Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 5.kolo botine vs suavemente

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

5.kolo botine vs suavemente Empty
PočaljiNaslov: 5.kolo botine vs suavemente   5.kolo botine vs suavemente EmptyČet 29 Mar 2012, 08:49

http://www.haxballtube.com/watch/eb081bfd
TRAZIM SLUZBENI ZA ONO NA 2:18 uso igrac a nije smeo !!! 3:0
inace je 3:3 srecan preokret kao al treba sluzbeni
Nazad na vrh Ići dole
FaLcaO
Kapiten
Kapiten
FaLcaO


Posts : 139
Age : 28
Location : Veles

5.kolo botine vs suavemente Empty
PočaljiNaslov: Re: 5.kolo botine vs suavemente   5.kolo botine vs suavemente EmptyČet 29 Mar 2012, 08:56

01:25 - Stankela ass, SupermanMG gol

2poluvreme

0:22 - Stankela gol
01:51 - Stankela ass, Nenadjebivi gol
02:31 - KoLe ass, Brigate gol
02:39 - Brigate gol
04:05 - Stankela autogol...zao mi je KoLe :(
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

5.kolo botine vs suavemente Empty
PočaljiNaslov: Re: 5.kolo botine vs suavemente   5.kolo botine vs suavemente EmptyČet 29 Mar 2012, 09:07

Superman je odjednom nestao, čak ga nije bilo ni na fejsu, niti ga još ima, dal mu je nestala struja ili šta već ne znam. Ne bi sma od sebe izašao jer smo vodili mi, a mojim ulaskom umesto njega smo izgubili kao što se može videti. Ne zamerite Kolu na njegovim nebulozama. Na snimku se vidi kako dugo čekam da vidim da li smem ući, ulazio sma na forum, 5 min čekao odgoovr, ali nikoga nije bilo da odgoovri. Lijam, poučen iskustvima iz ranijih sličnih tekmi kaže da je dozvoljeno da ja uđem i pod pritiskom svih igrača ulazim. Supermen ni da mu je došao net, a nije, nije mogao ući u sobu jer je Kole rekao Lijamu da kreira sobu za 8 igrača, a ja sam rekao za 10. Inače Kola su svi smarali, a na kraju se ispostavilo da kad je on ušao u igru, nas su stigle Botine. Molim da se ispita gol koji je pao u prvom poluvremenu u 4:59 ili 5:00, pošto je specifična situacija jer je lopta dugo putovala pošto je šutnuta sa preko pola terena i trebalo joj je 2-3 sek da uđe u gol, ali mislim da ga treba priznati jer bi to svakako bio čist gol kao što možete videti i da je na liniji u 4:59. U tom slučaju je 4:3 za nas. Ili možda treba da se ponovi utakmica? Ili možda da je ponovimo od 2:18 kada se desila nepredviđena stvar sa našim najboljim igračem Supermanom. Hvala
http://www.haxballtube.com/watch/baba9119
Nazad na vrh Ići dole
FaLcaO
Kapiten
Kapiten
FaLcaO


Posts : 139
Age : 28
Location : Veles

5.kolo botine vs suavemente Empty
PočaljiNaslov: Re: 5.kolo botine vs suavemente   5.kolo botine vs suavemente EmptyČet 29 Mar 2012, 09:13

Gde je vidis ti u 04:59, i pusti ti te price svakako bi bio gol..
Nazad na vrh Ići dole
ZeZ
Trener kluba
Trener kluba
ZeZ


Posts : 287

5.kolo botine vs suavemente Empty
PočaljiNaslov: Re: 5.kolo botine vs suavemente   5.kolo botine vs suavemente EmptyČet 29 Mar 2012, 09:15

Teleportovo bi se Kole da odbrani ili šta? xD
3:3, šta god, samo nek pregledaju i odluče kako treba...
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

5.kolo botine vs suavemente Empty
PočaljiNaslov: Re: 5.kolo botine vs suavemente   5.kolo botine vs suavemente EmptyČet 29 Mar 2012, 09:42

nema sluzbenog, gol se ne priznaje, jer je isteklo vrijeme. rezultat 3:3.
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

5.kolo botine vs suavemente Empty
PočaljiNaslov: Re: 5.kolo botine vs suavemente   5.kolo botine vs suavemente EmptyČet 29 Mar 2012, 12:11

dacu kletu taj gol.

stankela 1 gol, 2 ass
superman 1 gol
nenadjebivi 1 gol

brigate 2 gola
kole 1 gol, 1 ass
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





5.kolo botine vs suavemente Empty
PočaljiNaslov: Re: 5.kolo botine vs suavemente   5.kolo botine vs suavemente Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
5.kolo botine vs suavemente
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 14. kolo, Suavemente B - Suavemente A
» 05. kolo Suavemente A / Suavemente B
» 05. kolo Suavemente A / Suavemente B
» 14. kolo, Suavemente B - Suavemente A
» 12. kolo - Suavemente A / Macori

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Rezultati aktuelne lige 3v3 :: Druga Liga-
Skoči na: