Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Internation HaxBall League

Ići dole 
+5
L@ki
oggy
Benjo
Zli Gli
IHL
9 posters
AutorPoruka
IHL
Grejac klupe
Grejac klupe
IHL


Posts : 4

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyNed 06 Maj 2012, 09:46

Kao prvo neka admini premjeste temu ako sam krivo smjestion temu.

Prosle godine smo igrali ligu sa hrvatskim i jednim bosanskim timom, ove godine zelimo povecati ligu te smo kontaktirali timove i lige iz Grcke, Cilea, Makedonije... Jednom recenicom: Zelimo vecueca ligu.

Pa ako se slazete da se nekoliko timova prokljuci ligi,

lp
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyNed 06 Maj 2012, 12:00

Ja zelim da igram protiv Cileanaca. Ivan Zamorano, Marselo Salas, pa ovaj Aleksis Sancez iz Barselone... sve zajebani i dobri igraci.


(pretpostavljam da je lik koristio gugl translejt ali dobro, neka prevede onda i ovo moje)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyPon 07 Maj 2012, 19:47

Zli Gli ::


(pretpostavljam da je lik koristio gugl translejt ali dobro, neka prevede onda i ovo moje)

Otkud ovo ''lp'' na kraju srecan

Nazad na vrh Ići dole
IHL
Grejac klupe
Grejac klupe
IHL


Posts : 4

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyUto 08 Maj 2012, 04:15

Evo imamo jednog iz BiH, par Hrvata, par Engleza, ima jos mjesta pa ako je netko zainteresiran...
Nazad na vrh Ići dole
IHL
Grejac klupe
Grejac klupe
IHL


Posts : 4

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyČet 10 Maj 2012, 09:47

jos je samo jedno mjesto slobodno
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyČet 10 Maj 2012, 18:14

pa stani jarane, ako hoces ligu sampiona, reci fino, objasni sva pravila i ucesce, kako se igra, kad, gdje, pa da odredimo koje ce mozda 2-3 ekipe sa plasmana ici tamo, jer ovdje ima i hrvata i bosanaca i makedonaca...
Nazad na vrh Ići dole
IHL
Grejac klupe
Grejac klupe
IHL


Posts : 4

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyČet 10 Maj 2012, 18:28

nazalost popunjena je liga, mozda slijedece sezone
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyČet 10 Maj 2012, 21:25

Ово нас неко ложи.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyČet 10 Maj 2012, 23:35

Pa lozi, naravno. Nek da taj sajt da vidimo kako to izgleda, jer mogu da se kladim da to ne postoji uopste. Kao prvo, kada udjete na Hax , spustite listu malo dole, i videcete maksimum 2-4 grcke sobe + sto u zivotu nisam video Grka na ESL-u, Cileanca takodje, a ko ce sa njima da igra, kad su u Juznoj Americi. Ne moze se sa Turcima igrati , a sa njima cete. I na kraju, sta ce nam oni uopste, kao da mi ne znamo nikoga pa ne mozemo da mi organizujemo to. Na ESL-u nas znaju svi , samo ih treba pitati ako bi organizovali.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyPet 11 Maj 2012, 00:12

Uskoro ce biti drugo Evropsko klansko prvenstvo strpite se malo , igrace 4 klana sa naseg foruma i to prva 4 iz prosle lige (ako anstapabl bude ugasen zamenice ih funflow jer su bili 5. i osvojili kup) manite ove indijance sto se loze i misle da su organizovali nesto.
Bice informacija uskoro, al eto da kazem bar to da smo dobili poziv i da cemo ucestvovati.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyPet 11 Maj 2012, 04:10

Treba lepo PRE pocetka sledece lige da se definise da ce prvih x ekipa ici u takmicenja sa ostalim evropljanima a ne kao sad, da se to sazna nakon odigrane sezone.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyPet 11 Maj 2012, 05:02

Ma to ce taman krenuti posle sl. sezone... mig
Odavno ovo max obecava... jezik
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyPet 11 Maj 2012, 08:14

Nisam ja nikad obecao Evropsko prvenstvo niti ista slicno , jedno vreme dok je neko drugi organizovao reprezentaciju angazovao sam se da napravim kup balkana , al to je propalo , sad necu da se cimam , kazaće ljudi da se mešam tamo gde mi nije mesto posto vise nisam tamo.

A ovo ne organizujem ja već valjda Poljaci i Nemci.

EDIT : Gli kako sam ja mogao da znam pre lige da ćemo dobiti poziv i za koliko cemo ekipa dobiti poziv? jbg tako se ispostavilo i ovako je najlogicniji odabir ekipa mig
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyPet 11 Maj 2012, 09:15

I onda sad mi mozemo ispasti licemeri, i preci u Unstoppable samo da bi dobili to pravo na igranje u Evropi,iako ga nismo zasluzili igrom,a zatim mu odma promeniti ime u sta hocemo.

Opasno je kad nema pravilnika za nesto :/
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyPet 11 Maj 2012, 10:08

Pa predjite, niko vam ne brani, a pravilo jednostavno nije u tom momentu moglo da se ispiše jer nismo znali da ćemo biti pozvani, ko što već napisah...samo ako predjete u Evropi igrajte pod istim nazivom koji je bio kada je ekipa uzela 4. mesto.
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League EmptyPet 11 Maj 2012, 10:19

Ja nisam prozvao nikoga nego kazem generalno da je tako bezveze. Ako nista drugo, treba lepo napisati da u slucaju eventualnih medjunarodnih takmicenja, prednost ce imati ekipe koje su zavrsile na prva 3, 4 ili koliko vec mesta, ili osvajac Kupa, blablabla. Ovako su imali motiv ovi sto su vijali prvo mesto i niko vise, posto uvek imamo jednu ekipu koja odustane pa se unapred zna ko ispada direktno.

Lose smo organizovani a ne bi trebalo jer smo svi kao redovni, tu smo skoro svaki dan...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Sponsored content





Internation HaxBall League Empty
PočaljiNaslov: Re: Internation HaxBall League   Internation HaxBall League Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Internation HaxBall League
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» HaxBall Chamions League (4n4) !
» slike haxball-a ...
» Haxball Crew
» Haxball Profiler
» Vase haxball ime

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Turniri,Lige,Prijateljske-
Skoči na: