Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja

Ići dole 
+18
BlekKobaz
zlotvor
j0vanda
Calavera
Django
gubitnik
Kimi
Моћни Миш!
Arris
L@ki
Timmi
Fabregas
oggy
garbajosa
banos bananos
Özil
Gerrard...
Zli Gli
22 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 07:45

Ok, skontali smo da su neki/mnogi svercovali igrace. Meni licno seva paja za tako nesto a verujem i vecini ostalih tako da bi bilo lepo da smislimo sto pre nacin da se ponovo krene sa igrom.

Evo nekih predloga. Prvo i osnovno, moderatorska ekipa treba da se prosiri s tim sto moderatori treba da budu likovi koji su upuceni u desavanja na forumu a admini neka brinu o sajtu i tako tim zajebancijama. Predlazem sledece clanove:

Laki - Staljin sa Vukajlije, pravi diktator, svakako nam treba jedan takav

Mocni Mis - dobar organizator svega i svacega, od pocetka clan, proveren lik

Calavera - ne moram mnogo da objasnjavam

Garba - pedercina ali dobar i pravedan covek


Jos mi padaju na pamet i Cleo, Aguero i Banos, ali posto su umesani u ove skandale koji su razorili balkansku hax scenu, trenutno mogu da ga duvaju jezik Ovima sto su predlagali mene mogu samo da kazem da odbijam u startu jer sam mnogo nestabilna licnost, ali nudim svoje usluge kao savetnik ili tako neki kurac. Naravno, od moderatora niko ne ocekuje da budu 24 sata dnevno na forumu i izigravaju vlast nego cisto da budu u mogucnosti da rese neka eventualna sranja, a recimo i da bi se malo vise pitali od nas ostalih kad su u pitanju pravila oko tih buducih liga i kupova (mada je tu najbolje slusati glas vecine).



Ajmo dalje. Sto se tice same lige, mislim da imamo dve opcije. Prva bi bila da organizujemo jednu veliku liga koja bi bila kvalifikaciona za ubuduce i u kojoj bi ucestvovali svi prijavljeni timovi. Odredimo pravilo da npr. prvih 10 ostaje u prvoj ligi a ostali duvaju i sledece godine igraju drugu, zajedno sa kasnije formiranim timovima. To bi bio kao neki novi pocetak a druga opcija je da nastavimo kao do sad, prva liga 10 a druga koliko bude. Licno sam malo vise za prvu opciju, no to je veoma podlozno diskusiji. Kad smo vec kod tih novoformiranih timova, tu moramo biti mnogo stroziji. Ne moze da nam dodje neki boksi ili tibeee i pravi ekipicu 3 minuta nakon sto je usao na forum. I ova predstavljanja novih clanova koja idu u fazonu "cao, ja sam taj i taj i trazim klan", ne ide to tako. Mora prvo malo vezbanja i upoznavanja ostalih.

Da ne bih pisao predugacke postove, napravicu malu pauzu pa nastaviti dalje po stavkama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 07:49

Podrska...
Nazad na vrh Ići dole
Özil
welcome team
welcome team
Özil


Posts : 505
Age : 30
Location : Macedonia, Kocani

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: ...   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 08:14

Da ne veruas deka ke krene liga srecan
Nazad na vrh Ići dole
http://haxballmacedonia.forummk.com/
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 09:02

ja ne vidim gde sam ja umesan u skandal
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 09:07

Ma oko onih slika srecan Ti si ok momak nego moram malo da vas trpam sve jezik
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 10:05

ja podrzavam sve sto si napisao!

ovo oko moderatora,ne znam koliko je pametno meni dati tu funkciju,jer ako me povuce vlast bice problema! :D a i mislim da 3 coveka koja si pomenuo pre mene uz maxa,zlocu i luzera mogu da cine sasvim korektnu moderatorsku ekipu!

plus najverovatnije cu biti selektor naseg mocnog reprezentativnog tima,tako da bi mi to bilo previse sajber posla :D
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 10:25

pa jes da si peder gli al slazem se s tobom :)
Nazad na vrh Ići dole
Fabregas
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 150

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 12:33

Meni glas ide L@kiju i Garbi :)
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 20:04

vidim da me moj ex-teamamte izostavio iz njegove idealine vladajuce strukture, zato sto zna kako je tesko poda mnom sex

evo, vec sam poceo da razradjujem plan i program, ali sam za sad dosao samo do prve tacke: izbaciti aguera iz svih takmicenja zato sto je njegovo igranje nefer prema ostalim igracima, jer je on igricu odavno presao. tri puta.

saljem vam jedno upozorenje da calaveri ni pod razno ne dajete nikakvu vlast u ruke, jer ce on od foruma da napravi najvece srpsko-jugoslovensko hipster-nerdovsko okupljaliste ljubitelja serija. citav forum planira da podijeli da potforume serija koje gledao vise od sedam puta, koje je gledao i upravo ih ponovo gleda, koje je gledao samo jednom, koje upravo gleda prvi put, koje gleda iako jos nisu snimljene, pa ce onda od svih topica da napravi verzije za one sto su citali knjige i scenarija, one koji su ih citali donekle... 1™️ uzas

a sad ozbiljno, ja bih volio da calavera meni pomogne oko fantasyja, naravno, ako on hoce pa da mu uskratite te moderatorske moci ili da mu ih date da bude moderator-statisticar. iz fantasy razloga protiv sam ovog predloga od 20+ ekipa. mislim da biste mogli da zavrsite ovu sezonu ovako kako ste poceli, samo uz izmjenu da i poslednja ekipa iz prve lige ide u baraz (da ne bi oni postali jedina zrtva sverca igraca), a da samo prva i druga ekipa iz druge lige udje direktno u prvo, a sledece tri igraju baraz. kup prekinuti, titulu dati garbajosi (ubi se jadan od pocetka svijeta i haxballa, a nikako mu se ne da).

p.s. ko je bre dao ovom garbajosi da bude sajber selektor, on samo zna da igra 1 na 1. dobro, ne zna ni to vise. da ne govorim kako se oblaci i grli sa zeljkom joksimovicem ninja

p.s.2. ukinite ovaj player, ne moraju moje kvazielitisticke usi da dozivljavaju sokove ovde

rene ban
stele peder


edit: gli najlepsi
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 20:43

Timmi ::


stele peder


gli najlepsi


Timmi za preCednika!!! pobednik


Ne bi ovo bila liga sa 20+ ekipa jer ja licno ne bi' dozvolio svima da ucestvuju. Neke ekipe su se pokazale jako neozbiljno i takvima bi se prijateljski savetovalo da malo iskuliraju. Inace, mislim da Logika i Razjareni klan mogu opusteno da igraju sa svakom ekipom iz prve lige. Dakle, ili da zavrsimo ovu ligu sto smo igrali pa nastavimo po starom, ili da krecemo iz pocetka.

Sto se tice najzajebanije teme, sverca igraca... tome nema sanse da se totalno stane na kraj - onaj ko bude hteo da svercuje, moci ce i dalje. Mozemo eventualno da otezamo nekim prijavljivanjem na chatu pre meceva, cudima mudima... ali kao sto je Django negde napisao - nas vecinu boli paja ko ce da igra protiv, samo nemojte pricati o tome. Dakle, ko bude hteo da proverava, neka proverava. Vecina nas se zna sa chata, foruma i iz raznih soba pa kad igram protiv Koza Nostre, DS-a i jos nekih, znam da su to ti igraci jer oni nece svercovati posto se medjusobno podjebavamo pre, tokom i posle meceva, a i u tome je draz ove igre. E sad, sto Dzerard to gleda malo drugacije, to je vec sasvim druga stvar. Za njega bi najbolje resenje bilo da se nekako ubaci u neku ekipu gde ne bi bio Bog otac (selektor, organizator, kapiten i najbitniji igrac) nego samo jedan od igraca, deo ekipe. Ovako, sa dovodjenjem i otpustanjem silnih igraca uspeva da zakuva sa mnogima. I tu treba da zveknemo neke restrikcije. Recimo, broj igraca u ekipi da bude od 4 (po meni, mora biti bar jedna rezerva) do 8, i da po sezoni bude max. dva transfera.

Jos jedna tacka dnevnog reda su snimci meceva. Toliko smo se za ovu sezonu dogovarali da ce svaki mec biti sniman, da cemo voditi evidenciju o strelcima, asistentima, kurcima palcima... i patka, mnogo meceva je ostalo bez snimaka. Ja npr. volim da pogledam dosta meceva, pustim na 2x ili 3x i brzo prodje a opet vidim sta me zanima. Dakle, treba uvesti pravilo da mec ne vazi ako ne postoji snimak i cao zdravo. Neka snima bar po jedan igrac iz svake ekipe, nismo valjda tolike dileje da oko toga ne mozemo da se dogovorimo.


Nastavicu kasnije, smorio sam se.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 23:32

Eh Zli,od prvog posta u kojem pokusavas da stabilizujes stvari,ide ovaj koji bi mogao ponovo da dovede do zbrke.

Ja ne gledam na ovo kao zajebanciju,samo ja,e sipak.Meni je i taj sverc bio zajebancija i to ne sa ciljem da se protivnik osteti (gubio sam 5:0,5:2 i slicno iako mi je igrao neko sa strane i koga sam tu ostetio da mi je znati),al ko ce to sad dokazivati,neka misli ko sta hoce.

Smanjivanje max. broja koji mogu igrati u 1 klanu ne vjerujem da bu pomoglo.Neki ni sa 8 nisu mogli da nadju 3 aktivna igraca i da odigraju mec kad je bilo potrebno,jer nemaju bas svi jasno definisane ekipe u kojima igraju samo 3-4 igraca,stalno i da su isti redovni.

Ja sam bio cak da se dopusti klanovima da imaju igraca po volji,ali i to je pretjerivanje.

Uglavnom 6 bi bio neki minimum,uz naravno moguce dovodjenje igraca tokom sezone.


Poslednji put izmenio Gerrard... dana Pet 04 Nov 2011, 23:39, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 23:36

covek je napisao OD 4 DO 8 igraca...citaj stivi...a i ti nisi bas validan za donosenje odluka o novoj ligi trenutno,uz svo duzno postovanje tvog haxball ugleda,taktickog znanja i vestine :D
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 23:42

garbajosa ::
covek je napisao OD 4 DO 8 igraca...citaj stivi...a i ti nisi bas validan za donosenje odluka o novoj ligi trenutno,uz svo duzno postovanje tvog haxball ugleda,taktickog znanja i vestine :D


srecan

Tako je jbg tek se probudih,mozda nisam validan,ali ipak sam 1 od glavnih aktera koji su doveli do ovoga.

Mozda da smanjim komentare da ne bi ponovo doslo do prepucavanja...
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 23:47

Рекао је да би 4 играча био минимум а не максимум.

Е сад , ја могу само да вам кажем шта би било ако добијем неку позицију.Имам искуства у вођењу организација оваквог типа.Одлуке би биле брзе али и промишљене и у интересу добробити хаксбола.Систематизовао би форум и правила јер ми некако све ово делује разбацано и конфузно.Ни критеријум репрезентације и све око ње није најјасније , заправо ту ништа није јасно , и ту би одрадио неке ствари.СХБ би постао званично седиште репрезентације.Наравно све ово уз консултације са осталим властодршцима , јебига такав је систем :))
Да не тупим много , ово је једноставна ствар ако се гледа из правог угла , треба само мало воље и идеја , јасних правила и мало редовности.
Не знам како ви гледате на хакс и те ствари ,али мени ово дође као нека врста стратегије ,само са правим личностима место ботова , коју играм када завршим своје обавезе.Ако си на високом положају вођење организације дође као хоби , мини пројекат који желиш да напредује , нешто као оно љубимче из деведесетих :))
А можда сам ја само озбиљније схватио ово ,али ми то није тешко да признам .....

Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 23:57

Laki, tebe sam i predlozio zato sto sam prisutan tamo na Vukajliji i video sam kako to kod vas funkcionise. Nije idealno, naravno, ali ti bi bio jedan od ljudi zaduzenih za organizaciju i svakako bi bio koristan.


Dzeksone, volim i ja da pobedim i trpam posle te koje smo dobili, sve je to super... kao i kad nas trpaju kad nas pobede, npr. ovi raspali botovi iz Koza Nostre koje smo pustili pa su se sad okurcili i nece nam to nikad zaboraviti... ali ti preterujes sa tvojim konferencijama za stampu, izvestajima od 300 recenica... Mada, vec sam negde rekao da mi to ne smeta nego je vise cudno, i znak je da si se uneo malo previse u sve ovo. Otprilike si postao kao Djule Van Gog ili Ana Stanic, filozof - tebe neko da pita koliko je 1+1, ti bi to izdeklamovao na tri strane, umesto da kazes 2 kao iz topa. A sto se tice broj igraca... Mislim da je 4 minimum, naravno. Ako postoji ekipa poput Logike gde stalno igraju samo tri igraca, neka ubace jos jednog makar fiktivno (da mogu da svercuju posle srecan ). 8 bi bio neki maksimum maksimuma, uz 2 ili maksimalno 3 transfera tokom sezone. Ono sto ne kontam je kakvi su to likovi koji pristaju da igraju za tebe znajuci da je velika sansa da lete iz tima posle jednog loseg meca. I, sto je najgore, ti to opusteno napises na temi vase ekipe - dovedes nekog danas a prekosutra izjava tipa "igrac1 nije zadovoljio i resio sam da ga otpustim i na njegovo mesto dovedem igraca2, koji ce biti sjajno pojacanje za nas klan na poziciji vihornog levokrilnog napadaca", da bi onda i taj popusio tuki za dva dana. Na taj nacin si se mnogim likovima posrao na glavu najstrasnije, ali ko sam ja da se bunim ako njima ne smeta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptyPet 04 Nov 2011, 23:59

zbog te ozbiljnosti si i predlozen! :D

samo SHB i jeste sediste reprezentacije...ono na eslu je bilo samo za prvenstvo tada koje je bilo organizovano,ovo sada i pokrece forum...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptySub 05 Nov 2011, 00:26

Sad se ponovo donekle slazemo Zli.

A ti sto su pristali da igraju,su osobe sa kojima dosta dugo igram i znaju da sam fin. srecan

Dok sam iz klana izbacivao samo seronje koje su imali neke svoje ideje kako treba stvari da funkcionisu i kako da se igra,a u stvari su bili i onako dosta neredovni i nije bilo neke velike koristi od njihovg clanstva.Ti i onako ne znaju ko je i kada igrao sa strane,jer bi jedva docekali da cinkare okolo i onda glume velike morlaliste na haxu.Sta ima da se igram sa nekim kada tome ne mozes rijec reci u povjerenju,a da te ne traca okolo,a jos ste kao tim.

Posto takvi nemaju pojma ko je i kad igrao,mogu samo da me pljuju kako sam zaludjen taktikom (iako je istina da jesam).

Inace Laki ima i moju podrsku.
Nazad na vrh Ići dole
Arris
Kapiten
Kapiten
avatar


Posts : 112

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptySub 05 Nov 2011, 01:12

Moj glas ide Calaveri-redovan igrac, ne zajebava se mnogo, odlican igrac mig
Garbajosa-dajem glas zato sto je vec ovde stariji igrac zna sve oko foruma....
Dalje!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptySub 05 Nov 2011, 01:22

Mislim da je Laki prilika, potreban nam je revolucionar poput njega. Pored nas ovde verujem da ima jos brdo ljudi koji ga podrzavaju...

Imam obaveza bas koliko mi treba. Hvala na kandidaturi i lepim recima.
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptySub 05 Nov 2011, 01:42

E ovako...
Posto za sad l@ki ima najvise ''glasova'' za organizatora lige,veoma moguce je da ce dobiti tu ulogu (a i slozio se) tako da imam jedno pitanje upuceno njemu...Moze i ostalim clanovima...
Da li je potreban jos neko da radi u duetu sa l@kijem?-Ili mozda vise njih/vas?-Max Tribinu ne racunajte,on ce biti tu da nadgleda tok lige i tako to....


Posto vas sve zanima sta je plan i ideja za dalje...-Plan je da se nadje covek/ekipa koja ce biti zaduzena za vodjenje 3v3 lige(ono sto sam na pocetku bio ja,kasnije max tribina)
Kad se to desi onda cemo da se dogovorimo za dalje...
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptySub 05 Nov 2011, 01:57

Mudaratori su uvek tu da pripomognu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptySub 05 Nov 2011, 01:58

Laki i Calavera svakako, a za ostale sam vec rekao - mogli bi Mis i Garba ali kazu da ce imati malo vremena za ovo tako da za sad bez njih. Naravno, i mi clanovi cemo da se ukljucimo maksimalno koliko mozemo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptySub 05 Nov 2011, 02:02

Po meni treba da se oformi neki mali štab igrača,koji bi odlučivali o određenim problemima u ligi,tokom sezone,kojih uvek ima.
Gledajte da svedete vođenje foruma na što veći broj proverenih igrača,koji bi imali pojedinačnu ili kolektivnu funkciju,i naravno igrača koji imaju vremena,za celu tu priču.

Eto,ja lično mislim da je Max dobar deo posla odradio posle onih prvih afera,kad smo ostali bez admina,ali sada smatram,da je on neaktivan,da je izgubljen iz cele priče,i da je njegova reč uglavnom na postovima neka čista subjektiva bez razmatranja,stoga u ligama ne treba da ima presudnu reč.(možda čak uopšte ni reč)

Da ne ponavljam mnogo Zlija,jer sam i ovako kopija:upload snimaka,zapisivanje rezultata na vreme(ne posle 15 dana),strelci i asistencije...Treba naći ljude za svaku od ovih oblasti,jer kad se taj posao raspodeli,pa to nije ni 10 minuta dnevno da pregledaš sve,a još ako neko na temi napiše sve o tom meču,tu je 60 sekundi potrebno za ubacivanje svih podataka.


Šverc ljudi jednostavno ne spominjite,zbog istog gubimo poverenje jedni u druge,ko hoće to da radi,nek radi,uvek će postojati teza preko koje će nas moći slagati,i jednostavno je to beskonačna funkcija koja nas dovodi tu gde smo sad.

Moj plus za vođu štaba foruma,koji sam gore pomenuo,ima Calavera,takođe bih podržao i Lakija zbog iskustva u sajber svetovima :D Mislim da bi deo toga trebao biti i Grobar,naravno ako bude aktivniji,ako ne on,onda oho,ako se ikad vrati.Za kraj sam ostavio i mog saigrača banosa,za kojeg mislim da bi trebao učestvovati na neki način u odlukama u vezi 3v3 lige,jer je pre svega,pošten,aktivan,i ume da namiriše prevaru(ovde očekujem noobov no lajferski komentar).

Rezime: liga 3v3 treba da ima 5 ljudi koji su baje,tata mate,i gazde.Tu već imamo dvojicu koji vode statistiku,bilo bi lepo kada bi se neko prihvatio ubacivanja podataka u tabele,kao i ripleja,i isti taj da pregledava te ripleje,u fazonu da li je sve validno,ubrza na x3 i deri.A ona 2 preostala,da rešavaju sporne situacije,u saglasnosti sa ostatkom.


Što se tiče reprezentacije,moju podršku ima garbajosa,ali poručio bih mu ovako javno,da pazi kod izbora ekipe,i da se trudi da bude objektivan,veliki je fond igrača sa foruma,i selekciju je jako teško napraviti,pogotovo što ima onih koji su nekada igrali vrhunski,a sad su van forme,čitaj neaktivni,i ne bi bilo u redu bar po meni da oni budu u sastavu pored nekih koji se gule na ovom forumu konstantno.Pogrešnim izborom igrača ćeš dobiti samo kontraefekat,a onda će ceo forum nakon prvog poraza da ti upadne u kuću(ja organizujem prevoz),i da ti piša u uši.


Poslednji put izmenio Django dana Sub 05 Nov 2011, 02:03, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptySub 05 Nov 2011, 02:03

Ako treba, tu sam.
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja EmptySub 05 Nov 2011, 02:23

Django,

nismo mi sajber mašine da ubacujemo rezultate 10 puta na dan. Rezultati su se ažurirali po dva puta dnevno, dosta u skladu sa našim mogućnostima. Naprotiv, nama za statistiku i te rezultate treba mnogo više od 10 minuta, i nije to tek tako lako uraditi.

Takođe, imam mišljenje da možete da se strpite makar toliko. Mi smo isto ljudi, koji imaju svoj privatni život. Mislim da se sad razumemo. Pozdrav. poz


Poslednji put izmenio L.Uzer dana Sub 05 Nov 2011, 06:56, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Sponsored content





Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Starešine foruma
» Logo foruma
» Popularizacija foruma
» Promena na slike foruma...
» Konkurs za slike foruma...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: