Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Polufinale: Razjareni klan vs. PPP

Ići dole 
+9
MessifromSerbia
noob
MaxTribina
Timmi
Zli Gli
Bic Bozji
hypnotic
Моћни Миш!
Calavera
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
hypnotic
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 39

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyPon 11 Jul 2011, 10:08

Zli Gli ::
Ma procitao sam, bre, vidim da je Timmi prvi trazio. Samo kazem da je ovako ispalo bezveze posto sa pojmom i kasperom nismo igrali ni jedan jedini minut, a Calavera je na golu proveo mozda minut do sad. Totalno bezveze je ispalo, idete u finale bez borbe zbog gluposti.

Pa kako god ta glupost je vasa, nema nikakve veze sa nama.
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyPon 11 Jul 2011, 10:09

Gli je bio na plazi danas, te nismo stigli da mu javimo.

Uostalom, prilicno sam siguran da hoce da kaze kako ste imali srece, to je sve. :) Nema prozivke nikakve.
Nazad na vrh Ići dole
Bic Bozji
Kladionicar
Kladionicar
Bic Bozji


Posts : 131
Age : 39

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyPon 11 Jul 2011, 10:12

Calavera je gospodin covek.. I igracki i ovako...
Covek jednu rec nije rekao zato se ugledajte na njega..
Svaka cast..!
Kapitenski..!
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyPon 11 Jul 2011, 10:25

Ja lepo rekoh da nemam nista protiv vas licno, a Calavera je jedini ispao pametan i iz svog ovog mog proseravanja uspeo da izvuce poentu. Kenjam zato sto nismo imali srece da se odigra u najjacim timovima, a Timmi je verovatno kontao da cu se ja pojaviti ranije.

Vidim da i u drugom mecu za Slovence nije igrao najbolji igrac, sto je isto veliko sranje. Ovako ce u finalu igrati dve ekipe koje su nastupile u najjacim timovima, ali ajde. Ionako je ovo samo igra, valjda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyPon 11 Jul 2011, 10:27

Ih :oops: Ja ovde mudro cutim jer je ovo delimicno i moja krivica, mislio sam da Timmijev lag nije toliko strasan, a kad sam video da jeste, bilo je kasno, utakmica je vec bila pocela.

Zato cemo vas sutra izdominirati u najjacem sastavu, da se ispisemo kao moralni pobednici. :)
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyPon 11 Jul 2011, 10:55

'Ocemo malo sutra, ja sam sad nervozan kao pas i necu moci da igram kako treba minigun
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyPon 11 Jul 2011, 11:16

ma da nije vasa krivica sto ja stanem u sred igre i govorim da laguje nenormalno i to kad je 0-0. a govorio sam hiljadu puta da mi kod bika laguje i sad trazite da se igra u toj sobi. a ja sam kapiten tima isto koliko i calavera, tako da ja mogu odlucim ko ce da hostuje i taman ravnopravno cete da uzivate u pingu kakv sam ja imao.


uzivajte :)
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyPon 11 Jul 2011, 14:21

Prvo: Mocni mis je nas prvi golman i sinoc nije igrao... I mi smo po prvi put izasli u postavi Max Tribina na golu... Klan bas zato ima 7 - 8 igraca da upadne kad ko moze...

Drugo: Niko nas nije pitao da odlazemo u slucaju da ne dodje Zli Gli... To je vasa stvar da li cete odigrati bez nekog igraca ili pitati da odlozimo (uvek bi izasli u susret)

Trece: Na lag se zalio samo Timmi... Ostale igrace niti je bacalo niti je postojao neki jaci lag da ne moze da se igra, sto su na kraju vasi igraci potvrdili... Tako da Timmi obezbedi nam ping kakav su imali tvoji saigraci, a ne ti... Ti imas problem... mig

Cetrvto: Kao sto se vec pisalo, termin ste pomerili vi... Koga malo interesuje hax raspitao bi se kad se i kako igra... Mogao sam i ja da ladim jaja u bazenu, ali svratim cisto da vidim sta se pise i igra li se... Postoje i mobilni telefoni i dogovaranje unutar klana... Opet vasa stvar...

Peto: Dosta ste omalovazili nasu cistu pobedu i stvorili sliku da smo nezasluzeno dobili i na neki kvaran nacin... Nama ostaje da sutra na vasem terenu i uz vas pun sastav pokazemo da nam je ipak mesto u finalu..


"U pobedi se ne ponesi u porazu se ne ponizi"
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyPon 11 Jul 2011, 21:20

Ma pobeda je cista, u datim okolnostima. Kazem, ovo moje je vise kukanje na zlu sudbinu (da se dogovorite za pomeranje bas kad nisam bio pri kompjuteru) a ne na neke neregularnosti. Mada sam 100% siguran da bi bilo mnogo drugacije da sam ja igrao jer nas trojica igramo stalno zajedno. Zapravo, pojmas je odlican igrac ali nije igrao 100 godina a i calavera je morao na gol iako je mnogo korisniji napred.

Ponavljam, prosli ste spletom srecnih okolnosti. Za timmijev lag ne znam ali i meni cesto varira ping kod tebe u sobi dok mi kod jovande i jos mnogih stoji zakucano na 68/68. Nebitno sad vise, odigramo i ovo veceras radi reda pa vi posle igrajte finale a mi cemo se okrenuti toj ligi koja sledi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 00:40

ma da, postoje 43 sobe u kojima je dobar ping i sad se nadje najgori host i ona soba u kojoj mi je apsolutno svaki put lagovalo i kojoj ja nakon 30 seknundi potpuno stanem i pisem koliko laguje, poslije cega oni svi staju i bas izlaze u susret. i onda ja imam problem, ma idite u kurac. inace, pojmash se sasvim slucajno pojavio nakon sto nije igrao bar mjesec dana, casper ne moze da udje u 97% soba, tako da vidim da bi bilo ok da je calavera sam igrao.
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 00:46

Rizicniji vas mec veceras, nego partizan skendrija sutra uvece :)
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 01:45

Meni je samo bezveze sto nije sve odigrano kako treba, da svi budu u najjacim sastavima, mada opet ponavljam da ne krivim nikoga posebno nego je ovako ispalo glupo. Isto tako i za poisona koji je najbolji igrac kod Slovenaca a nije igrao sinoc, a i pre toga je veliko sranje sto Logika nije odigrala sve meceve jer sam siguran da su po kvalitetu medju jacim ekipama, mozda cak i najjaci ovde.

Ali dobro, ostaje nam da ispravimo ove greske u narednim takmicenjima, morace pravila malo da se dorade.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Bic Bozji
Kladionicar
Kladionicar
Bic Bozji


Posts : 131
Age : 39

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 03:13

Pa Logiku nije interesovalo ovo takmicenje, zato i nije odigrala... Mi smo nase meceve zavrsili bar dve nedelje pre svih... Tako da...
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 03:15

šta tebe dira cbk da ja tebe pitam? :D

ti isti slovenci nisu mogli da pređu pola sinoć... e sad ako jedan igrač na 3v3 igri promeni toliko i oni nas napune... a i toj logici niko nije kriv, samo se 1312 pojavljuje na forumu, ove ostale nikad nisam video... koga boli kurac, neka se jebu tamo na eslu, to je baš merilo da li su dobri ili ne... :)

i taj ping, sredite ping pa se vratite da igrate... samo vi i pivopije uvek imate neki problem... i niko nije kriv što ste igrali samo vas trojica a ostali nemaju blage veze i nisu uigrani.

my 2 cents, zz
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 03:17

Zli Gli ::
morace pravila malo da se dorade.

sta sad.. nece smeti da se igra ako jedan igrac nije tu? pa nikad u zivotu ne bi zavrsili nista
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 03:31

Ma ne mislim na to nego na dogovaranje oko termina, da to bude malo preciznije odredjeno i da nema menjanja par sati pred mec osim ako se svi igraci oba tima ne nadju u isto vreme onlajn.

Nube, jedan igrac menja mnogo, i gresis ako mislis drugacije. Ako ti ne igra jedan igrac a drugom laguje, pa posle jos treci koji igra napred mora da stane na gol... e to vec nije jedna izmena (kao sto su Razjareni samo promenili golmana) nego vise... A taj koji je igrao za nas mesec dana nije pipnuo haxball iz opravdanih razloga i dosao je samo da pogleda, a morali su da ga bace u vatru (inace sasvim dobar igrac, ali van takmicarske forme). I naravno da ESL jeste kakvo merilo kvaliteta, mnogo gresis ako mislis drugacije. Sto se tice pinga, ja vec neko vreme nemam problema s tim i kod vecine mi je sasvim korektan i skoro pa bez ikakvog laga (a i drugima kod mene, osim sto sa timmijevim netom nikako nisam kompatibilan), ali mi kod Bika u sobi cesto secka cak i kad pogasi sve i ostavi sobu da igramo.

Uglavnom, nakenjali ste se makar koliko i ja, ako ne i jace.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 04:03

Ljudi,sta god vi mislili, ali mnogo vi potcenjujete RK. Pa nisu oni indijanci,pa da se sluze nekim forama. Igraju posteno momci,nikada nisu varali, valjda ja najbolje znam. Ako mislite da ste bolji, pobedite veceras, dobijte ih na sledecem takmicenju i zdravo. Glupo je sada traziti krivce u drugima.
Nazad na vrh Ići dole
Uriels
Igrac
Igrac
Uriels


Posts : 96

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 07:17

OOOOOOuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu well well well!!!!!!Ne znam oko cega se digla ovolika frka i sta vi sada mesate team si ovde u vas mec i kakve vi veze imate sa tim sto njima nije igrao igrac.Mi skoro svaki mec igramo bez jednog igraca pa se opet ne bunimo, da ste pobedili sve bi vam bilo lepo a sad sto ste pukli ajde onda da prozivamo ovde.Ako ste bolji pobedicete veceras 3:0 nije nedostizno.BTW SRECNO BRACO RAZJARENI VECERAS!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 07:52

Cleo, ja nigde nisam napisao da je neko iz RK-a kriv za ovo od sinoc, zato sto nije. Samo kukam jer su prosli bezveze, i nismo odigrali muski pa da vidimo ko je stvarno bolji. Ista je prica i za Slovence, nisam rekao da je neposteno nego im je poison najbolji igrac i mozda bi bilo nesto drugacije da je igrao.

A 3:0 jeste nedostizno, kad igras sa ozbiljnim ekipama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 08:20

sve je dostizno skim god da se igra mig
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 08:38

Naravno, ali je mnogo lepse kad ne vijas 3:0. Jebem li ga, ja se nesto ne secam da smo imali mec gde smo vodili/gubili 3:0 i da je doslo do preokreta ali sad nema veze.

Kod mene licno i dalje ostaje utisak da je moglo mnogo drugacije ali cestitam Razjarenima na prolasku u finale.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 09:02

Zli, ali pricas o nedostatku jednog igraca kod vas i tima SL ko da je to neretki slucaj.. celu ligu skoro svaku ekipu prati po svakoj utakmici izostanak bar jednog bitnog igraca... pa na sta bi to licilo kada bi posle svake utakmice svi pisali jadikovke.. Sam tvrdis da se ne trudis da umanjis pobedu RK-a... koja je poenta ovih postova onda?!?!
Suma sumarum.. kontam da ste imali sticaj ogavnih okolnosti u bitnom momentu, ali isto tako sa druge strane ovakvi komentari nista ne mogu da promene, vec samo imaju potencijal da stvore negativnu struju medju ljudima.. ziv bio :)
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 EmptyUto 12 Jul 2011, 09:34

ne moze da se umanjuje nesto sto postoji.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Polufinale: Razjareni klan vs. PPP   Polufinale: Razjareni klan vs. PPP - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Polufinale: Razjareni klan vs. PPP
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Polufinale #2: Razjareni klan vs. PPP
» 18. kolo: Razjareni Klan vs. PPP
» 1/2 finale Razjareni Klan - PPP
» 11. Razjareni klan - Jajare
» FINALE: CBK vs Razjareni Klan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Dogovaranje utakmica 3v3 :: arhiva-
Skoči na: