Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 re....

Ići dole 
+14
Özil
DelPiero7
villa
Grobar
loler
zlotvor
L@ki
oho
banos bananos
BlekKobaz
Timmi
Django
Gerrard...
Kimi
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptyUto 22 Maj 2012, 02:57

Ovako del, na tim forumima ti i ne treba posebna opcija, sve moze da se koduje rucno.. srecan


Kod:
[url=http://neki_link_ovde]tekst[/url]
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptyUto 22 Maj 2012, 03:32

Uspeo sam. Hvala , Vilja.
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptyUto 22 Maj 2012, 04:59

vratite chat ovde....
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptyUto 22 Maj 2012, 05:12

Mislim da treba vratiti chat ovde .. a i tamo bi bilo bolje da se chat stavi na 'naslovnu' , praktičnije je .. ali eto
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptyUto 22 Maj 2012, 05:29

Jebem vas u navike. Nađite jedan Timmijev post ovde, sve je lepo rekao. Meni nije problem da stavim, to je bar prosto u 2 koraka, pogotovo sa chatangom ali smatram da nema potrebe za tim. Ovaj forum će ionako pod ključ prilično uskoro, želeo bih da se ljudi polako navikavaju na novi, zato sam sklonio.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptyUto 22 Maj 2012, 05:55

Kimi ne napustaj nas!
Nazad na vrh Ići dole
DelPiero7
Menadzer
Menadzer
DelPiero7


Posts : 606
Age : 27
Location : Kragujevac

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptyUto 22 Maj 2012, 06:10

Slazem se sa Blekom. Dok nije sklonio cet, stalno sam bio ovde, a sad kad ga nema , idem tamo. I treba tako da bude, da se navikavamo.
Nazad na vrh Ići dole
kokeroni
Elder
Elder
kokeroni


Posts : 212
Age : 33

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptyUto 22 Maj 2012, 06:31

Kimi ::
vratite chat ovde....

Stvarno vratite chat
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptyUto 22 Maj 2012, 07:44

Ja cu ovde dolaziti na chat, ne mogu tamo nikako :D Lepsi mi je ovde jer je crn, ono braon ne mogu da svarim :D
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptyUto 22 Maj 2012, 09:49

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptySre 23 Maj 2012, 10:28

E da ne bi ispalo da smo mi buntovnici bez razloga, moram da dam svoj komentar.
Ono sto se meni ne svidja na novom forumu je pre svega admin tim.
Da krenem redom:
Timmi-Meni je bio ok, dok nije postao organizator, od tad mi je blago receno ogavan.
Uostalom kao i Calavera i laki, kako su postali organizatori, postali su arogantni, kao da im je to dedovina, zaboravili su da smo ih mi clanovi izabrali da obavljaju tu funkciju.
Neko ko donosi odluke kako njemu odgovara, ne može da bude admin.
Njegova pozitivna strana je što je aktivan, ali to nije dovoljno!
Blek-Poseduje informaticko znanje, i njega bi eventualno ostavio ali samo uz Kimija!
Lijam-Dobar je momak, ali on ima 12-13 god, kako neko ko ima 13 godina da bude admin, pravimo lakrdiju dajte i koletu i doletu! :S

Sto se ostalog tice, lepo je uradjen sajt, ali meni kad je pokazan ocekivao sam da ce forum ostati ovaj isti, tj da se ovaj nece gasiti!
I ovo mi sve deluje kao da su neki ljudi samo hteli da dodju do vlasti, ja bi se licno registrovao na nov forum, da je kimi glavni admin i da on odredi tim ljudi koji ce mu pomagati!
Zasto kimi?! Zato sto je on ulozio najvise napora u ovaj forum, i ne bi bilo ovoga da nije njega. Stari clanovi se verovatno secaju, da je kimi uveo klansko igranje, i da je on pisao ova pravila koja su sadasnji organizatori samo malo doradili...
A i svi znaju koliko je on ljudi doveo na ovaj forum.
Jako je vazno da admin bude neko od poverenja, i ne vidim zasto je tu kimi izostavljen!
Kao, i on ce biti admin ali jos i njih trojica, a napomenuto je da ce o vaznim pitanjima odlucivati vecina, kimi sigurno ne bi bio vecina. mig
Danas je bio laki, ne znam da li je poslat ili je sam dosao, ali dosao je da provocira mene i kokija.
Momci pogresno ste nas shvatili mi ne zelimo da se svadjamo sa vama, jer to je ruzno ipak smo mi igrali zajedno jedno godinu dana, a sto se mene tice igracemo i dalje!
Nema veze da li ste na ovom ili onom forumu, ja kad napravim sobu mocice da igra ko god hoce. I nama to uopste nije cilj, da se svadjamo i da uslovljavamo ljude da moraju da budu samo na ovom forumu!
Nama je cilj, da postoji alternativa da onaj ko nece na onaj forum moze da dodje ovde! I cilj nam je da zadrzimo ovaj forum, u koji smo svi mi ulozili mnogo truda... Za sada smo tu kimi, koki i ja, ali siguran sam da ce nas vremenom biti vise! Garantujem Vam da se ovaj forum nece ugasiti, a znam da bi to mnogi voleli, prvi timmi koji dolazi ovde i bude 2,3 sec samo da vidi ko je tu, da vidi da li smo propali! U planu nam je da napravimo jednu ligu, kvalitetnu i opustenu, bez nekih retardiranih pravila,'' mozete da dovedete 2 igraca ako je lepo vreme, a ako pada kisa onda mozete 3''... :S Jedna liga bez rokova i presija, koja ce sluziti za zabavu i zezanje, jer ipak je ovo samo igra! mig
Nazad na vrh Ići dole
kokeroni
Elder
Elder
kokeroni


Posts : 212
Age : 33

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptySre 23 Maj 2012, 10:38

oho ::
E da ne bi ispalo da smo mi buntovnici bez razloga, moram da dam svoj komentar.
Ono sto se meni ne svidja na novom forumu je pre svega admin tim.
Da krenem redom:
Timmi-Meni je bio ok, dok nije postao organizator, od tad mi je blago receno ogavan.
Uostalom kao i Calavera i laki, kako su postali organizatori, postali su arogantni, kao da im je to dedovina, zaboravili su da smo ih mi clanovi izabrali da obavljaju tu funkciju.
Neko ko donosi odluke kako njemu odgovara, ne može da bude admin.
Njegova pozitivna strana je što je aktivan, ali to nije dovoljno!
Blek-Poseduje informaticko znanje, i njega bi eventualno ostavio ali samo uz Kimija!
Lijam-Dobar je momak, ali on ima 12-13 god, kako neko ko ima 13 godina da bude admin, pravimo lakrdiju dajte i koletu i doletu! :S

Sto se ostalog tice, lepo je uradjen sajt, ali meni kad je pokazan ocekivao sam da ce forum ostati ovaj isti, tj da se ovaj nece gasiti!
I ovo mi sve deluje kao da su neki ljudi samo hteli da dodju do vlasti, ja bi se licno registrovao na nov forum, da je kimi glavni admin i da on odredi tim ljudi koji ce mu pomagati!
Zasto kimi?! Zato sto je on ulozio najvise napora u ovaj forum, i ne bi bilo ovoga da nije njega. Stari clanovi se verovatno secaju, da je kimi uveo klansko igranje, i da je on pisao ova pravila koja su sadasnji organizatori samo malo doradili...
A i svi znaju koliko je on ljudi doveo na ovaj forum.
Jako je vazno da admin bude neko od poverenja, i ne vidim zasto je tu kimi izostavljen!
Kao, i on ce biti admin ali jos i njih trojica, a napomenuto je da ce o vaznim pitanjima odlucivati vecina, kimi sigurno ne bi bio vecina. mig
Danas je bio laki, ne znam da li je poslat ili je sam dosao, ali dosao je da provocira mene i kokija.
Momci pogresno ste nas shvatili mi ne zelimo da se svadjamo sa vama, jer to je ruzno ipak smo mi igrali zajedno jedno godinu dana, a sto se mene tice igracemo i dalje!
Nema veze da li ste na ovom ili onom forumu, ja kad napravim sobu mocice da igra ko god hoce. I nama to uopste nije cilj, da se svadjamo i da uslovljavamo ljude da moraju da budu samo na ovom forumu!
Nama je cilj, da postoji alternativa da onaj ko nece na onaj forum moze da dodje ovde! I cilj nam je da zadrzimo ovaj forum, u koji smo svi mi ulozili mnogo truda... Za sada smo tu kimi, koki i ja, ali siguran sam da ce nas vremenom biti vise! Garantujem Vam da se ovaj forum nece ugasiti, a znam da bi to mnogi voleli, prvi timmi koji dolazi ovde i bude 2,3 sec samo da vidi ko je tu, da vidi da li smo propali! U planu nam je da napravimo jednu ligu, kvalitetnu i opustenu, bez nekih retardiranih pravila,'' mozete da dovedete 2 igraca ako je lepo vreme, a ako pada kisa onda mozete 3''... :S Jedna liga bez rokova i presija, koja ce sluziti za zabavu i zezanje, jer ipak je ovo samo igra! mig

Sve na mestu od reci do reci... Ko zeli da ostane dobrodosao je! zop

Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 EmptySre 23 Maj 2012, 11:29

Potpisujem svaku rec u ohovom postu....
Dovoljno je napisao,ali evo i ja malo da dodam iako smatram da nema potrebe....
Naime SHB od samog starta je krenuo i poceo sa losim startom u smislu da je krenuo u malo pogresnom pravcu ka cilju koji nije bio nimalo lak a ni nesavladiv,a cilj je bio da se stvori mesto za okupljanje i druzenje svih haxball-era na balkanu....Pravac smo promenili i krenuli ka cilju,do cilja je bilo i uspona i padova,padovi su bili sa litica na ostro kamenje,a usponi dugacki i strmi....Cilj je postignut,put je poznat,stari clanovi znaju o kojem putu je rec....
Pamtim vreme kad je na forumu u listi clanova koji su se konektovali u poslednjih 48 sati stojalo svega 20-ak nick-ova :) vreme kad sam jedva cekao da dodjem kuci da bih usao na forum jer su teme na chatu uvek bile zanimljive i sprdali smo se opusteno,bila je kul ekipica :)
Igrala se liga u kojoj nije bilo bitno da li je rezultat 0-10 ili 10-0 bilo je bitno da se druzimo,dogovaramo tekme igramo hax,o svercu niko nije ni pomisljao :D
Krenula je globalizacija,clanovi su poceli da dolecu,lige su se stancovale,sverc je bio interesantan,trazila se pobeda,hax je postao posao,nekome zanimanje :D
Ta globalizacija je postala jako velik problem,zelja za vecim,boljim,savrsenijim....ali zapravo ambicije su jako velike i gadno je kad covek toliko mnogo pozeli a ne moze ni da zine a kamoli proguta toliko....realno sami sebi smo problem,da smo svesni koliko mozemo,da hocemo,postali bi jedna sasvim korektna zajednica bez zlobe koje trenutno ima previse :s
Zbog toga,ovaj forum ostaje da zivi,ne zelim da delim zajednicu,jednostavno svi koji misle da mogu da se takmice sami sa sobom u borbi za superiornost i nadmoc protiv vremena u trci sa senkom sopstvenom neka ne posecuju ovaj forum :D svi ostali su dobrodosli :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





re.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: re....   re.... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
re....
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: