Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Razjareni Klan

Ići dole 
+30
Djordjevic Czv
banos bananos
ja sam tibee
djavo_kg
Javier Pastore
Pastore
Zli Gli
MessifromSerbia
loler
Моћни Миш!
zlotvor
hypnotic
garbajosa
stelexD
j0vanda
gomboc
Grobar
Fabregas
Miyashi
oho
Bic Bozji
Jabuchillo
Cleverson
Decay
Bog i Batina
ДивљинаСРБ
MaxTribina
Gerrard...
Kimi
BlekKobaz
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
hypnotic
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 39

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptySre 24 Avg 2011, 08:16

koji si bre sad pa ti =))
Nazad na vrh Ići dole
hypnotic
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 39

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyPon 29 Avg 2011, 00:53

e, aj nek mi se neko od brace javi na ovaj mejl, nije vezano za hax..

2trancentral@gmail.com
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyPon 05 Sep 2011, 18:26

Aj kao i ja da se pohvalim , nisam primio gol punih 40 minuta zaredom :) pocrveneo


7. kolo : Hax Furija 0 - 0 Razjareni Klan
8. kolo : HBSV 0 - 7 Razjareni Klan
9. kolo : Razjareni Klan 0 - 0 Crno Beli klan
10. kolo : DS - Rk ?-?
11. kolo : PPP 0 - 1 Razjareni Klan
Nazad na vrh Ići dole
hypnotic
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 39

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyPon 05 Sep 2011, 19:44

Jel moguce da ste sedmi u ligi, ako sam uopste video dobru tabelu..?
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyPon 05 Sep 2011, 20:42

Pa sada smo 6. , a cilj je 5. mesto :D

Los pocetak sezone nas je kostao.
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyUto 06 Sep 2011, 06:33

pobedimo vas i ppp i posaljemo vas u baraz :D
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyPon 26 Sep 2011, 02:49

Novi clan Hector , dobrodosao! cheers

Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyUto 27 Sep 2011, 07:30

Po završetku druge SH lige i priprema za sledeću, treću SH ligu, izlazimo u javnost sa sledećom izjavom.

- Očekivali smo lošije rezultate nego inače, ali ne i ispadanje iz lige. Dosta toga je uticalo na naše loše partije, pre svega ne aktivnost. Sada smo tu gde smo, pripremamo se za predstojeću sezonu i verujemo u brz povratak među prvoligaše, gde nam je i mesto. Ne poznajemo klanove druge lige i nismo imali prilike da odmerimo snage sa njima. Jedno znamo, a to je da nećemo ponavljati greške koje smo činili u prošloj sezoni. Novi zamenik kapitena je Moćni Miš!, a od skoro redove Rk pojačao je Hector. Sezonu startujemo u sastavu,

1. Razjareni Bik [c]
2. Moćni Miš! [gk]
3. Max Tribina
4. Bič Božiji
5. Djordjević CZV
6. Hector
7. Hypnotic


Poslednji izmenio Моћни Миш! dana Uto 27 Sep 2011, 08:44, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyUto 27 Sep 2011, 07:34

Jebena ekipa,niko nema sigurno mesto :)
Nazad na vrh Ići dole
Hector
Grejac klupe
Grejac klupe
Hector


Posts : 22
Age : 32
Location : Kragujevac

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyUto 27 Sep 2011, 08:41

Hvala Max, sa ponosom cu nositi avatar "Rk".. :D Nadam se povratku u elitu..Pozz :)) minigun
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyUto 27 Sep 2011, 10:07

Djordjevic Czv ::
Jebena ekipa,niko nema sigurno mesto :)
jedino ti imas zagarantovano mesto, na klupi srecan
P.S. odlicna ekipa, vidimo se brzo
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyPon 03 Okt 2011, 22:09

Velika mi je čast, što imam to zadovoljstvo da vam predstavim novog igrača u našim razjarenim redovima. Molim jedan aplauz za Akisu (Akisa)! "Plesk, plesk, plesk... Hvala vam, hvala!" Imamo par igrača koji iz privatnih razloga ne mogu da posvete dovoljno vremena Haxball-u i iz tih, kao i ostalih razloga smo angažovali ovog sjajnog, pre svega, napadača! Dobrodošao Akisa!

Ovim pojačanjem za Rk je transfer period gotov. Konačan spisak igrača za treću SH sezonu,


1. Razjareni Bik [c]
2. Moćni Miš! [gk]
3. Max Tribina
4. Bič Božiji
5. Djordjević CZV
6. Hector
7. Hypnotic
8. Akisa
Nazad na vrh Ići dole
Chicharito
Moderator
Moderator
Chicharito


Posts : 252

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyUto 04 Okt 2011, 00:43

Dobar potez, sretno Akisa u Razjarenom klanu :D
Nazad na vrh Ići dole
hypnotic
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 39

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyPet 07 Okt 2011, 04:53

E, ja necu previse biti na haxu...tako da jbg...a i sad ste nasli da me zovete kad ste ispali.. =) svejedno mi se ne igra nesto specijalno u drugoj ligi...

Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyPet 16 Dec 2011, 05:36

Sta ima novo ovdje? srecan

Mis je sada kapiten i to je potpuno zasluzeno po meni.

Inace zna li se ko je sve jos trenutno u timu?

Posto sam dobio poziv za povratak,spreman sam da pomognem,no ceka se odobrenje organizatora lige za to.
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyPet 16 Dec 2011, 12:19

Posto dusmani sabotiraju povratak srecan pozelicu vam srecu u narednoj sezoni i da budete jaki kao mi u prvoj sezoni.

RK je prvi sampion i to nesto znaci. cvidze

Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptySub 17 Dec 2011, 01:12

Hvala Gerrarde, sine Razjarenih !

Tim se promenio, veliki hendikep je odlazak MaxTribine. Povratnik u tim je Noob, ako se neko od fanova ne seća ovog simpatičnog dečkića, to je onaj čkode što je odigrao svega 2-3 tekme u drugoj SH sezoni i to je jedna bila revijalnog karaktera. Dobrodošao nazad Noobaro, bludni sine!

Razjareni klan čine:

1. Razjareni Bik
2. Bič Božiji
3. Моћни Миш!
4. Hypnotic
5. Đorđević Czv
6. Hector
7. akisa
8. Noob

Prvenstveno zbog ne aktivnosti, a i drugih razloga Hypnotic neće zauzeti mesto na listi igrača koji nastupaju za Razjareni klan u četvrtoj SH sezoni.


Poslednji izmenio Моћни Миш! dana Sub 17 Dec 2011, 01:18, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptySub 17 Dec 2011, 01:14

Nije noob bio clan ekipe u 1. sezoni.Cak nam je u predzadnejm kolu oteo 2 boda i primorao nas da u zadnje kolo udjemo pod imperativom pobjede protiv PPP-a.Taj smo zadatak rutinski odradili,iako je krenulo mojim autogolom,no kasnije smo postavili stvari na svoje mjesto.srecan

Inace od akise ocekujem najvise ove sezone(jako se njegova omiljena igra 1 na 1,totalno razlikuje od igre na velikom terenu,mislim da ce se u ovoj konkurenciji dobro snaci).


Poslednji izmenio Gerrard... dana Sub 17 Dec 2011, 01:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptySub 17 Dec 2011, 01:20

Sada i meni svanulo... Toliko je bio nebitan, da i ne pamtim kada je igrao. :D
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptySub 17 Dec 2011, 01:21

Sam nick objasnjava...srecan
Nazad na vrh Ići dole
George Best
Grejac klupe
Grejac klupe
avatar


Posts : 6

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyNed 18 Dec 2011, 09:54

Prijava
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyNed 18 Dec 2011, 10:21

Promaklo mi da je noob bio slobodan cekic a mogao sam lepo da ga vratim kod mene u klan
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyNed 18 Dec 2011, 10:22

Zašto prijava? - Zato što je ovaj mladi momak od sada član Razjarenog klana. Na preporuku skauta doveden je od strane mene, pošto je uredno predao dve slike i krštenicu, a potom uredno zaveden u registar. Đorđe neće igrati takmičarske mečeve, samo prijateljske. Pratićemo njegov razvoj i od njega samog zavisi da li će potpisati "profesionalni" ugovor sa Razjarenim klanom. Dobrodošao!
Nazad na vrh Ići dole
noob
Menadzer
Menadzer
noob


Posts : 541

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptyPet 23 Dec 2011, 05:04

Zbog manjka aktivnih igrača, dobili smo dozvolu da dovedemo još jednog igrača koji će imati pravo nastupa.

Novi član klana je villa.


Ja sam zamenik kapitena počevši od danas otkako mi je miš ukazao tu čast. :D
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 EmptySub 24 Dec 2011, 03:08

Cuj Djordje nece igrati, Djordje najbolji, a ti nube mozes da pusis sa tom kapitenskom trakom... ja sam rekao svoje :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razjareni Klan - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Razjareni Klan
Nazad na vrh 
Strana 7 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» 12.kolo : TDE - Razjareni klan
» 9. kolo : PPP vs. Razjareni Klan
» Red Zmaja Razjareni klan
» Furija - Razjareni Klan
» 11. Razjareni klan - Jajare

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Neaktivni Klanovi-
Skoči na: