Serbian Haxballerz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na nas sajt. Registrujte se ukoliko niste i postanite clan rastuceg drustva srpskih haxballer-a! Organizujemo turnire i lige, a pored toga sam forum ima dosta sadrzaja. Uzivajte.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupiHaxBall

 

 4v4 vote drugi krug

Ići dole 
+12
Superman
villa
KoLee
Gerrard...
oggy
Cleverson
L@ki
ds1989
Timmi
garbajosa
Grobar
Kimi
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

zeleo bih da....
se igra i 4v4 LIGA i 3v3 liga
4v4 vote drugi krug - Page 2 Vote_lcap62%4v4 vote drugi krug - Page 2 Vote_rcap
 62% [ 21 ]
ostane ovako (bez 4v4 za sad)
4v4 vote drugi krug - Page 2 Vote_lcap38%4v4 vote drugi krug - Page 2 Vote_rcap
 38% [ 13 ]
Ukupno Glasova : 34
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Timmi
SH League Organisation
SH League Organisation
Timmi


Posts : 1026

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 08:32

samo sto bi prvu sezonu trebalo pruziti priliku svakoj ekipi koja zeli da igra. govorim ovo zato sto vidim da garba zeli da odabere neke ekipe za koje misli da su pouzdane, sto bi, pretpostavljam, znacilo da neke drugoligaske ekipe ne mogu da igraju, a oni su prosle sezone bili mnooogooo redovniji nego prvoligasi, toliko da nijedan mec nije odigran poslije roka.

just my two cents.


edit: i odaberite tri organizatora, vise od tog je guzva.
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 08:50

Tri sam i mislio...a sto se tice pustanja svakog,to ce ici malo teze iz nekolicine razloga koje me mrzi sada da pisem,jer mozda necu ni dobiti ovaj posao. Sve u svemu svi koji imaju reputaciju redovnih igraca svakako ce moci da igraju....nista se ti ne boj timmoche!
Nazad na vrh Ići dole
Kimi
Admin
Admin
Kimi


Posts : 934
Age : 34
Location : Novi Sad

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 09:38

znaci imamo garbana kao nosioca liste i jos dva kandidata (koleta ne racunam jer nema 18 godina)
e sad,za villu je rekao da je ok momak (ne znam sta mu ovo znaci)
a za markonija nije rekao nista,za sad....
Sacekacemo da se prijavi jos neko i da garba odabere jos nekog eventualno da se predomisli po pitanju ville i tako to,sta znam....
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 09:49

Nek se prijavi ko hoce. Sto se mene tice,ako njih dvojica planiraju to ozbiljno da rade,nemam problem nikakav.
Nazad na vrh Ići dole
MaxTribina
Administrator
Administrator
MaxTribina


Posts : 854

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 10:04

Ja sam rekao da cu probati jos na prosloj temi...
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptyUto 15 Maj 2012, 11:41

Rekao sam garbanu na cetu a i evo ovde cu ponovo ...

zelim da pomognem da ovo koliko toliko uspe .. e sad vi odredite koce to je na vama mig
Nazad na vrh Ići dole
oho
Elder
Elder
oho


Posts : 388

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptySre 16 Maj 2012, 01:43

Ja predlazem Rivalda, ipak je on ovo pokrenuo... A on i Garba bi bili udarni tandem...
Nazad na vrh Ići dole
Gerrard...
Menadzer
Menadzer
Gerrard...


Posts : 1080

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptySre 16 Maj 2012, 01:54

Rivaldu cemo prepustiti organizaciju liga: 5 na 5 i 11 na 11.
Nazad na vrh Ići dole
Özil
welcome team
welcome team
Özil


Posts : 505
Age : 30
Location : Macedonia, Kocani

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptySre 16 Maj 2012, 02:04

predlazem maxsa, mislim da covek moze organizovati ovo
Nazad na vrh Ići dole
http://haxballmacedonia.forummk.com/
villa
Trener kluba
Trener kluba
villa


Posts : 296

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptySre 16 Maj 2012, 03:09

Max moze da bude savetnik jer ima iskustva u tome, pa dajte sansu novim ljudima da se dokazu, pogotovo ako to zasluzuju. Ne bih se ni prijavio da ne mislim ozbiljno da pristupim tome, a mogu i da garantujem za Marka da je ozbiljan decko. Toliko, pa ko je odgovoran neka odluci sta i kako.. :)
Nazad na vrh Ići dole
Cleverson
Menadzer
Menadzer
Cleverson


Posts : 855
Age : 36
Location : Beograd

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptySre 16 Maj 2012, 03:16

Jao nama sa vama. Vuka ozbiljno siri korenje po forumu. Prvo ubacen Laki u organizatore 3v3 lige,a sada i vas dvojica za 4v4 ligu. Vukajlizacija haxballa na pomolu
Nazad na vrh Ići dole
garbajosa
Literarni Div
Literarni Div
garbajosa


Posts : 597

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptySre 16 Maj 2012, 04:04

Ma,ovo su ovi "novi" vukajlijasi...infiltrirali se medju stare a nemaju ni poster ni definiciju! Nije to ista prica :D
Nazad na vrh Ići dole
Markoni
Kapiten
Kapiten
Markoni


Posts : 179
Age : 30
Location : Beograd

4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 EmptySre 16 Maj 2012, 04:17

garbajosa ::
Ma,ovo su ovi "novi" vukajlijasi...infiltrirali se medju stare a nemaju ni poster ni definiciju! Nije to ista prica :D

tako je garbane :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 4v4 vote drugi krug   4v4 vote drugi krug - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
4v4 vote drugi krug
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» 4v4 vote

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Haxballerz :: Haxball :: Generalna diskusija-
Skoči na: