Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Pripreme za LS

Ići dole 
+8
MessifromSerbia
stelexD
Calavera
Javier Pastore
Alex Kenji
Gerrard...
oho
Cleverson
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyPon 06 Jun 2011, 08:30

Predatori-Pivopije 0 0
Pivopije-Predatori 0 2

Drugi snimak ima Gerrard, prvi nemamo jer je mi se racunar ugasio 3 sek pre kraja. Neka Gerrard potvrdi.
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyPon 06 Jun 2011, 08:43

Haxball Crew 2:2 Jajare
Prvo pristali smo da igramo kod mesija, jer kod nbnt-a (extra ping) nije mogao da uđe Javier, iako je kod mesija bio ocajan ping, pa ja nisam mogao da igram (jedini u ekipi igram odbranu)... I kud je los ping, tud i mesi u sred tekme surfuje :S mora da je bilo nesto jako vazno... :O
No to je u redu, bezveze je da decko ne igra... Igrali smo pod ocajnim uslovima jer smatramo da je ovo jedna zajebancija, da ubijemo vreme dok ne pocne LS...

Ono sto je mene iznerviralo je to sto nisu hteli da odmah igramo drugi mec... Iako sam 5 min pre meca, pitao mesija i on je rekao ok...
Ja bi razumeo da nemaju vremena, ali ovako ne mogu da razumem, jer ovo je PRIJATELJSKA LIGA, i ne vidim zasto nebi odmah igrali dvomec, sta sad ce do sl. meca mesi da izmisli toplu vodu i da nas pobedi :S ?!
Tako da drugu tekmu slobodno pisite sluzbeni za Jajare, ja ne mogu opet da zakazujem tekmu da obavestavam igrace, treba i sa drugima da odigramo.

Pogotovo nemam vremena jer ja kad zakazujem tekme pitam ih kad mogu, pa onda oni ramatraju ,sa svakim clanom posebno, dva dana, pa onda trebam da ih namolim da mi kazu kad, a onda ja javim mojima da dodju...(ne pitam ih da li mogu ili ne)

Nemam vise sta da kazem, zao mi je sto sam dozvolio da me jedno dete iznervira...
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyPon 06 Jun 2011, 10:43

Jebiga,ne znam sta da vam kazem. Ti messi shvati da je ovo zajebancija i da smo svi ovde da ubijemo vreme i da se zabavimo,a ne da bi napredovali.. Ovde nema skauta Partizana,doduse,verujem da skauti zvezde bleje po haxu u potrazi za novim igracima. Adzicu,ako citas ovo,napusi mi se kurca kao prvo, a kao drugo imas igraca po imenu garbajosa, sa njim ni tole ne bi mogao da vas zaustavi u pohodu do prvog kola Lige Evrope LOL . Sad ozbiljno,zajebite prepucavanja. Oho, iskuliraj ovo sta je messi uradio i igramo lepo ligu. A kada pocne ta famozna LS,onda se svadjajte i koljite... Ma radite sta hocete,ali na kraju ce vam svima u ustima biti gorak ukus od nas neustrasivih Razjarenih momaka haha
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyPon 06 Jun 2011, 11:52

Cleo ... ajde jos jednom uzmi Zvezdu u svoja usta !!! mig
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyPon 06 Jun 2011, 18:29

e ovako pod jedan na netu nisam ni krocio u toku meca!!!!!!!!!!a jel pita tebe neko nesto oho i sta se mesas u politiku naseg klana,niko se ne mesa u politiku tvog klana............takodje NIGDE CLEO NIJE NAPISAO DA SE MORAJU ODIGRATI DVOMECI!!!znaci sam si mi u toku vikenda rekao da ti trebaju svi igraci i da ih moras sve okupiti tako i nama trebaju svi igraci!!!za drugi mec vi odlucite ako ocete da igrate slobodno ako necete ne morate!!!I jos nesto ja ti ok nisam rekao da igramo dvomec kao i sto javier nigde na chetu nije video dogovor za dvomec tako ni ja nisam video to!!
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyPon 06 Jun 2011, 18:33

takodje sam zaboravio sam si rekao da ti TREBAJU SVI IGRACI ZA MEC!!!a takodje je i nama JAVIER PASTORE trebao za mec........mi smo mogli i kod VUCINICA da igramo ali ste vi rekli MESSI PRAVI SOBU niko se nije zalio da je govorio jaaaaaaaaao nmg da igram....nego su samo govorili za ping.....vi da ste rekli ajde krenuli bismo i ne bi pravili problema oko pinga i toga sto vi pravite....tako da ste smorili vise!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyUto 07 Jun 2011, 00:05

Mi srbi smo stoka po default-u, covek nam ucini, organizuje da se ne smaramo cekajuci LS, vi od toga napravite svadju. Svaka cast.
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyUto 07 Jun 2011, 02:11

Alex Kenji ::
Mi srbi smo stoka po default-u, covek nam ucini, organizuje da se ne smaramo cekajuci LS, vi od toga napravite svadju. Svaka cast.
Amin

@Cleo: ti mi najviše nisi jasan, šta ti je trebalo da spominješ Zvezdu, kakve to sad ima veze i zašto stalno započinješ provokacije? jadni mi ako si nam ti jedan od organizatora lige... ne moraš svaki jebeni put da prozivaš nekog ili nešto što se tebi ne sviđa... primer je ovo sad ovde, kao i moja jučerašnja tema da tražimo igrača... zašto se mešaš sa nekim duhovitim pokušajima tamo gde ti nije mesto? nije duhovito, smaraš, odjebi... napišite ovo moje kao kao primeš šabanskog ponašanja slobodno, očekujem to, al slobodno možete da očekujete da ću uvek biti vrlo direktan kad mi nešto smeta, a trenutno mi tvoje ponašanje Cleo mnogo smeta, jer ti stvarno ne bi trebalo da imaš potrebu za tim kao i niko drugi
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyUto 07 Jun 2011, 02:30

Veceras u 22h dvomec izmedju : Koze Nostre i Predatora.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyUto 07 Jun 2011, 03:41

Poenta ove lige nije bila da se svadjamo,nego da se zajebavamo i uigramo ekipe pred LS. Opustite se svi i igrajmo hax mig
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyUto 07 Jun 2011, 05:12

ok nego dzeki koza nostre ne igra u ovoj ligi??
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyUto 07 Jun 2011, 09:52

Jajare-Pivopije 0:1

Drugi mec ce biti naknadno organizovan. Snimak cu okaciti ujutru.

Poz
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyUto 07 Jun 2011, 10:08

Doslo je(ponovo) do sukoba izmedju nas i Pivopija .
O tome cete detaljno biti obavesteni ...
P.S Druga utakmica se prekinula pri vodjstvu od 1:0 za nas !
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyUto 07 Jun 2011, 10:20

ako ovaj kimi ne dodje,svi ce otic sa foruma.jebao vas hax,ako ne umijete da se zajebavate...nije ovo poljak pravio da bi se osvajali turniri,lige,...nego da bi se ljudi zabavljali.

Kimi reaguj!!! :D

Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyUto 07 Jun 2011, 10:25

@Decay:
ispravka: Argentinac - Basro

*EDIT:
amin za tvoj komentar Decay... Kimi spašavaj, ode sve u kurac ovako


Poslednji izmenio BlekKobaz dana Uto 07 Jun 2011, 10:30, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyUto 07 Jun 2011, 10:27

Fabregas ::
Doslo je(ponovo) do sukoba izmedju nas i Pivopija .
O tome cete detaljno biti obavesteni ...
P.S Druga utakmica se prekinula pri vodjstvu od 1:0 za nas !

I pri ping-u koji je bio 200, a skocio je 10-ak sekundi pre zavrsetka prve utakmice(240), sto se vidi na snimku koji cu okaciti.
Nego, jajare, "branim", tj. ne branim, nego smirujem strasti kada vas je juce oho atakovao ovde u temi, a sada vidim da nisam trebao. Lepo sam kreirao, ali Javier ne moze da udje, Javier ne moze nigde da udje, osim kod Messi-ja, gde je ping gorenavedeni. Kako to da svi samo sa vama imaju problem, zasto mi i HC nemamo problem, zasto juce sa Predatorima nismo imali problem, nego svi, samo sa vama.

"Doslo je(ponovo) do sukoba izmedju nas i Pivopija .
O tome cete detaljno biti obavesteni ..."

Pa sa kim vi niste imali sukob???

Mislim da vam ime klana bas onako lezi. Cast izuzecima.

@Fabregas, TI odluci da li ce drugi mec ici sluzbeni u vasu korist, ili cemo ponoviti, budi samo realan, i javi do sutra uvece ovde u temi. Ako odlucis da je sluzbeni za vas, neka Cleo upise 3:0, nije nikakav problem, niko od mojih se nece buniti.

P.S. Sam messi je rekao da cemo ponoviti mec, a ti si morao da pokrenes raspravu.

P.P.S @Cleo sorry, cutao sam, ali me Fabregas naterao da se oglasim, nemas potrebe da se mesas u ovu polemiku, samo upisi rezultat(ili nakon ponovljene, ili sluzbeni, kako Fabregas odluci, i cao)


Toliko od mene,

Pozdrav i srecno u nastavku.

Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyUto 07 Jun 2011, 12:23

Alex brate kapiram ja to nervoza pre tekmu :DD
Sad ozb. .
Sto se tice pinga to si u pravu ,i ja sam sam kritikovao Messija zasto mu je u poslednje vreme ping mnogo veliki ,on mi je rekao da ne zna u cemu je problem,i da ce nazvati sutra da pita u cemu je problem.No ,da ne dajem neke "nerelevante" podatke .
Samo zelim da kazem,da ste ispali ne-fer i ne korektni ,ako ste vec krenuli da igrate 2 utakmicu,sto je ne nastavite majku mu ? Nije meni problem,ponovicemo utakmicu,nisam sisa da stavljam sluzbeni rezultat ,jer to ,nije cilj ove lige ,ali budite i vi fer,poceli ste utakmicu,odigrali smo "citav" minut ,i cim smo dali gol,vi ste prekinuli utakmicu .
Ja nisam poceo raspravu,ja sam samo pitao ko je mec prekinuo..

Na ove tvoje "ne indirektne" uvrede necu da obracam paznju(tipa.."Mislim da vam ime klana bas onako lezi. Cast izuzecima. " i sl)

Ne zelim,da se posvadjamo na ovako glup nacin,ali budite sledeci put makar malo korektniji prema nama .
I da,nema potrebe vi ni od koga da nas branite.

Srecno !
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyUto 07 Jun 2011, 13:12

I posle se cudimo, sto se ovi iz Zvezde i Partizana prepucavaju, a mi se koljemo oko igrice... xD
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptySre 08 Jun 2011, 00:38

Ljudi zasto sve mora biti oko svadje......budite nekada fer i nadjimo pravo resenje a ne odmah da se svadjate.........ugledajte se na predatore malo svi..sinoc smo bez ikakvih rasprava i bilo cega nasli pravo resenje.......a ne oho tvoji igraci sta ce vam javier ovo ono...pozurite ovo ono.....to sinoc predatori uopste nisu radili ulazili smo u 10 soba nazalost nigde nije bio dobar ping i treba se naci resenje tako da brt igramo ovo radi zabave a ne da pocinjemo i politiku da uvodimo ovde ccc
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptySre 08 Jun 2011, 03:02

Messi ti prvo trebas svoje ponasanje da korigujes, pa onda da druge savetujes... mig
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptySre 08 Jun 2011, 07:31

Tako je ... Decko je nevaspitan,a tu deli savete o ponasanju ...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptySre 08 Jun 2011, 10:12

Veceras smo i mi odigrali svoje meceve sa Jajarama i ponasali su se fer i korektno,kao i uvijek kada igraju sa nama.:D

Prvi mec:

http://www.haxballtube.com/watch.php?v=b880de60

Zavrsen je bez golova.

Drugi mec:

http://www.haxballtube.com/watch?v=8c3c243e

Nasa pobjeda od 2:0.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyČet 09 Jun 2011, 03:59

Veceras u 9 igramo protiv razjarenih.

Moze se reci da je to direktna borba za 1. mjesto u ovoj prijateljskoj ligi.
Nazad na vrh Ići dole
MessifromSerbia
welcome team
welcome team
avatar


Posts : 538
Age : 27

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyČet 09 Jun 2011, 05:30

hvala gerrard i vi ste se isto tako ponasali....oni problemi su izbili zbog pojedinih igraca u onim klanovima.....ali sta ce se svako ima takve igrace xDali vazno da smo nasli hosta koji ce nam od sada kada igramo prijateljske vi i mi praviti sobu xD
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 EmptyČet 09 Jun 2011, 06:18

Oho, moze nedelja u 21 onda?

Zaboravih da ne mogu bas tad, mozemo u nedelju u 20h?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pripreme za LS - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za LS   Pripreme za LS - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pripreme za LS
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Turniri,Lige,Prijateljske-
Skoči na: