Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...

Ići dole 
+29
oho
ZeZ
villa
DelPiero7
Iks
kokeroni
loler
FaLcaO
Brigate
1312
Chicharito
Karabaja
gubitnik
Suarez
Gerrard...
Calavera
banos bananos
L@ki
Markoni
oggy
Özil
KoLee
Zli Gli
zlotvor
Maksimović
Benjo
Cleverson
Лазар Марковић
Timmi
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptyČet 12 Apr 2012, 08:46

@Timmi
Ti si iz svega izvukao zakljucak da smo licimerni?! Zasto??? Zato sto smo te pitali nesto? Ako smo mi zbog toga licimerni, onda ste vi krivi sto se mecevi ne igraju. Pametnom dosta
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptyČet 12 Apr 2012, 08:50

Ocito se radi o jos jednom propustu organizacije! Na lomacu!!!
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptyČet 12 Apr 2012, 11:47

@Timmi
Jos jedno pitanje, nisi mi odgovorio...(a zanima me)
Sta ako neka ekipa odigra 14 utakmica (od 18) i odustane, je l' se brisu utakmice od polusezone, ili sve ili postoji neka treca kombinacija?


Poslednji izmenio oho dana Čet 12 Apr 2012, 12:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptyČet 12 Apr 2012, 12:08

Saznaces sledece sezone srecan
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptyČet 12 Apr 2012, 12:37

od polusezone. samo upisivanje sluzbenih rezultata sluzi da bi ostale ekipe bile u ravnopravnom polozaju. i valjda je jasno da postoji razlika ako ekipa normalno igra ligu i odustane i ako je izbacena, sto se desilo prosle godine u drugoj ligi.
Nazad na vrh Ići dole
Özil
welcome team
welcome team
Özil


Posts : 505
Age : 30
Location : Macedonia, Kocani

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptyČet 12 Apr 2012, 21:55

a mene me zanima jesu igrali sa apoel jedan mec?? ili 2 meca su sluzbeni???

Nazad na vrh Ići dole
http://haxballmacedonia.forummk.com/
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptyPet 13 Apr 2012, 03:28

samo recite kojom logikom ide sluzbeni za TDE ?!
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 01:20

?
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 02:21

logikom sto pored tebe imate jos igraca koji su sposobni da igraju.. nama je max bio na ekskurziji, mi smo se snalazili i bez njega...
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 02:44

pa gdje ste vi bili citavu sedmicu da igrate s tim ostalim mojim igracima ?? napisali jednom u nedelju da igrate i vama ide sluzbeni .... i igrali su protiv HBSV ... Napisao sam da odgode do srijede posto nisam tu , a i do srijede vi nista niste napisali nit se potrudili da odigrate, a onda su organizatori napisali do cetvrtka da odigramo i ja sam pisao u temi kad cemo igrati a vi ste niste ni javili i vama ide sluzbeni ,
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 02:49

organizatori napisite termin kad da odigramo ovo , inace cu svaki put da trazim sluzbeni rezultat :)
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 03:07

pa bili smo tu skoro svako vece, ukljucujuci i utorak(koji je bio rok) kada se pojavio aguero i rekao da vas nema, cak je i rekao timiju da nam da sluzbeni... sad ti realno sagledaj koliko se cesto igraci logike osim tebe pojavljuju na forumu, pa ce ti mozda ova prica biti i logicnija xD
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 03:10

Kako to da se zovete logika a ne vidite nigde logiku majku mu xD
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 04:09

pa napisao sam lijepo da se odgodi do srijede , mislim kad vec mogu i drugima da odgode zasto ne bi i nama ...
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 04:14

thc, ovo je jedan od razloga zasto je uvedeno pravilo da ekipa ima najmanje 4 igraca, da se ne bi odlagalo kada jedan igrac nije tu... nama je max otisao na ekskurziju, mi igrali i gubili i nikom nista...
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 04:25

pa jel bio problem odgoditi za 2 , 3 dana ... a i ne mogu ja nikoga natjerati da dode kad ne moze
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 04:28

e ovako, prvi termin je bio da se odigra do nedelje, to niste ni jedni ni drugi ispostovali, pa smo kao i ostale meceve pomjerili do utorka. u ponedeljak i utorak trojica iz tde (kimi, grobar i divlji) su bili na chatu, vas nije bilo. u utorak se pojavio aguero i rekao da on ne moze da skupi ekipu i da pisem sluzbene gdje moram. mi smo produzili rok za cetvrtak, izmedju ostalog i zato sto je thc rekao da dolazi u srijedu, i to uz dodatak da ako se ne odigra sluzbeni ide tde. u cetvrtak ste i jedni i drugi, cini mi se, bili tu, znam da sam bio na chatu kad smo cekali da zavrsite s cbk, potom su kimi i divlji otisli na 20 minuta, mislim da ste se vi pojavili i rekli smo vam da sacekate, kad su se oni vratili opet je neko vas nedostajao i to je to.

kao sto rece grobar, ovo pravilo o 4 igraca smo i uveli da odsustvo jednog igraca ne bi ugrozavalo tok lige.
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 04:57

Da su ostali igraci aktivni ne bi trazio da se odgodi do srijede mig . i sluzbeni ide za TDE zato sto su oni bili u utorak ma da sam rekao da odgodite do srijede jer je bilo ne moguce ostale igrace nafatat , a za cetvrtak zasto niste napisali na temi da ce te doci i u koliko sati i onda bi zavrsili u cetvrtak a ovako nisam ni znao da ce te biti tu mig
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 15:01

HBSV i TDE 3:0 protiv nas?

Sve je ovo cool dobri decaci, ali ja bih zaista da mi ova mini igrica ostane u okvirima zabave kad imam vremena, a opet imam taj kompetativni duh jer mi je zanimljiv. Stoga ovi sluzbeni,minus poeni i ostale picke materine koji izmisljate me samo teraju od iste, i verovatno zbog toga sve manje i manje razmisljam o dolasku na ovaj forum.

Dozvolite ljudima da igraju kad se skupe, pogotovo u ovim prolecnim danima, kada bi svi trebali da budete napolju i uzivate u prirodi. A to sto su neka pravila ispisana, ko ih jebe, visi cilj je zabava, a ne da nerviramo jedni druge.

Postujem Timmi tvoje zalaganje, ali mi sad tvoj stav deluje pomalo fanaticki, i ovo je nekim cudom sve bolje radilo kad si ti bio na pauzi tokom prosle sezone, i nije mi niko sprovodio tu neke Drakonske kazne za virtuelnu igricu.Na kraju cu doci do situacije da moja ekipa od 18 meceva odigrala zapravo 10, jer smo svi igrom slucaja malo stariji i malo zauzetiji u privatnom zivotu,pa smo u nekoj fazi kad ne mozemo da se skupimo,jer svako ima nesto svoje.

Evo ja ovim putem molim organizatore da mi ne uskracuju zabavu od ove igre i lige na nacin koji sam naveo u svom postu, u suprotnom mi recite da svojih 30 minuta dnevno posvetim necemu drugome, i da izbrisem iz dugotrajne memorije.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 23:14

Sve lepo napisano, nemam sta da dodam osim da mislim da je Django ovo napisao nakon inhaliranja caja od nane ili majcine dusice, posto je na steroidima obicno mnogo manje kulturan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptySub 14 Apr 2012, 23:55

Cuj ovo, ko da je Timi jedini koji radi nesto u ovoj ligi. :( Ovo realno nema veze sa tim ko je bio tu prosle sezone, jer tad nismo imali ekipe koje ne mogu da izdvoje 20 minuta dnevno i odigraju nekoliko tekmi. Imali ste 11 dana da odgirate ovo, dobili ste 2 odlaganja - dosta je. Ako ste svi stvarno toliko zauzeti i nikad ne mozete da se skupite, onda je problem u vama, ne u ligi.
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptyNed 15 Apr 2012, 00:30

Imam ja da izdvojim pola sata dnevno ali tada nema nikoga. A vi slobodno nastavite da brisete postove. Pederi.
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptyNed 15 Apr 2012, 00:42

Pa jesmo vam mi krivi sto ne mozete da se skupite?
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptyNed 15 Apr 2012, 00:56

Nebitno. Karacemo do kraja sto mozemo i opstacemo i tako opet sledece sezone. A TDE i Vuka su samo tako i mogli da uzmu bodove s nama.
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 EmptyNed 15 Apr 2012, 01:19

Calavera ::
Pa jesmo vam mi krivi sto ne mozete da se skupite?


Niste.Ali uletela je takva vanredna situacija da sam na godisnjem odmoru bio 5 dana, i to je Gli napisao po svim temama, pa nisu mogli i da su hteli da nadju 3. igraca. Boli me kurac za bodove, nego me nervirate, spoilujete zabavu, evo vec 5. puta sam kliknuo na ovu reklamu "Lociraj neprijatelja" i samo cekam da mi izbaci vase adrese pa cu ko Stalone da resavam slucajeve.

Meni je zao samo meca sa Vukom, jer sam zeleo opet da im prodam neku all-star foru da svi padnu na dupe i pitaju Lakija sta konzumiram od suplemenata.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...   Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi... - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja, predlozi, pohvale, kritike, zelje, cestitke, pozdravi...
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitanja, predlozi...
» Pitanja vezana za turnir ned 20. mart
» Često postavljena pitanja i odgovori

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Aktuelna 3v3 liga :: arhiva-
Skoči na: