Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Furija

Ići dole 
+30
Django
vucinic SEX!
Fabregas
OmaTM87
MessifromSerbia
gubitnik
zlotvor
lottdogg
ProMen
villa
oggy
BlekKobaz
Kokain
Alex Kenji
Del Piero
AlessandroDP
ja sam tibee
oho
Benjo
MaxTribina
Zli Gli
Chicharito
garbajosa
Grobar
Cleverson
Djordjevic Czv
noob
djavo_kg
Suarez
Gerrard...
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPet 21 Okt 2011, 13:00

Posle ulazka u losu rezultatsku seriju red je da se nesto promijeni,tako da u nastavku ove sezone ne racunam vise na villine usluge osim u slucaju preke potrebe cc , ipak mi je mrsko da ga izbacujem ponovo iz klana u sred sezone...Sta reci? Koju posluku porat?!
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPet 21 Okt 2011, 13:15

kome? :D
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPet 21 Okt 2011, 14:26

mislim stivi da je bilo krajnje vreme za ove promene...ipak proslo je vec 6 kola a ti i dalje imas 7 igraca...prosle sezone u ovo doba si bio na 4...ako nastavis ovim tempom neces moci da ispunis svoju kvotu da ostanes sa 2 igraca uoci zadnjeg kola :D upregni konje stivi malo,ajmo neki otkazi! :D
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPet 21 Okt 2011, 21:25

Šta reći , koju posluku porati srecan
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPet 21 Okt 2011, 22:45

Haha srecan
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyČet 27 Okt 2011, 10:30

Ukoliko zadrzimo status prvoligasa nakon ove sezone,kofere odmah sada mogu poceti da pakuju svi osim SONY-a.

Smijesno je kako trenutno igra vecina mojih saigraca,daleko ispod svog nivoa,jer ipak se radi o igracima koji imaju dosta iskustva.

Losi smo i tu nema price,ali do kraja sezone nema predaje.
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyČet 27 Okt 2011, 10:46

Na zapadu nista novo...Soni cestitam!
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyČet 27 Okt 2011, 21:03

Djordjevic Czv ::
Na zapadu nista novo...Soni cestitam!

Gerrard opet sve gazi srecan
Nazad na vrh Ići dole
djavo_kg
Kapiten
Kapiten
djavo_kg


Posts : 129
Age : 32

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPet 28 Okt 2011, 11:39

stivi ajde kod mene pravim klan najverovatnije.. odmah da ti kazem da neces imati minutazu nikakvu prve sezone, bacicu te u omladinski pogon da treniras klince.. :D ali prvo da se raspitas ko te pravio da znas pod kojom zastavom da igras da sve bude po propisima.. :)
Nazad na vrh Ići dole
djavo_kg
Kapiten
Kapiten
djavo_kg


Posts : 129
Age : 32

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyUto 01 Nov 2011, 11:55

sta je ovo samo ja pisem ovde :D cestike na pobedi, i na preporodu klana.. onako nagla promena forme, nemam reci... stivi sta si im uradio da ovako igraju? :D samo niste trebali onog debeljka urija da rasplacete na kraju, to je jedina zamerka.. :D sve naboje u nastavku.. i naravno ceka se da date prvi gol nasem klanu, to jedino niste uspeli .. :D
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptySre 02 Nov 2011, 04:07

To se zove tempiranje forme...

Bio bi red sto jes,jes da vam konacno damo neki gol i na nasem prodstojecem susretu cemo se potruditi da srusimo neugodnu tradiciju.

Medjutim culi smo da najvjerovatnije ti neces biti na golu,pa ce nam jos teze biti srecan vec da bi cak mogao i u napadu zaigrati...

Veceras i sutra pozivam ove moje da budu tu otprilike od 10 do 12 uvece jer cemo imati poluzatvoreni trening...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptySre 02 Nov 2011, 08:36

Posto smo optuzeni za sverc igraca,samo na osnovu klevete od strane nekih clanova ovog foruma i za sta nemaju i ne mogu imati nikakve dokaze,jer svi clanovi Furije su spremni da potvrde da li su igrali i da smo lazirali neko bi ih uhvatio u lazi.

Eventualni "dokazi" mogu jedino biti lazirani,laznim predstavljanjem kao sto je thc pravio sobu koristeci lottdoggov nick,kao i ostale smicalice,ako neko od mojih clanova napise da smo lazirali nesto, neka to napise i slobodno nas kaznjavajte.

Na osnovu traceva da nam se ne priznaju pobjede,oduzimaju bodovi i dovodi u pitanje reputacija klana nije neka fora.

Tako da ukoliko ova odluka administratora bude i konacna,klan se gasi,jer ne bi bilo intresantno vise da igramo.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptySre 02 Nov 2011, 09:24

Zamrzavam klan srecan

Edit:

Odmrzavam klan....

Priznao sam ucestvovanje u sverc aferi i da sam prisiljavao neke igrace da odigraju po neki mec za nas pod laznim nickom.

Za to sam odgovoran licno ja jer sam prijetio ljudima i morali su na to da pristanu...srecan

Moji saigraci nisu odgovorni za ovo.

I prestajem da se bavim takvim radnjama jer mi vise nisu zanimljive.

Toliko o tome.


Poslednji izmenio Gerrard... dana Ned 06 Nov 2011, 03:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
1312
Elder
Elder
avatar


Posts : 409
Age : 29
Location : Sarajevo

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptySre 02 Nov 2011, 09:44

Gerrard... ::
Posto smo optuzeni za sverc igraca,samo na osnovu klevete od strane nekih clanova ovog foruma i za sta nemaju i ne mogu imati nikakve dokaze,jer svi clanovi Furije su spremni da potvrde da li su igrali i da smo lazirali neko bi ih uhvatio u lazi.

Eventualni "dokazi" mogu jedino biti lazirani,laznim predstavljanjem kao sto je thc pravio sobu koristeci lottdoggov nick,kao i ostale smicalice,ako neko od mojih clanova napise da smo lazirali nesto, neka to napise i slobodno nas kaznjavajte.

Na osnovu traceva da nam se ne priznaju pobjede,oduzimaju bodovi i dovodi u pitanje reputacija klana nije neka fora.

Tako da ukoliko ova odluka administratora bude i konacna,klan se gasi,jer ne bi bilo intresantno vise da igramo.

ko je ba koristio lottdoggov nik o majko mila jesi ti lud gdje su ti dokazi ? ja da koristim njegov nik zasto bi to radio ?
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptySre 02 Nov 2011, 09:59

Gerrard... ::


Takmicenja u kojima admini odobravaju sverc (kao sto je meni odobrio isti ovaj admin koji mi sad oduzima bodove i izbacuje iz takmicenja) i kasnije ja ispadam najveci prevarant,ne zelim igrati.



Cek bre, jesi li ti ovde upravo priznao da si svercovao igrace uz odobrenje admina?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyNed 06 Nov 2011, 10:59

Nakon svega uslijedice neke promijene (vjerujem na bolje) u Furiji.

Ponovo cemo ove lige i takmicenja shvatati kao cistu zajebanciju,razonodu,doduse ipak cemo na svim tim mecevima imati za cilj da dodjemo do pobjede,ali bez krsenja pravila i uz maksimlan fer-plej.

Igracki kadar ce biti promijenjen,ne pretjerano,ali prednost ce dobiti aktivniji igraci.Mislim da ce atmosfera u ekipi biti na dosta dobrom nivou.

Za sada u timu najvjerovatnije ostaju:

Messi i lottdogg,jer oni su na osnovu dosadasnjih zasluga, zasluzili privilegovani tretman...

srecan

Pojacanja ce biti,a o imenima ovih dana...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPon 07 Nov 2011, 03:09

Suarez se vratio u klan. srecan

Todorov (valiki haxball talenat iz Makedonije) je na pragu potpisivanja :)

Sky je takodje nas igrac.


Blizu prelaska u Furiju su jos neki igraci...

Za konacan spisak ima jos vremena i pregovora,posto se cekaju informacije o nekim odlukama koje su vezane za prosla i buduca takmicenja...

Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPon 07 Nov 2011, 03:42

Zamrzavam klan: jer je na sastanku novoizabranog vijeca za predstojeca takmicenja odluceno da se sva krivica svali na nas.Po njima smo krivi za to sto je citava liga bila neregularna i jer su skoro svi klanovi svercovali igrace.

Takva odluka nema veze sa pamecu i za nas je neprihvatljiva.

I ne kajem se ni zbog cega uradjenog dok sam vodio klan,prema velikoj vecini sam posten bio.To sto smo par puta svercovali igrace (vecinom na nasu stetu,jer nisu bili uigrani sa nama,nekada i zbog toga sto su nam igrali igraci koji dosta rijetko igraju 3 na 3 i koji su u toj situaciji realno losiji od tih koji su trebali igrati,ali ih nije bilo u datom momentu).Prema svim bivsim i sadasnjim saigracima (jos nismo zvanicno ugaseni) sam se ponasao prijateljski i korektno.Nekima to nije bilo dovoljno te su poceli da potenciraju neke nesuglasice,no vecinu ipak pogadja sto je za mene bilo spremno igrati 20-ak igraca,a da to ne odaju.

Imali smo i dobre rezultate s obzirom na trening i aktovnost...

Bilo je zanimljivo dok je trajalo srecan

Ne dodje li do ponistenja iste...

To bi znacilo da je klan od ovog trenutka ugasen !
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPon 07 Nov 2011, 05:50

Nakon svega zakljucak je :

Mi smo najjaci klan koji je ikada igrao na ovom forumu i zato su odlucili da nam zabrane takmicenje jer nas ne vole,zbog ljubomore i ostalog... lol

srecan

Napravili smo takvu pomutnju da je iskljucivo zbog nas prekinuta liga,promijenjena je vlast,pokrenute istrage.Nema sta nismo izazvali,da bi na kraju svega donijeli odluku kako smo iskljucivo mi krivi za sve jer smo toliko mocni i da se moramo sabotirati na raznorazne nacine.

Koliko smo jaki u haxu dokazuje to da je zbog nas dominantni CBK ostao bez titule,jer ako su nas sabotirali,od ovakvog sukoba posljedice imaju i drugi timovi lol

Cak ispadamo i velikomucenici jer smo samo mi kaznjeni,oleeee olaa Furija...

Nema nam ravnih...

Furija sampion...
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPon 07 Nov 2011, 07:09

cheers Bravo vi : ) cheers
Nazad na vrh Ići dole
Alex Kenji
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 297
Age : 37
Location : Belgrade, Serbia

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPon 07 Nov 2011, 07:33

@Gerrard

Koji si ti retard jbt, sam sa sobom pricas, zamrzavas, odmrzavas, kao moja sestra od 7 godina kada bi uzela sada da kuca ovde, da li si normalan? Sta koga boli .... za tebe i tvoj klan, sjasi vise sa tema, sjasi sa foruma, sjasi sa nas i pusti nas da se zajebavamo. Ne troluj svaku jebenu temu na ovom forumu, pun nam je .... tebe vise. Sto bi neko utrosio i sekund svog vremena da tebe banuje, jednostavno nemoj vise da dolazis na forum i cao, to treba ti u svojoj glavi da rascistis, a ne da te neko banuje.
Dosao sam medju prvih 15 ljudi na ovaj forum i imam puno pravo da ti kazem ovo sto sam rekao jer sam kompetentan i pratim situaciju od pocetka. Mozes ti da se lozis kako je tvoj klan jak, sve do jaja, ali dzabe kad si 0 od coveka i od sebe ne mozes da pobegnes.

P.S. Mani se tih sarkasticnih smajlija jer ispadas veci debil nego sto jesi.


Cao

Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/jedinstveni
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPon 07 Nov 2011, 07:37

Au Gerr jbt pa ti polude, oladi malo popij neko pivo riknuce ti cuka kazem ti onako dobronamerno. Mozda je i moglo sve malo drugacije da bude ali ti ne jebes zivu silu sam protiv svih!

Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPon 07 Nov 2011, 07:55

zlotvor ::
Au Gerr jbt pa ti polude, oladi malo popij neko pivo riknuce ti cuka kazem ti onako dobronamerno. Mozda je i moglo sve malo drugacije da bude ali ti ne jebes zivu silu sam protiv svih!


de malo smanji tu sliku .. na ekranu mi se pojave klizaci na dnu radi te slike profilne .. srecan
Nazad na vrh Ići dole
Benjo
Trener kluba
Trener kluba
Benjo


Posts : 415
Location : Srebrenik Bosna i Hercegovina

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPon 07 Nov 2011, 07:57

Alex Kenji ::
@Gerrard

Koji si ti retard jbt, sam sa sobom pricas, zamrzavas, odmrzavas, kao moja sestra od 7 godina kada bi uzela sada da kuca ovde, da li si normalan? Sta koga boli .... za tebe i tvoj klan, sjasi vise sa tema, sjasi sa foruma, sjasi sa nas i pusti nas da se zajebavamo. Ne troluj svaku jebenu temu na ovom forumu, pun nam je .... tebe vise. Sto bi neko utrosio i sekund svog vremena da tebe banuje, jednostavno nemoj vise da dolazis na forum i cao, to treba ti u svojoj glavi da rascistis, a ne da te neko banuje.
Dosao sam medju prvih 15 ljudi na ovaj forum i imam puno pravo da ti kazem ovo sto sam rekao jer sam kompetentan i pratim situaciju od pocetka. Mozes ti da se lozis kako je tvoj klan jak, sve do jaja, ali dzabe kad si 0 od coveka i od sebe ne mozes da pobegnes.

P.S. Mani se tih sarkasticnih smajlija jer ispadas veci debil nego sto jesi.


Cao


hahahaahhaha .. 15 postova samo Gerrardovo ime srecan a glavna ti je prva rečenica .. zamrzavas odmrzavas HAHAHAHAHA :D dobar si :D:D
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 EmptyPon 07 Nov 2011, 07:58

Ma opusteno Stivene... Murinja isto kolege ne podnose... srecan
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Furija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Furija   Furija - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Furija
Nazad na vrh 
Strana 9 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Hax Furija
» PPP vs Hax Furija
» Furija - CBK
» JJD - Furija
» SARENGRAD - Hax Furija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Neaktivni Klanovi-
Skoči na: