Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja

Ići dole 
+18
BlekKobaz
zlotvor
j0vanda
Calavera
Django
gubitnik
Kimi
Моћни Миш!
Arris
L@ki
Timmi
Fabregas
oggy
garbajosa
banos bananos
Özil
Gerrard...
Zli Gli
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
j0vanda
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 91
Age : 34
Location : Pezos

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 02:24

Podrzavam svaku promenu i reorganizaciju na bolje.
Stvarno nisam mogao da se ukljucujem u ovo baljezganje i presipanje iz supljeg u prazno zadnjih par dana... Da ne bi vise dolazilo do toga, i ujedno da bi ovaj forum postao dosta ozbiljniji predlazem da izaberemo vise od 1 admina/moderatora, nek ih bude sto vise.
Kao prve pikove predlazem bilo koga od trojke psihoparaplegicara :D, kolko vidim zli nije nesto zagrejan, tako da bi bila velika greska da cala ili timotije ne dobiju neku poziciju ako su raspolozeni za to, siguran sam da bi forum/liga bolje funkionisao uz njih. Predlozio bih jos i garbu, vodice tu reprezentaciju, stalno je ovde, kenjator... :D
[left]
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 02:31

Kao sto rece moj kolega ako zatreba pomoc moderatora tu smo, sve u skladu sa mogucnostima. Moja podrska za reorganizaciju, i ne bi bilo lose da se naprimer uzme u obzir i oho pored ostalih predlozenih uz misa, lakija i calavere.

edit: moze i kobaz da bude neko mudo njega zaboravih srecan


Poslednji put izmenio zlotvor dana Sub 05 Nov 2011, 02:34, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
BlekKobaz
Menadzer
Menadzer
BlekKobaz


Posts : 806
Age : 30
Location : Bežanijska kosa, Beograd, Srbija

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 02:31

Ево ја предлажем БлекКобаза за врховног админа форума зато што је уз Злог Глија све нај нај на овом форуму, најлепши, најбољи, најпоштенији, најправеднији, најактивнији, као и високо етички!

Шалу на страну опет, подршка и од мене за Лакија у Калаверу, па по могућности ако је потребно и за Гарбу и Миша, објективно.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/markosoft
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 02:43

Двоје би било довољно за вођење, за случај да искрсне нешто неочекивано па да због једног испуше сви.
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
JavierMK
Izmena
Izmena
avatar


Posts : 41

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 02:50

podrzavam Calaveru :)
Nazad na vrh Ići dole
Chicharito
Moderator
Moderator
Chicharito


Posts : 252

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 03:05

I ja podrzavam Calaveru jezik
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 03:09

Ako nece ostali predlozeni, onda ostaju Calavera i Laki, mada nije losa ni ova Jovina ideja da Timmi bude neki moderator-statisticar. Kad je vec uzasan kao igrac i glavni krivac sto sa PPP-om nisam postao svetski sampion, moze makar da bude od neke koristi za forum. Cinjenica je da se nekad cekalo i po 3-4 dana da se ubace neki rezultati u tabelu, sto je skandalozno. Nije nicija krivica, samo kazem da bi to bilo bolje kad bi vise ljudi imalo tu mogucnost. Sto se tice statistike, tu bi bilo korisno da ekipe posle meca napisu kad su se desili bitni momenti pa da nam bude lakse da pregledamo.

Sto se mene tice, nudim svoje usluge samo oko statistike i, naravno, oko predloga oko liga i kupova (tu cemo svi da predlazemo, tacnije). Ako bi' postao neka vlast, ne bi valjalo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 03:22

L@ki ::
Двоје би било довољно за вођење, за случај да искрсне нешто неочекивано па да због једног испуше сви.

Ok l@ki,znaci dvojica...Samo jos da se utvrdi ko jos pored tebe...?

E sad ne razumem zasto svi pominjete admine/moderatore...
Admini imaju svoj posao,moderatori takodje...Od moderatora se ne ocekuje da imaju bilo kakve veze sa ligom,njihova dobra volja je sto su HTELI da vode statistiku i sto sad hoce da pomognu oko lige...Ponavljam,oni imaju svoj ''posao'' i obavljaju ga vise nego korektno...Tako da,administrator je jedno,super moderator drugo(koga nemamo,za sad),moderator trece,a organizator lige nesto cetvrto...-Kad se izaberu ljudi koji ce biti zaduzeni za ligu,oni neka se dogovore koji ce preuzeti koji deo posla i sta ce ko raditi,ali o tome cemo razgovarati tek kad se to desi...

Nemojte pogresno da me shvatite,ali dobar deo vas ima zamerke,pohvale,nesto da predlozi,doda,oduzme,i to je SUPER!!
I svima je to ''10 minuta'' za ovo,''5 minuta'' za ono i to je to,ali kad dodje vreme da se neko prihvati nekih stvari oko organizacije i zaduzenja,kako na forumu,tako i u ligi,vecina okrece ledja...-Prema tome,budite srecni sto ipak i dalje postoje ljudi koji su tu zbog VAS i za VAS...
Nazad na vrh Ići dole
Miyashi
Igrac
Igrac
Miyashi


Posts : 85
Location : Tijuana, Mexico

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 03:45

Predlazem da dzerard kao dokazani citer bude kaznjen zabranom vodjenja njegove ekipe, moze da igra negde ali da mu se zabrani da opet mucka.

edit: sve je ovo ionako zbog njega..
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 04:19

Los ti je prijedlog...srecan

Dokazani hm...Priznao sam (a dokazano nije,jer je skoro nemoguce da se sa sigurnoscu dokaze) sto bi valjda trebalo znaciti "ko priznaje pola mu se oprasta" i jos sam obecao da to vise raditi necu.

No ti ponovo bas mene i jedino mene opuzujes za kompletno sve,no nemoguce je da 1 osoba dovede do ovolike zavrzlame.

O tome kako dalje ce odluciti taj odabrani tim...
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 04:39

Momci,ovo nije tema za nastavljanje prepirke...U krug...

Tako je G,o tome ce odluciti ''taj odabrani tim'',a do tad...Pustite da odredimo isti,pa cemo videti sta dalje,kao sto vec rekoh...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 04:54

I jos cu za kraj reci cu da mi je skoro sigurno hakovan profil na chantanagu srecan u cilju nalazenja kompromitirajucih razgovora.Dakle online su bila 2 Dzerarda,iako sam ja iskljucio sve tabove osim jednog jedinog i na taj nacin nikako nisam mogao biti 2 puta istovremeno na chatu.

Nemam pojma ko je to uradio,ali znam da se ne mogu sada ponovo ulogovati tamo,nakon sto sam se odjavio.Nemam pojma o cemu se radi,ali stavicu sliku kasnije.

https://2img.net/r/ihimizer/img443/5858/hak22e.png



Edit:

A ti Ogi pizdis tu ko picka najveca,sve ti nesto fali i ako ti ne bude sve super neces ni dolaziti,neces igrati, ma daj...

Dok si igrao za taj klan samnom i ohom,dosao si na par meceva,konstantno pametovao kako treba igrati i dok si igrao samo si kampovao.Kad si napustio klan,sporazumno je to bilo jer se nismo slagali oko dosta toga,ti nisi bio zadovoljan kako se ja ponasam i sto kao vas ne pitam nista,dok ja takodje nisam bio zadovoljan kako se ti ponasas i kako igras.

I dalje si nastavio da dijelis svoje savijete,za koje nisi bio pitan i za kojima nije ni bilo potrebe.Ti komentari su uglavnom bili provociranje i nasladjivanje,kako cemo sad biti zadnji u ligi,kako smo zzivi ocaj,kako ja samo izbacujem igrace i slicno.

Bio si mi simpatican momak jer si ovo sve fino okretao na zajebanciju,ali ipak si poprilicno povodljiv.

Oho je dobar lik,posten i ostalo,ali opet se ne napusta klan jer mu se ne svidja kako igramo 2 ili 3 kola,sa Sarezom sam i dalje u super odnosima.Tebi hvala na komplimentima.

Edit:

Mozda je i stvarno bolje da dobijem neki ban na 7 dana,jer se onda ne bih raspravljao vise,smorismo.


Poslednji put izmenio Gerrard... dana Sub 05 Nov 2011, 05:29, izmenio ukupno 7 puta
Nazad na vrh Ići dole
Djordjevic Czv
Reporter
Reporter
Djordjevic Czv


Posts : 350
Age : 30
Location : novi sad

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 05:05

Samo jos nesto da ti kazem Stivi...Ti si uspeo Oho-a da "oteras" svojim ponasanjem iz klana, a dobro se zna koliko je on do jaja lik...a ako nisi skontao ja sam otisao iz klana zbog istog razloga kao suarez,a dobro znas da je i on odlican sa svima na sajtu...Ne znam sta si u pravom zivotu, mozda si celog zivota bio neki luzer ili tako nesto, ali ocigledno da imas problem u glavi. Otisao si iz Rk zato sto ti nisi bio GLAVNI tamo, pravio si svoje klanove gde si ti iskljucivo bio BOG MAMA TATA TOLE SELEKTOR MURINJO ITD. Trebao si u Furiji da delis kapitena sa Ohom, ali ne sve je bilo po tvom(pravis neke taktike glumis ludilo) Ja sam otisao iz klana da se nebi svadjao sa tobom zato sto si budala...da evo sad cu ti reci ono sto mislim(nisam hteo, ali vise mi ides na kurac sa svojim ponasanjem deteta od 10 godina) Menjanje drzavnjanstva? ahhaha strasno, kad si video da u bosni nema kapitena za tebe onda si odlucio da igras za crnu goru zato sto tu mozes da budes sve ono sto sam gore naveo. U furiji si bio ocajniji i od mene i od suareza a bitno da si mene drzao na "klupi" igrao si sve utakmice naravno,nije postojala izmena za tebe zato sto si ti "najbolji igrac na svetu" a ujedno i "najbolji trener na svetu" i jos toga. Sverc? Ako je sverca bilo u furiji onda ja za to nisam znao a ni suarez... Totalna si nula od coveka isterao si 60 ljudi iz klana zato sto te niko ne razume (nisi shvatio jos da je problem u tebi). Da se ja pitam dobio bi trajni ban. Evo sad ti dajem sansu da lupis jos jednom -1 posto vidim da me hejtujes ovih dana zato sto sam govorio realno o tebi...

Necu se vise svadjati samo ovo sam morao da napisem negde, a novine ste mi zatvorili :D

Izvinjavam se sto opet unosim nervozu, ali totalno sam poludeo...prvi i zadnji post gde se svadjam...
Nazad na vrh Ići dole
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 05:15

Capo di tutti capi ::


Ok l@ki,znaci dvojica...Samo jos da se utvrdi ko jos pored tebe...?

E sad ne razumem zasto svi pominjete admine/moderatore...
Admini imaju svoj posao,moderatori takodje...Od moderatora se ne ocekuje da imaju bilo kakve veze sa ligom,njihova dobra volja je sto su HTELI da vode statistiku i sto sad hoce da pomognu oko lige...Ponavljam,oni imaju svoj ''posao'' i obavljaju ga vise nego korektno...Tako da,administrator je jedno,super moderator drugo(koga nemamo,za sad),moderator trece,a organizator lige nesto cetvrto...-Kad se izaberu ljudi koji ce biti zaduzeni za ligu,oni neka se dogovore koji ce preuzeti koji deo posla i sta ce ko raditi,ali o tome cemo razgovarati tek kad se to desi...

Nemojte pogresno da me shvatite,ali dobar deo vas ima zamerke,pohvale,nesto da predlozi,doda,oduzme,i to je SUPER!!
I svima je to ''10 minuta'' za ovo,''5 minuta'' za ono i to je to,ali kad dodje vreme da se neko prihvati nekih stvari oko organizacije i zaduzenja,kako na forumu,tako i u ligi,vecina okrece ledja...-Prema tome,budite srecni sto ipak i dalje postoje ljudi koji su tu zbog VAS i za VAS...


Mislim da Laki i Calavera treba da budu super moderatori ili kako vec, u smislu da mogu da kontrolisu SVE oko foruma. Ovi postojeci admini i moderatori da ostanu tu gde jesu, naravno. Takodje, Timmi bi trebao da bude moderator posto je isto proveren lik, od pocetka je tu, dobar sa vecinom, a pritom dobar oko statistike i tako tih zajebancija. Poenta je u tome da moderatori i ostale baje budu likovi koji su prisutni cesto na forumu, da budu ljudi koji su u toku sa desavanjima.

Oko sistema takmicenja cemo se dogovarati svi, to je najmanji problem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 06:11

Zli Gli ::



Mislim da Laki i Calavera treba da budu super moderatori ili kako vec, u smislu da mogu da kontrolisu SVE oko foruma. Ovi postojeci admini i moderatori da ostanu tu gde jesu, naravno. Takodje, Timmi bi trebao da bude moderator posto je isto proveren lik, od pocetka je tu, dobar sa vecinom, a pritom dobar oko statistike i tako tih zajebancija. Poenta je u tome da moderatori i ostale baje budu likovi koji su prisutni cesto na forumu, da budu ljudi koji su u toku sa desavanjima.

Oko sistema takmicenja cemo se dogovarati svi, to je najmanji problem.


Sta ti znaci sve da kontrolisu?Administratori sve kontrolisu,OKO FORUMA ponavljam...Sto se tice povecanja broja moderatora,mislim da to sad nije poenta i svrha ove teme (sto ne znaci da necu razmotriti)...-Ako se izjasni kao zainteresovan za statistiku,i ako se ostali sloze,nije problem,bice deo tima...Mislim da bi to bio dobar trio :)

A sto se tice dogovaranja sistema takmicenja,opet ponavljam,resice se i odluciti o istom kad se utvrde ljudi koji su zaduzeni za to....
Nazad na vrh Ići dole
gubitnik
Muderator
Muderator
gubitnik


Posts : 729
Age : 34

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 06:59

Mislim da bi to kormilo mogao da preuzme Timmi i pomoćnici koje on izabere.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.erepublik.com/en/referrer/dr.+Haus
Zli Gli
Menadzer
Menadzer
Zli Gli


Posts : 852
Location : Sremska Mitrovica

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 07:20

Capo di tutti capi ::



Sta ti znaci sve da kontrolisu?Administratori sve kontrolisu,OKO FORUMA ponavljam...Sto se tice povecanja broja moderatora,mislim da to sad nije poenta i svrha ove teme (sto ne znaci da necu razmotriti)...-Ako se izjasni kao zainteresovan za statistiku,i ako se ostali sloze,nije problem,bice deo tima...Mislim da bi to bio dobar trio :)

A sto se tice dogovaranja sistema takmicenja,opet ponavljam,resice se i odluciti o istom kad se utvrde ljudi koji su zaduzeni za to....


Sve = da mogu da uredjuju teme na forumu, kontrolisu chat, udalje idiote sa foruma na odredjeno ili neodredjeno vreme, ubacuju rezultate... Nemoj me pogresno shvatiti, ne mislim da neko oduzme mesto tebi, Maksu i mozda jos nekome ako ima jos admina, nego samo kazem da su ovo ljudi koji su prilicno redovni na forumu a znamo da nisu dileje i time sto bi dobili te neke "moci" bi forum samo postao bolji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.parapsihopatologija.com
j0vanda
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 91
Age : 34
Location : Pezos

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 07:51

Upravo to je poenta. Niko nema nista protiv sadasnjih admina/moderatora, vec cisto da se izabere jos par ljudi koji ce biti tu, time forum sigurno ne bi bio na gubitku.
Nazad na vrh Ići dole
Моћни Миш!
Trener kluba
Trener kluba
Моћни Миш!


Posts : 257
Age : 32
Location : Zemun

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 08:08

Moj predlog za SH tim:

Kimi - Bog otac! Tvorac svega zivog i ne zivog...

Administratori: MaxTribina i Laki

Moderatori: L.Uzer i Zlotvor

Liga moderatori: Calavera i Timmi
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 EmptySub 05 Nov 2011, 11:27

Tim je sastavljen...

L@ki
Calavera
Timmi

su ljudi zaduzeni za organizaciju i pravila daljih liga...Kako ce se rasporediti i sta ce ko raditi neka sami odluce...Sva trojica imaju moderatorske ''moci'' nad forumima vezanim za takmicenje...Otkljucao sam sve forume u kategoriji ''Haxball'' a da li ce se liga nastaviti ili poceti nova neka odluce oni,kao i sta ce biti sa sumnjivim clanovima...Ne zelim da se mesam u to,neka se dogovore sta ce biti i neka kazu MaxTribini koji je vodio tu ligu....Ukoliko se nastavlja liga,max ce im reci sifru za upisivanje rezultata i pojasniti jos nesto sto mozda nisu znali (uglavnom od njega ce cuti),a ukoliko se startuje nova liga,od administratora ce imati punu podrsku oko ubacivanja iste na forum i tako to sta sve treba....

E sad organizatori,na vama je sve,sta god da odlucite,mi se slazemo...

Srecno u nastavku saradnje cheers

Ovim postom stavljam [kod]Katanac[/kod] na ovu temu....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja   Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi za reorganizaciju foruma i buducih takmicenja
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Starešine foruma
» Logo foruma
» Popularizacija foruma
» Promena na slike foruma...
» Konkurs za slike foruma...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Generalno o sajtu :: Novosti-
Skoči na: