Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Razjareni Klan

Ići dole 
+30
Djordjevic Czv
banos bananos
ja sam tibee
djavo_kg
Javier Pastore
Pastore
Zli Gli
MessifromSerbia
loler
Моћни Миш!
zlotvor
hypnotic
garbajosa
stelexD
j0vanda
gomboc
Grobar
Fabregas
Miyashi
oho
Bic Bozji
Jabuchillo
Cleverson
Decay
Bog i Batina
ДивљинаСРБ
MaxTribina
Gerrard...
Kimi
BlekKobaz
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyČet 31 Mar 2011, 03:53

vazi. a ti otvori jos jednom sobu danas, da se dogovorimo neke stvari
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyČet 31 Mar 2011, 09:28

20 15 h sutra... Naziv sobe 1. kolo RazKl - KozaN... Sifra bik... Bice otvorena 20 minuta pre pocetka... u 20 15 krecemo, nema kasnjenja posto neki imaju obaveze kasnije...
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyČet 31 Mar 2011, 11:09

Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyPet 01 Apr 2011, 03:34

Razjareni Klan - Page 2 13a2_fe5_u96v5
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyPet 01 Apr 2011, 04:15

e nemam pojma šta se tačno desilo ali su prestali da mi stižu mailovi a ja imao nekih obaveza pa nisam stigao da visim na forumu i da pratim šta se dešava a mislim da ni sad nemam vremena da prelistavam sve... jel može neko da mi kaže šta se dešava vrlo ukratko? vidim SH 3v3 liga? kad su pripreme? je l' sam mnogo zakasnio, imam još šansi da igram u timu? i koliko traje večerašnji meč ako sam uopšte u kombinaciji jer imam nekih obaveza posle, oko 9?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptySub 02 Apr 2011, 02:31

Ja cu biti veceras oko 21h za kompom, da znas ako budes dogovarao tekme...
Nazad na vrh Ići dole
Jabuchillo
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 32

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyUto 05 Apr 2011, 07:46

https://serbianhaxballerz.serbianforum.info/t236-5-kolo-razjareni-klan-vs-hbsv#2028

Ne znam da li ste obavešteni, ali Klan Vukajlija će igrati ligu. Kapiten neka se javi na temu da se dogovorimo oko meča.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyUto 05 Apr 2011, 12:39

Izvinjavam se ekipi sto se nisam pojavio danas... Kao i jajarama... Nisam bio kuci celog dana... Sutra cemo trenirati za derbi... Izvinite jos jednom....
Nazad na vrh Ići dole
Bic Bozji
Kladionicar
Kladionicar
Bic Bozji


Posts : 131
Age : 39

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyUto 05 Apr 2011, 19:45

Cleo, Gerard kako bilo juče jel ste igrali ?
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyUto 05 Apr 2011, 23:21

Nismo igrali, ovi nasli drugu ekipu.. Sto se tice danasnjeg treninga,ne verujem da cu bici kuci, ali ako budem doci cu.. Ako nije problem, nek bik napise na ovoj temi u koliko ce sati trening biti..
Nazad na vrh Ići dole
Bic Bozji
Kladionicar
Kladionicar
Bic Bozji


Posts : 131
Age : 39

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptySre 06 Apr 2011, 00:16

Vazi, verovatno veceras ja mislim da posle 22:30 mozemo da teramo ! I mozda posle derbija mozemo... Ali okacice bik kasnije, recicu mu ja... ZZ
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptySre 06 Apr 2011, 07:34

Dogovorene su dve utakmice... U cetvratk obe... igramo u 21 sa vukajlijom... u 22 derbi kola sa double botovima... ovaj shotovima.... sutra oko 5 trening... dodjite svi... pozz...

Sa burekom najverovatnije nedelja od 21..
Nazad na vrh Ići dole
Bic Bozji
Kladionicar
Kladionicar
Bic Bozji


Posts : 131
Age : 39

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyPet 08 Apr 2011, 01:04

Gerard, Cleo kad cemo da treniramo? :)
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyPet 08 Apr 2011, 02:49

Pa mozemo veceras, oko 9-10, kad kome odgovara. Mozemo i prijateljsku neku da zakazemo? dogovoricemo se u toku dana
Nazad na vrh Ići dole
Bic Bozji
Kladionicar
Kladionicar
Bic Bozji


Posts : 131
Age : 39

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyČet 14 Apr 2011, 20:33

Igramo danas malo?
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptySub 16 Apr 2011, 08:16

Kad cemo sutra trening?

Pred meceve koje moramo dobiti. :)
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyČet 21 Apr 2011, 02:14

bikonjo, aj stavi ovde termin kada igramo.. Nisam kod kuce,pa da znam.. pokusacu da stignem na mec, ali ako ne dodjem da znate da nisam pri kompu
Nazad na vrh Ići dole
Decay
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 238
Age : 28
Location : Бар,Црна Гора

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyNed 24 Apr 2011, 10:08

napustam ekipicu,msm ja vam nista ne trebam imate 3,4 super igraca.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyPon 02 Maj 2011, 01:54

Jel ima mesta za mene?
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyČet 05 Maj 2011, 11:33

Cestitam na osvojenoj tituli! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyNed 08 Maj 2011, 09:11

Razjareni Klan - Page 2 Sampioni



cestitke na tituli mig
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyNed 08 Maj 2011, 09:50

CESTITKE BRATSKOM NAM KLUBU NA OSVAJANJU TITULE !!!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyNed 08 Maj 2011, 16:08

Hvala na cestitkama... Zahvalio bi se svim igracima Razjarenog klana na odlicnoj saradnji i partijama koje su pruzali tokom sezone... Pozeleo bi srecu svim igracima koji su napustili klub i dobrodoslicu novim pojacanjima... Ciljevi za sledecu sezonu su odbrana titule i osvajanje kupa... :)

Razjareni Klan - Page 2 13a2_50a_u96v5
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyNed 08 Maj 2011, 16:25

Tim za novu sezonu je oformljen...



Poslednji izmenio Razjareni Bik dana Uto 10 Maj 2011, 15:12, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 EmptyNed 08 Maj 2011, 22:33

FAK JEA ZA BIGIST DIFIT
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razjareni Klan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razjareni Klan   Razjareni Klan - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Razjareni Klan
Nazad na vrh 
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» 12.kolo : TDE - Razjareni klan
» 9. kolo : PPP vs. Razjareni Klan
» Red Zmaja Razjareni klan
» Furija - Razjareni Klan
» 11. Razjareni klan - Jajare

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Neaktivni Klanovi-
Skoči na: