Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)

Ići dole 
+3
villa
Maksimović
felixMc
7 posters
AutorPoruka
felixMc
Kapiten
Kapiten
felixMc


Posts : 134

2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) EmptyNed 18 Mar 2012, 09:57

http://www.haxballtube.com/watch/ec14b668

8.16 minut snimke=3.22 minut 1.poluvremena asistencija zambie za gol djoleta 1:0 za macore
3.56 gol djole 2:0 za macore. prije gola druga neregularnost kod ledenih vukova igrac trazi zamenu za vreme utakmice i napusta je.

prva neregularnost kod istih je SVERC to se vidi na 0.26 minuti snimka gde sua kaze ukrotitelju koji je uzeo lazni nick da suti,a par momenata pre toga rekao da je uki dobar decko a i da nema igraca za ligu pa da ce on igrati utakmicu jer kao sto je svima pozonato sve je igrace pisao u temu klanoci pod ledeni vukovi a pojma nema o pravilima i obavezi javljanja ostalih igraca u istu temu ledeni vukovi. treca nepravilnost je 12.48 minut snimke gde namerno prave lag, ping je preko 160/230.

znaci o ovakvoj deci koja ne znaju da prime poraz a uz to jos pojma nemaju o pravilima foruma je suvisno pisati.

ljubi vas felinjo :)
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) EmptyNed 18 Mar 2012, 10:10

hahahahaha suvisno je komentarisati predlazem da se Ledeni Vukovi eleminisu iz nastavka takmicenja pre svega zbog ovakvog ponasanja,kakav capiten takav tim.Suarez je tezak retard i to je opste poznato,izgleda da je zaostao malo u razvoju ali sta je tu je,decko je debilast i ne zelim da igram ligu sa ovakvim pojedincima,takodje trazim i zabranu da ukrotitelj nastavi sa ligom,naravno ako se Ledeni Vukovi ne eliminisu a ja bih onda morao da igram protiv njih trazicu prisustvo nekog organizatora lige al ipak se nadam da ima ovde razumnih i da je ovo poslednja utakmica ove ekipa retarda na ovom forumu oci
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) EmptyNed 18 Mar 2012, 10:40

E jbg.. Lud je taj klinac, a samo za sverc su automatski zavrsili nevezano za sve ostalo.. Ali kako si izvredjao lika.. hahah srecan
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) EmptyPon 19 Mar 2012, 04:46

zmijo oladi malo jebote, lepo je da imas misljenje ali ti ga pretera.
Nazad na vrh Ići dole
mUsic
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 3

2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) EmptyPon 19 Mar 2012, 07:45

hahhahaha prevara obmana i niske strasti, hvala bogu pa nisam bio prisutan.. Ja se izvinjavam u moje ime, doro je sto nisam bio i ja farban... Moram reci da ste ipak malo preterali, suarez ipak ja sam ubedjen u to, nije sam smislio ovo nego vec video od nekog, tako da su se ove stvari oduvek radile samo na pazljiviji nacin.. ja sam udbedjen da su siroke omladinske mase zastranile i pomalo otupele zbog nedostatka kvalitetnih tonova u njihovim usima :D
Nazad na vrh Ići dole
felixMc
Kapiten
Kapiten
felixMc


Posts : 134

2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) EmptyPon 19 Mar 2012, 08:26

LOL koji kralj :)
Nazad na vrh Ići dole
onion94
Grejac klupe
Grejac klupe
onion94


Posts : 7

2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) EmptyPon 19 Mar 2012, 08:43

Takodje ljudi izvinjavam se u svoje ime :D
Cuo pre nekih 10min i nemam komentara...
Nazad na vrh Ići dole
Maksimović
Trener kluba
Trener kluba
Maksimović


Posts : 229
Age : 28
Location : Kragujevac

2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) EmptyPon 19 Mar 2012, 08:45

To zlotvore nije misljenje to su cinjenjice,mada u to i ulazi da lika ne podnosim,nadam se da ce biti izbaceni iz takmicenja cekamo organizatore da se oglase
Nazad na vrh Ići dole
felixMc
Kapiten
Kapiten
felixMc


Posts : 134

2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) EmptyPon 19 Mar 2012, 08:55

ma ne treba izbaciti klan celi nego suareza koji je nudio sverc i ukrotitelja koji je pristao i ostalih iz klana koji su to nemo pratili zaludjeni suarezovim bunilom :D.protiv ukia nemam nista protiv,a suarez jos treba pure jesti i sline brisati da shvati sta je zivot,igrica,poraz i jos nebo stvari o kulturi,ponasanju i da stavim itd da ne kenjam vise :D.
Nazad na vrh Ići dole
onion94
Grejac klupe
Grejac klupe
onion94


Posts : 7

2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) EmptyPon 19 Mar 2012, 08:58

Ja kao clan Vukova kazem da treba da budemo iskljuceni iz lige sto se igra sada :/
(napomenucu da sam tek sada saznao za sta se desilo) :D
Nazad na vrh Ići dole
Lone Wolf
Grejac klupe
Grejac klupe
Lone Wolf


Posts : 11
Age : 27

2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) EmptyPon 19 Mar 2012, 09:09

!!!Brte nznm sta da kazem na ovo, treba srediti mito i korupciju! xD
Nazad na vrh Ići dole
mUsic
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 3

2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) EmptyPon 19 Mar 2012, 10:26

Nije sloba kriv, mi smo govna! bow
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)   2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
2. kolo ledeni vukovi-macori 0:2 -PREKID(ugasili host)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 2. kolo ledeni vukovi-macori
» 04. kolo - LEDENI VUKOVI : Ojsa™
» 3. kolo Leteći cirkus - LEDENI VUKOVI
» 3. kolo Leteći cirkus - LEDENI VUKOVI
» 1.kolo ledeni vukovi vs mrtvi pacovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Rezultati aktuelne lige 3v3 :: Druga Liga-
Skoči na: