:40

banos je rekao da bi mogo bit online.. ae dodjem ja ranije.. ma odigracemo veceras nebojte se!
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyPon 05 Mar 2012, 23:07

Giggs ::
banos je rekao da bi mogo bit online.. ae dodjem ja ranije.. ma odigracemo veceras nebojte se!

Valjda ne bude lag u njega, jer sam igrao već jednom i katastrofa..

ima i jova i aguero safatat cemo nekoga srecan
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyUto 06 Mar 2012, 06:13

ma ima i moja mama :D

dont worry be happy, igramo veceras!!!1
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyUto 06 Mar 2012, 06:47

Giggs ::
ma ima i moja mama :D

dont worry be happy, igramo veceras!!!1

ja konto moja da kreira, al ako si vec navalio srecan 11
Nazad na vrh Ići dole
Giggs
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 96
Location : Split

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyUto 06 Mar 2012, 09:15

svaka cast, momci su strojevi.. 8:0 na kraju jel? hahaha

nije me ni sram rezultata, koliko loše igre.. u prvom poluvremenu nismo centar prošli.. a drugo poluvrijeme smo igrali bez golmana xD

neznam kakvi su ostali timovi u 1. lizi al ako ovako igrate svaku, ne gine vam titula :p piss
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyUto 06 Mar 2012, 09:19

Just Do It 8:0 BIG BALLERS

http://www.haxballtube.com/watch/0d664765

Giggs hvala i sretno u nastavku, aBd se vidimo naredne sezone u Prvoj ligovat srecan


Poslednji izmenio Benjo dana Uto 06 Mar 2012, 09:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) EmptyUto 06 Mar 2012, 09:35

gigs mi te volimo gigs mi te volimo oleole :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty
PočaljiNaslov: Re: Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)   Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Just Do It - BIG BALLERS (za 3. mjesto)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» BIG BALLERS
» 05. kolo BIG BALLERS / Suavemente
» 2. kolo : BIG BALLERS - Ojsa™
» 3.Kolo Marbo Intermezzo-Big Ballers
» 1. kolo : Leteći cirkus - BIG BALLERS

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: