Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 Seksi Revolucija

Ići dole 
+17
Gerrard...
gubitnik
banos bananos
oho
Django
ToMajstor
Cleverson
noob
L@ki
JavierMK
Timmi
Моћни Миш!
MaxTribina
Grobar
Calavera
Zli Gli
garbajosa
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyČet 15 Dec 2011, 07:28

hahaha kolko se zlobno smeje srecan
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyPet 16 Dec 2011, 05:34

Ne moram da se ubacuj , ja sam uvek tu. jezik a ako si mislio umesto koga cu da udjem u prvu ligu , necu ja ulaziti vec moj klan , a ako si na to mislio onda da ti odgovorim da cemo igrati drugu ligu kao i ti ako uopšte i nadjes ekipu : )
Nazad na vrh Ići dole
vucinic SEX!
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51
Age : 31
Location : Crna Gora Podgorica

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyPon 09 Jan 2012, 17:02

garbajosa,gerrard,i jos par momaka ja u zivot nisam vidjeo da se neku utripovao ovako oko igrice,oni kao su sad hahahahaha, a makse hahahahahahhahahahahahahahahahh ,a bjezi hahahahahahahahahahahhahaahaahahaahahahahahaahahahahahahaahahahahahahhaahahahahahahahahhahaaaaaahhahahahaaahaahahaahahahahahaaaahaha,jos kad kaze hahahahahahahaha,neka to no kad on njemu hahahahahahahhahahha,jes svima hhahahaha brickwall
Nazad na vrh Ići dole
Calavera
SH League Organisation
SH League Organisation
Calavera


Posts : 770

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyPon 09 Jan 2012, 20:09

Da.
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyUto 10 Jan 2012, 08:04

vidi ga debeljko sto je iskuco komentar sa lovcen planine...pukla ga nadmorska visina u glavu pa ne zna sta pise...
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptySre 11 Jan 2012, 03:39

predebeli predrag... oleeee preža debeli :D
Nazad na vrh Ići dole
vucinic SEX!
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51
Age : 31
Location : Crna Gora Podgorica

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptySre 11 Jan 2012, 21:59

garba koji u zivot nije vidjeo sliku moju jednu prica nesto takodje i ravaneli,hahaha :D nisam kucao sa lovcena,a garba da mi se ti popnes malo znas dje da vidis lovcen hahahah :D ravaneli PATULJAK aaahahah :D
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyČet 12 Jan 2012, 02:24

prvo,fabri je video slike svakog sa ovog foruma ja mislim...cak i ovih poljaka :D a drugo tvoje raspomamljene slike su letele ovuda...video sam da si debeli patlidzan tako da se opusti i otkotrljaj...ovo je zadnje sto sam napisao na ovu temu...ziv bio!
Nazad na vrh Ići dole
RadisavOluja
Igrac
Igrac
RadisavOluja


Posts : 71

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyČet 12 Jan 2012, 03:47

Nazad na vrh Ići dole
vucinic SEX!
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51
Age : 31
Location : Crna Gora Podgorica

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyČet 12 Jan 2012, 08:49

hahahahahha ,garba hahahhaha :D :D :D ,kakve veze to ima :D hahah ja sam debeli patlidzan :D a ti si K*****a boy haahah :D radisave i debljina se moze skinuti al ti ne mozes porasti ravaneli !!!!!!!!! hahahah,oleeeee :d ,i opet ono sto krasi garbajosu ne vidi da se ja sprdam sve shvata ozbiljno ne svata da mene boli k. i misli ako mi kaze da sam debeli patlidzan da cu da se iznerviram , garba shvati da si glup , jbt sala .jao napisah ESEJ ,PATULJAK <3 !
Nazad na vrh Ići dole
Django
Trener kluba
Trener kluba
Django


Posts : 289

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyČet 12 Jan 2012, 09:36

vucinic SEX! ::
hahahahahha ,garba hahahhaha :D :D :D ,kakve veze to ima :D hahah ja sam debeli patlidzan :D a ti si K*****a boy haahah :D radisave i debljina se moze skinuti al ti ne mozes porasti ravaneli !!!!!!!!! hahahah,oleeeee :d ,i opet ono sto krasi garbajosu ne vidi da se ja sprdam sve shvata ozbiljno ne svata da mene boli k. i misli ako mi kaze da sam debeli patlidzan da cu da se iznerviram , garba shvati da si glup , jbt sala .jao napisah ESEJ ,PATULJAK <3 !

Vule brate,vratio si se starom poroku.
Nazad na vrh Ići dole
banos bananos
Menadzer
Menadzer
banos bananos


Posts : 597
Age : 33
Location : Zrenjanin

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyČet 12 Jan 2012, 10:10

vucinic SEX! ::
hahahahahha ,garba hahahhaha :D :D :D ,kakve veze to ima :D hahah ja sam debeli patlidzan :D a ti si K*****a boy haahah :D radisave i debljina se moze skinuti al ti ne mozes porasti ravaneli !!!!!!!!! hahahah,oleeeee :d ,i opet ono sto krasi garbajosu ne vidi da se ja sprdam sve shvata ozbiljno ne svata da mene boli k. i misli ako mi kaze da sam debeli patlidzan da cu da se iznerviram , garba shvati da si glup , jbt sala .jao napisah ESEJ ,PATULJAK <3 !


poradi na gramatici malo, inace je ok esej
Nazad na vrh Ići dole
vucinic SEX!
Igrac
Igrac
avatar


Posts : 51
Age : 31
Location : Crna Gora Podgorica

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyČet 12 Jan 2012, 21:36

hahahah :D brate ja sam zadvoljan prelaznom :D jbg :D
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyČet 12 Jan 2012, 22:05

inace vule, sve su to ozbiljni momci, odrasli hahahah nema sale ovdje, to jednom umoce i niko im nije ravan hahah
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyPet 13 Jan 2012, 00:18

bravo vi...aj sad paljba sa teme klana...
Nazad na vrh Ići dole
zlotvor
Super Moderator
Super Moderator
zlotvor


Posts : 666
Age : 33
Location : Mali Mokri Lug, Bestragija

Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 EmptyPet 10 Feb 2012, 03:15

Klan promenio ime u Just Do It
Lock.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Seksi Revolucija - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksi Revolucija   Seksi Revolucija - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Seksi Revolucija
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» HBSV - Seksi revolucija
» 13. kolo: Seksi Revolucija - CBK
» 4. kolo CBK-Seksi Revolucija
» 4. kolo: CBK - Seksi Revolucija
» Red Zmaja - Seksi Revolucija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Klanovi :: Neaktivni Klanovi-
Skoči na: