Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Organizacija

Ići dole 
+6
noob
Zli Gli
Grobar
Kimi
Pastore
MaxTribina
10 posters
AutorPoruka
Guest
Gost
avatar



Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Organizacija   Organizacija EmptySub 19 Mar 2011, 14:46

E ovako...dogovorio sam se sa kimijem da se organizujemo malo...Ovako ne moze jer se ne zna ko je ko i ko je sta i ko sta radi...Od 50 igraca na forumu 30 nisu ni jednom igrali sa nama...Kada igramo 7 vs 7 ili vise moramo da imamo neku organizaciju...ne mogu svi da jure loptu..MORA DA SE ZNA KO JE ODBRANA,KO GOLMAN A KO NAPAD...ZELIM DA SADA SVI NAPISETE KOJU POZICIJU IGRATE KAKO BI LAKSE IZABRALI IGRACE....I samo neki da znaju ako su igrali ukupno 6 sati sa nama i hoce da igraju za reprezentaciju nece moci...To treba da se zasluzi...ako ste bili vredni bicete i izabrani....Sada recite koje pozicije igrate...
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptySub 19 Mar 2011, 14:49

CF ili DC , MC ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Pastore
Igrac
Igrac
Pastore


Posts : 62
Age : 32
Location : Novi Sad - Veternik

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptySub 19 Mar 2011, 14:51

Potpuno svejedno, na 7v7 mozda bi mogao neki DMC, za neke manje partije tipa 4v4 bi mogao i nesto ofanzivnije, mada opet kazem potpuno svejedno al ako moram nesto eto naveo sam mig
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: re   Organizacija EmptySub 19 Mar 2011, 14:54

Ok,ali ova utakmica neka prodje ovako kako je,za sledece cemo malo dublje i slozenije...Sto se reprezentacije tice....
Planiramo jos neke novine da ubacimo uskoro...



Inace SC :)
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptySub 19 Mar 2011, 23:13

CF
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptyNed 20 Mar 2011, 00:06

Ja nemam ambicije za reprezentaciju jer vec igram za forum na kojem stalno visim, ali bi mozda mogli da igramo protiv vas ako se nekako dogovorimo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptyNed 20 Mar 2011, 00:33

dmc/amc :D ili dc, mada me to smara :)
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptyNed 20 Mar 2011, 02:39

Ja sam all round igrac :D Igram za tim,sve jedno gde igram :D
Nazad na vrh Ići dole
entrix
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 73
Age : 31
Location : BGD

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptyNed 20 Mar 2011, 04:43

Po mogucstvu napadac, ali bih svakako mogao podjednako kvalitetno da igram bilo koju poziciju na terenu.
Nazad na vrh Ići dole
Bamboocha
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 63

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptyNed 20 Mar 2011, 06:18

Pa meni sve ide dobro :)

Ali cini mi se da se niko nije prijavio za golmana?

evo ja cu ako niko drugi nece,ako budem mogao da udjem u sobu posto na probi nisam mogao :(

ali ako sam golman, dajte mi br 1 ili 12 mig
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptyPon 21 Mar 2011, 07:55

msm da bi najbolje igrao dmc, moze i mc i napad, odbranu ne bi posto znam da kiksnem..
Nazad na vrh Ići dole
entrix
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 73
Age : 31
Location : BGD

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptyPon 21 Mar 2011, 10:09

GangstaZ ::
E ovako...dogovorio sam se sa kimijem da se organizujemo malo...Ovako ne moze jer se ne zna ko je ko i ko je sta i ko sta radi...Od 50 igraca na forumu 30 nisu ni jednom igrali sa nama...Kada igramo 7 vs 7 ili vise moramo da imamo neku organizaciju...ne mogu svi da jure loptu..MORA DA SE ZNA KO JE ODBRANA,KO GOLMAN A KO NAPAD...ZELIM DA SADA SVI NAPISETE KOJU POZICIJU IGRATE KAKO BI LAKSE IZABRALI IGRACE....I samo neki da znaju ako su igrali ukupno 6 sati sa nama i hoce da igraju za reprezentaciju nece moci...To treba da se zasluzi...ako ste bili vredni bicete i izabrani....Sada recite koje pozicije igrate...

Cek izvini, ko si ti? :D

Ne secam se ni jednom da sam igrao sa tobom.
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptyPon 21 Mar 2011, 10:39

+1 :D
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptyPon 21 Mar 2011, 11:53

Ja mislim da sam proso :D Sta pevam pa rasturam xD Ja sam DC zovite me ovde ako mogu da igram...

https://www.facebook.com/ShonExx
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptyPon 21 Mar 2011, 12:02

golman
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptyUto 22 Mar 2011, 08:57

entrix ::
GangstaZ ::
E ovako...dogovorio sam se sa kimijem da se organizujemo malo...Ovako ne moze jer se ne zna ko je ko i ko je sta i ko sta radi...Od 50 igraca na forumu 30 nisu ni jednom igrali sa nama...Kada igramo 7 vs 7 ili vise moramo da imamo neku organizaciju...ne mogu svi da jure loptu..MORA DA SE ZNA KO JE ODBRANA,KO GOLMAN A KO NAPAD...ZELIM DA SADA SVI NAPISETE KOJU POZICIJU IGRATE KAKO BI LAKSE IZABRALI IGRACE....I samo neki da znaju ako su igrali ukupno 6 sati sa nama i hoce da igraju za reprezentaciju nece moci...To treba da se zasluzi...ako ste bili vredni bicete i izabrani....Sada recite koje pozicije igrate...

Cek izvini, ko si ti? :D

Ne secam se ni jednom da sam igrao sa tobom.

Za mene nisi cuo? ccc xD...bice prilike da odigras nekada samnom....
Nazad na vrh Ići dole
vilaemail
Grejac klupe
Grejac klupe
vilaemail


Posts : 13
Location : Belgrade

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptySre 23 Mar 2011, 03:09

GangstaZ ::
E ovako...dogovorio sam se sa kimijem da se organizujemo malo...Ovako ne moze jer se ne zna ko je ko i ko je sta i ko sta radi...Od 50 igraca na forumu 30 nisu ni jednom igrali sa nama...Kada igramo 7 vs 7 ili vise moramo da imamo neku organizaciju...ne mogu svi da jure loptu..MORA DA SE ZNA KO JE ODBRANA,KO GOLMAN A KO NAPAD...ZELIM DA SADA SVI NAPISETE KOJU POZICIJU IGRATE KAKO BI LAKSE IZABRALI IGRACE....I samo neki da znaju ako su igrali ukupno 6 sati sa nama i hoce da igraju za reprezentaciju nece moci...To treba da se zasluzi...ako ste bili vredni bicete i izabrani....Sada recite koje pozicije igrate...

lepo je to sto zelite da se organizujete sa pozicijama, ali uglavnom vecina ljudi moze da igra sve ili vecinu pozicija, tako da bi mogli da napravite 2-3 ekipe (sa slikom) ko gde igra, i onda svako ima 2-3 pozicije, nazovete formacije tipa A, B, C i samo kazete rasporedite se na A (kapiten). Dalje u toku igre treba se drzati koliko toliko formacije, ali insistiranje na tome moze samo negativno da utice na nasu/vasu igru, jer ukoliko sam ja sredina i dobio sam priliku da krenem u napad - dobra lopta, automatski ja idem u napad a moju poziciju zauzima napadac ciju sam poziciju preuzeo.. takodje u napadu se tacno zna ko sta radi, jedan je na loptu drugi ceka odbitak od zid, a treci centarsut, insistiranje ko igra koju poziciju rezultirace fail-om napada, dakle napadaci su flexibilni i menjaju svoju poziciju u napadu. Taj koji je promenio poziciju (u ovom primeru centralni sto je otisao u napad) se vraca na svoju staru poziciju posle gola ili napada - kad ima prilike. Sto je i logicno, uporedio bih zamenu pozicija u toku igre (svi razmisljaju kao jedan) sa vaterpolom, jer je to sport u kome je to najizrazenije (koliko ja znam)..

Ako me posle ovoga izaberete za trenera ubicu se jezik pozzz
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija EmptySre 23 Mar 2011, 05:52

logično je sve što si rekao :) a ubedi ti zatucane majmune :D
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Organizacija Empty
PočaljiNaslov: re   Organizacija EmptySre 23 Mar 2011, 06:49

Ova tema je bila vezana za reprezentaciju,clanovi koji su bili u toku i pratili desavanja znaju da se o tome radi....

A sto se tice samih pozicija i formacija....
To cete najbolje resiti kad napravite sobu za vas klan...
Mislim da se vezbom i uigravanjem sve resava...

Evo ti banalan primer (ako si citao temu Elite Team vs Vukajlija)

Nas sastav nije imao nikakvu formaciju,nikakav kondicioni trening pre meca tj. meceva...

Jednostavno ako se kapirate sa ostalim clanovima tima,funkcionisacete u samom startu kao tim,a vremenom cete se jos dodatno uigrati....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Organizacija Empty
PočaljiNaslov: Re: Organizacija   Organizacija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Organizacija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: