Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus

Ići dole 
+4
Timmi
gubitnik
villa
ZeZ
8 posters
AutorPoruka
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyPon 12 Mar 2012, 06:59

Valjda sma pravilno napisao...
Pišite kad možete.
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyPon 12 Mar 2012, 07:05

danas 21, 22 h?
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyPon 12 Mar 2012, 08:46

Treba da igramo sa macorima večeras, ako se ne pojave a vi budete tu možemo odigrati.
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyPon 12 Mar 2012, 09:43

Recimo neki četvrtak od 21? Nije ništa fiksno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyPon 12 Mar 2012, 09:45

mi smo probali veceras dok ti nisi bio tu, ali ping je bio uzasan.
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyPon 12 Mar 2012, 09:57

Ma ono nekad uveče posle 8-9, kad svi budemo tu. :) Videćemo se :)
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyUto 13 Mar 2012, 10:48

Ima li vas sad?
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyUto 13 Mar 2012, 11:05

Care ispaljujes nas drugi put danas, neces da udjes u sobu, cekamo samo tebe kao budale. Tvoji igraci kazu da ne igraju vise i da se gasi klan, tako da je sad na organizatorima da vide sta ce sa vama. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyUto 13 Mar 2012, 11:09

Zbori villa istinu, ovo stvarno nije korektno Zez...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyUto 13 Mar 2012, 13:37

Šta drugi put danas? Ko koga ispaljuje? Slučajno sam video na četu da jedan moj igrač ugovara utakmice mimo mene, kapitena. Rekao sam mu da ništa ne može da radi bez mene. Rekao mi je da imaju tri igrača i da hoće da igra 3 na 3. Ja sam mu odgovorio da ću ja videti ko je tu pa da se to odigra. Pitao sam, rekli ste da bi vi igrali, nisam rekao da ćemo igrati, nisam rekao da pravite sobu, nisam ulazio u tu sobu, nisam igrao, imam život, morao sam izaći iz kuće u 11 sati. Pitao sam ponovo igrače jesu li tu, jedan je bio otišao, ja nisam ni mogao igrati jer imam obaveza. Pitao sam na četu da li ima neko za 2 na 2 da igra sa Suavemente B gde ne igram ja, već Stankela i Drti, a oni su bili tu. Onda se pojavila vaša soba i vi ste hteli da igrate iako vam ja nisam potvrdio da nas ima. Ne možete se vi dogovarati na četu sa levim igračem ako kapiten kaže da nema dovoljno igrača. Ovo je tema za dogovaranje i ne možete se dogovarati sa Stoatom koji urla i spemuje čet sve vreme a pritom psuje. Ja sam razuman, ja vodim tim, ja danima gledam kad ko može igrati. To što se njemu digla patka u tom trenutku i počeo da drka sve uključujući mene, biće kažnjen tako što neće igrati. Nema šta ko da se dogovara sa šalinom Stankelom pored mene koji sam onlajn i koji sam vam na četu rekao da nas nema i da ne možemo igrati 3 na 3. To je kao da dođe neki sedplas, levat sa Vuke i počne da ugovara tekme na četu pored živog Lakija koji kaže DA NE MOŽE! Imate mene tamo na četu, imate ovu temu, imate pvt, ja sam često na sajtu. Ugovarate sa kapitenom, sa mnom. Ako napišem da ne mogu igrati, da nema 3. igrača, to znači kako sam vam rekao. Ako se neko iz mog klana izmotava biće kažnjen neigranjem nekoliko utakmica ili više. Ima nas sasvim dovoljno. Taj tip je ionako izmena. Neću da tolerišem da neko pravi budalama mene i vas i da me svađa ovde sa ljudima kao da hoće da namerno ispadnemo. Do nedelje ćemo se potruditi da odigramo sve utakmice, a to je 9 ukupno u ove dve lige. Ima puno, zato letim po temama i trudim se da sve uskladim. Ne želim da neko misli da se sprdam sa takmičenjem i da "ispaljujem" ljude. Žao mi je što ste stekli pogrešnu sliku, mogli ste provaliti po načinu na koji čovek piše na četu da nije pouzdan kada je dogovaranje u pitanju i da ga ignorišete, da imam ban dugme sam bih ga banovao u tom trenutku. Ja sam mu na fejsu rekao da se smiri i da ne piše po četu stvari mimo kapitena, ali me je kulirao. Zato će biti kažnjen neigranjem i to je to. Žao mi je ljudi, verujte da sam se ja više iznervirao od vas zbog ovoga. Otišao da prošetam malo sa devojčicom i razmišljam o ovome jbt, šta će mi to. Ja ne mogu njega da sprečim da kenja po četu jer ga ne mogu banovati, vi ga kulirajte i ubuduće se dogovarajte sa kapitenom, sa mnom koji sam ovde registrovan skoro godinu dana. On može i sutra doći na čet i tražiti da igra sam i da nas tako dobijaju službenim svi redom jer je neozbiljan i ne shvata da nekad neko ne može igrati. Ne uzimajte zdravo za gotovo što vam kaže tamo neki lik. Eto to je objašnjenje. Utakmicu ćemo odigrati kad se lepo budemo dogovorili bez urlanja i svađe. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyUto 13 Mar 2012, 14:16

zar taj sloat nije dirty little shit? tako sam bar ja skontao. igracemo neki dan.
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyUto 13 Mar 2012, 14:55

Ne znam, ja sam video na četu slučajno da ugovara taj stoat sloat, štagod i rekao sam im obojici na fejsu da to ne rade bez mene jer nas nema, pretpostavio sam da je stankela u pitanju jer je on bolid. Svejedno. Ja se dogovaram, njih zajebite što se tiče ovog dela oko organizacije. :)
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyUto 13 Mar 2012, 23:09

ZeZ @Yesterday at 22:48:
Ima li vas sad?

villa @Yesterday at 23:05:
Care ispaljujes nas drugi put danas, neces da udjes u sobu, cekamo samo tebe kao budale. Tvoji igraci kazu da ne igraju vise i da se gasi klan, tako da je sad na organizatorima da vide sta ce sa vama. Pozdrav

Sama drama je trajala sigurno 10-ak minuta, što znači da si ti pitao da li nas ima i mi smo se skupili da bi se ispostavilo da ti odmah moraš da ideš.

No, opušteno, nismo takvi ljudi da se svađamo ili bilo šta, chill.

Ali ovim putem želim da saopštim svima da jednostavno kad se dogovaraju da ODMAH igraju meč prvo provere stanje svoje ekipe pre nego što zovu protivničke, mislim da je to korektno. Ništa više od toga.

Igraćemo do nedelje naravno, to ne treba da se dovodi u pitanje, fer plej na prvom mestu, a i veliki sam protivnik službenog rezultata sve dok se neki od timova baš ne raspadne.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptyUto 13 Mar 2012, 23:30

Da, pitao sam ima li vas sad i niste se javili ovde, kao što se vidi. To sam svima napisao kako bih našao nekoga za igru jer su mi tu bila 3 igrača i digla im se patka da odmah igraju. Kada ste rekli da možete pitao sam moje jel nas ima, rekli su da je jedan otišao, što sam vam odmah rekao. Morao sam odmah da idem ali me je devojka morala čekati jer sam morao zbog idiota od mog saigrača da se sa vama raspravljam na četu umesto da ga je neki od modova jednostavno banovao kad je ovaj počeo da spemuje po četu. Bespotrebna drama.
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptySre 14 Mar 2012, 02:00

dobro nije potrebna drama, sta je bilo bilo je nije ni vazno. mi u cetvtrak igramo u 21 mozemo kasnije to da zavrsimo ako vam odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptySre 14 Mar 2012, 02:20

zlotvor ::
dobro nije potrebna drama, sta je bilo bilo je nije ni vazno. mi u cetvtrak igramo u 21 mozemo kasnije to da zavrsimo ako vam odgovara.

Ne vidim da ovde iko drami bio sam prisutan tom dogadjaju i smatram da Stankela treba biti banovan sa cheta vredjao je Zeza na sve moguce nacine,vredjajnje zeza ili bilo koga od nas je kao i vredjanje admina,bar bi tako trebalo da bude,Zez imas punu moju podrsku nisi mogao odigrati i to je to,Stankela je ovde gadno zakuvao,naravno da posle onakvog vredjanja treba biti banovan,da je vredjan Garba,Django ili tako neko Stanekla bi vec bio banovan,vas ima 100 na chatu koji mozete davati banove tako da posle ovog dogadjaja treba svima tu opciju i skinuti i dati nekom ko ce lepo sprovoditi pravilo koje glasi ,,Za svako vredjanje i psovanje na chatu dobija se ban'' samo toliko ! aa?
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptySre 14 Mar 2012, 04:32

ZeZ, vidim da se dosta trudis oko svega ovoga, ali mislim da si malo preozbiljno shvatio ulogu kapitena. Tacno je da je kapiten glavni , i da odlucuje ko igra, ali ne vidim nista lose u tome sto se drugi igrac interesuje za dogovaranje meca. Ti cak organizujes meceva Suavamentea B iako uopste nisu u tom timu. Kako ce oni da igraju kad ne znaju ni mec da ugovore.

I da, cini mi se da ste dosta neorganizovani, kao da ste podeljeni u 2 tima, kao za 2 vs 2 ligu.
Predlazem vam da , ako vec nemate, napravite grupu na fejsu sa vasim clanovima, i tu se dogovarajte, jer je preko teme to nemoguce.
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus EmptySre 14 Mar 2012, 04:49

Pa nisi nas trebao cimati na chatu da igramo ako si vec planirao da ides negde, ali aj odigracemo vec nekad do nedelje.. Jos kaze sinoc taj Stankela ili Supermen, nisam siguran ko je tacno, da je on novi kapiten i zvao nas da igramo, ali smo odbili.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty
PočaljiNaslov: Re: 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus   02. kolo Suavamente / Leteći cirkus Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
02. kolo Suavamente / Leteći cirkus
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 02. kolo Suavamente / Leteći cirkus
» 03. kolo - JDI / Leteći cirkus
» 8. kolo; Leteći cirkus - Ojsa™
» 4. kolo Botine vs Leteci cirkus
» 11. kolo, Leteći Cirkus - Suavemente

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: Druga Liga-
Skoči na: