Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  EmptySre 01 Jun 2011, 06:33

Zli gli javite se ako mozete u petak i kazi termin neki predlozi...veceras ja nikako nmg jedino do nekih 19h jel posle idem na maturko pa vi vidite i javite se sto pre barem evo do nedelje da odigramo mi te nase dve tekme....msm kazite neki termin i tada cemo odigrati obe tekme :D


Poslednji izmenio Messi dana Sre 01 Jun 2011, 21:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  EmptySre 01 Jun 2011, 06:47

Iako nemam veze sa ove dve ekipe,ovo je strasno.

Sta trabunjas ti Messi?Jel ti Zli Gli lepo jutros napisao,da ce se potruditi da dodju tad,a ako ne posle 22h.

Mojne da ste takvi licemeri bre,ja bih vama zbog ovog tripoznog pokusaja dao sluzbeni poraz,a ne njima.
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  EmptySre 01 Jun 2011, 06:58

Stvarno messi ne znam sta hoces???
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  EmptySre 01 Jun 2011, 07:15

oho ::
Stvarno messi ne znam sta hoces???

"Oće 'leba bez motikU"
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  EmptySre 01 Jun 2011, 08:07

sta je vama meni nista nije napisao je reko je da ce doci oko 19 10 ili 19 15!!
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  EmptySre 01 Jun 2011, 08:07

a ako ne citate pravila ceka se 15min a ako ne dodje sluzbeni!!
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  EmptySre 01 Jun 2011, 08:49

Citat :
Aj valjda cemo se svi skupiti, jebem li ga. Ako ne tad, onda posle 22h.

Nesto ne jasno???

Citaj malo sta ti ljudi pisu do kraja!
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  EmptySre 01 Jun 2011, 08:52

Napisao je:``Aj valjda cemo se svi skupiti, jebem li ga. Ako ne tad, onda posle 22h.`` Znaci nije rekao da ce sigurno doci u 19 15, a ti bi trebao da pokazes malo fer-pleja... mig
Kakva god da su pravila ja ovaj rezultat necu upisivati, valjda smo dosli da igramo, a ne da pisemo sluzbene rezultate, zato sto neko nije mogao da dodje...
Ako ces tako, onda je i kimi trebao da trazi sluzbeni, kad si onda izasao iz sobe... mig

Lepo vidi kad mogu momci da igraju i to odigrajte...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  EmptySre 01 Jun 2011, 09:25

Messi, brate mili... pisi 16:0 za vas. Pa ja ne bi' nikad trazio jebeni sluzbeni, to mi je jadno da ne moze biti jadnije. Aj da si napisao da se nismo pojavili i ostavio adminima da rese, pa i da razumem... ali ovako, sa sve uzvicnicima na kraju svake recenice - jadno, batice.

Ostalima se izvinjavam zbog nase katastrofalne organizacije ali ja sam sljakao do juce svaki dan a sa Babom nemam redovnu komunikaciju nego samo kad se navatamo na nasem forumu... evo obecavam da cemo se od sutra srediti i da cemo odigrati ove zaostale meceve u najkracem mogucem roku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  EmptySre 01 Jun 2011, 10:14

Ma opustencija Gli,nadoknadicete to za 7 dana.

Samo odaberite termin koji hocete,i javite,mi cemo vam izaci u susret,posto vidim da ste u frci :)
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  EmptySre 01 Jun 2011, 21:13

dobro onda a sta nama su u 3v3 ligi jedno 10 puta uzimali sluzbeni pa ih je bolio k.i mng ekipe su igrale ili 2v3 ili sluzbeni ali oke odigracemo ali zli gli brt pozuri malo da odigramo to jel ja 23 24 imam prijemni tih zadnjih dana posto liga traje do 20 necu moci..ajde potrudi se da se sakupimo u petak i da zavrsimo sa time!!
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  EmptyPon 06 Jun 2011, 18:36

E ovako zamolio bi zli gli ili baba bilo ko neka se javi ovde na ovoj temi..........do 15. juna ja mogu igrati.....necu posle da nastaje neki problem javier i ja smo 25 dana bili tu i mogo je bilo ko da navrati da odigramo to,ali ne niko nije ni dosao tako da ja stv nzm sta cemo da radimo!javite se sto pre ako mozete to je 15min da odigramo taj dvomec i idite posle gde ocete i radite sta hocete! xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty
PočaljiNaslov: Re: 3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier    3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
3.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 4.kolo i 11.kolo:Messi_Javier - BogiBatina_Fabrizio Ravaneli
» 3.kolo i 10.kolo:Baba_Zli Gli vs Messi_Javier
» 5.kolo i 12.kolo:Jovanda_Cooling - Messi_Javier
» 6.kolo i 13.kolo:Messi_Javier - Kimi_Sotra
» 1. kolo i 4. kolo aguero10 : hawk

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: SH League 2v2 :: Rezultati :: arhiva-
Skoči na: