Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 4v4 vote drugi krug

Ići dole 
+12
Superman
villa
KoLee
Gerrard...
oggy
Cleverson
L@ki
ds1989
Timmi
garbajosa
Grobar
Kimi
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

zeleo bih da....
se igra i 4v4 LIGA i 3v3 liga
4v4 vote drugi krug Vote_lcap62%4v4 vote drugi krug Vote_rcap
 62% [ 21 ]
ostane ovako (bez 4v4 za sad)
4v4 vote drugi krug Vote_lcap38%4v4 vote drugi krug Vote_rcap
 38% [ 13 ]
Ukupno Glasova : 34
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 01:10

Kao sto naziv govori....pravo glasa imaju svi clanovi bez obzira da li su glasali u prosloj temi ili ne....
Drugi krug glasanja se radi jer su dve ponudjene opcije imale jednak broj glasova....

Glasanje traje 24h
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 01:31

ovo glasanje nema nikakvu poentu, ali bas inkakvu...
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 02:11

nebitno dal ima poentu...izbori su sad u modi!
Nazad na vrh Ići dole
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 02:19

ocemo i predsednicke. mislim da ovde niko ne dovodi u pitanje da li treba da se igra 4v4, nego da li je to moguce realizovati s nasim bijednim hostovima i neredovnoscu igraca. mi smo imali problema da odigramo i neke 3vs3 utakmice prosle sezone, jer ponekad koliko god host bio dobar nekom ne odgovara.
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 02:35

ima poentu cim se glasa...
a glasa se da bi se odlucilo da li cemo pokusati sa 4v4 ligom uporedo sa 3v3 ligom ili ne....
ako se izglasa da hocemo,igrace se dve lige,4v4 ce biti opciona liga koju ce igrati oni klanovi koju smatraju da mogu da se skupe u dogovoreno vreme za utakmicu i oni koji smatraju da ce imati host mig
kad se zatvori glasanje saznacete detalje oko organizacije,pravila i prijave (ako se izglasa prva opcija)
Nazad na vrh Ići dole
Grobar
Trener kluba
Trener kluba
Grobar


Posts : 404
Age : 31

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 03:06

svako razuman je rekao da su uslovi za to veoma zajebani, a svesni smo i sami da ce ZA glasati po svaku cenu ljudi (citaj deca) poput rivalda, koji bi samo nesto da igraju, a ni na kraj pameti im nije prica o hostu, o skupljanju ljudi i ostale muke koje to donosi... onda samim tim, ako ocekujes vecinu kao glas razuma, to ne mora uvek da bude tako...

bolje bi bilo da je na clanovima sa funkcijama da odluce da li pokusavati odmah ili kasnije, jer ce svakako biti dovoljno prijavljenih za testiranje...

u tom smislu je glasanje potpuno nebitno... :D
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 03:26

U pravu si grobar,daleko od toga xD
Ne moze ni tako da se posmatra....
A ja prvi smatram da od 4v4 nece biti nista pogotovo ne dve lige u isto vreme i jos plus pocinje leto/lepo vreme xD budimo realni....Ne znam sta del ima u planu,ali ako startuje i 2v2 ligu uskoro,bice neizvodljivo i necega se moramo odreci,a cega da se odreknemo?-4v4 xD
Neka se izjasni jos neko,zanimaju me misljenja starijih clanova mig
Nazad na vrh Ići dole
ds1989
Kapiten
Kapiten
ds1989


Posts : 191
Age : 33
Location : Zabjelo

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 04:18

ne znam u pm..realno bi trebalo onda povecati obavezan broj clanova u klanu..jer ce tesko biti izvodljivo nametati obavezu cetvorki jednoj..sta znam..ideja je fina,ali uporedo da se igra tesko..2v2 i 3v3 lige mogu zajedno..ali 4v4 tesko..ili da se neki probni kup napravi sta znam..cisto da se ispotuju ovoliki glasaci za 4v4.eto to je moje misljenje
Nazad na vrh Ići dole
L@ki
SH League Organisation
SH League Organisation
L@ki


Posts : 456

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 04:19

Већ сте све рекли горе, немам шта да додам, и оба пута сам гласо против. лоло
Nazad na vrh Ići dole
http://vukajlija.com/forum/teme/32646-vukajlija-premijer-liga-3-
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 04:43

Jebes to sto palamudite ovde, najjaci utisk je to sto trenutno za igranje lige glasalo je 59%,a protiv40% srecan i ovde doslo do kradje srecan
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 04:53

Rivaldo doveo na glasacko mesto 4 mrtva coveka...klasicni metod izborne kradje!
Nazad na vrh Ići dole
oggy
Trener kluba
Trener kluba
oggy


Posts : 354

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 06:34

4v4 treba da se igra na osnovu 3v3 lige, tj da bude samo jedna liga od 8 timova koji su bili u prvoj 3v3 ligi, tj. njih 6 i 2 koja udju iz druge, ako se ne varam, zbog tih skupljanja i svega toga
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 06:37

Nema to na osnovu 3 na 3,ovo je potpuno drugacija igra,liga.Samo oni koji misle da ce moci ispuniti obaveze, koje ce imati ako se prijave, mogu ucestvovati.



Poslednji put izmenio Gerrard... dana Ned 13 Maj 2012, 06:41, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyNed 13 Maj 2012, 06:39

Slazem se sa gerom,postaviti neke uslove oko prijave kao i kazne....
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyUto 15 Maj 2012, 05:46

I buduci da je aktuelna prica https://serbianhaxballerz.serbianforum.info/t3303p15-haxball-chamions-league-4n4 jos plus izglasano je za 4v4 ligu,vreme je da popricamo na tu temu i da mi se jave 2 coveka spremna da organizuju ovo (naravno uslov je da nemaju nikakvu funkciju na forumu) - u slucaju da ne nadjem adekvatne ljude max preuzima odgovornost oko organizacije....
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyUto 15 Maj 2012, 06:04

Evo ti idealne kombinacije, Garba&Max. Mislim da bi prihvatili obojica, ako ne,ja im se izvinjavam sto sam ih predlozio
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyUto 15 Maj 2012, 06:11

I ja se slazem da je kombinacija vise nego idealna,samo jos kad bi pristali tj hteli xD
Eventualno zbog njihovih obaveza i tako to da uzmu jos jednog coveka da bude tu,radi ubacivanja rezultata,zakljucavanja tema i sl....Iskustvo,ozbiljnost i staz imaju cak i vise nego sto je potrebno xD Verujem da bi ligu doveli do savrsenstva....
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyUto 15 Maj 2012, 06:39

a ja da budem taj treci srecan
Nazad na vrh Ići dole
ds1989
Kapiten
Kapiten
ds1989


Posts : 191
Age : 33
Location : Zabjelo

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyUto 15 Maj 2012, 06:41

nema vece kazne nego organizovat ovo...:D
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyUto 15 Maj 2012, 07:53

Ja sam rekao,ja mogu da organizujem...smislim pravila sistem takmicenja,odaberem ekipe koje su pouzdane da igraju,to nije problem...ali nemam vremena da vodim evidencije i da sklapam statisticke podatke...tako da ako ima nekog ko bi to radio nije problem...
Nazad na vrh Ići dole
KoLee
Trener kluba
Trener kluba
avatar


Posts : 382
Age : 25
Location : Novi Sad, Serbia

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyUto 15 Maj 2012, 08:06

ja imam vremena za to na pretek ovde sam 10 sati dnevno :)
Nazad na vrh Ići dole
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyUto 15 Maj 2012, 08:10

Hocu i ja da se ukljucim, ako se slazete... Mogu da radim bilo sta, nista mi nije strano. mig


Nazad na vrh Ići dole
Superman
Kapiten
Kapiten
Superman


Posts : 145
Location : Jagodina

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyUto 15 Maj 2012, 08:11

Lepo da se i ovde stavi neko glasanje,da se izaberu 2 organizatora?
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyUto 15 Maj 2012, 08:17

Mora 3 ja mislim,villa je ok momak on moze svakako...pogotovu ako ga ne mrzi da mi pomaze u belezenju rezultata i gonjenja po forumu da se mecevi odigraju.
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug EmptyUto 15 Maj 2012, 08:29

evo vidim villa se dobrovoljno prijavio ....

pa eto prijavljujem se i ja da pomognem oko organizovanja :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





4v4 vote drugi krug Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
4v4 vote drugi krug
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» 4v4 vote

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: